Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mogę wtrącić słówko

Co to za zielsko?

Polecane posty

Gość mogę wtrącić słówko

http://img268.imageshack.us/img268/5330/img7194z.jpg Najpierw zniszczyło mi skalniak, teraz przenosi sie na trawnik? Jak to usunąć trwale, bez zniczenia trawnika i konwalii, która jest tym poprzerastana? próbowałam przekopać i powyciągać z korzeniami, minęło kilka tyg i od nowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mniszek na trawnik usunie wszystkie chwasty a trawa zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
to podagrycznik :) jak się rozpleni to kaplica :D wyrywaj go, z czasem powinno byc mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i poczytałam. Szczególnie dużo jest o jego właściwościach zdrowotnych, o których nie miałam pojęcia :D Po prostu nie ma co z nim walczyć, tylko przesadzić inne rośliny i dać mu spokój, jedynie nie pozwalając się rozsiewać. I suszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość małgocha
Ja bym się nim nie przejmowała - u mnie to pożądana roślinka,to bardzo cenne ziele,leczy wiele poważnych schorzeń.Więc zamiast się na nią złościć susz ją,rób nalewki używaj w kuchni jak sałaty i dodatków do zup i sosów,polecam:) tu masz link z informacjami:) http://ziola.pisz.pl/tag/podagrycznik-pospolity-stosowanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go wypleniłam przez dokładne wykopywanie kłączy których ma b.dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
U mnie on rośnie dość mnogo, ale w miarę dobrze się go wyrywa i nie przeszkadza mi tak bardzo, poza tym mam do tej rośliny sentyment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×