Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość turkusowyszafir

Ojciec mojego chłopaka to alkoholik...

Polecane posty

Gość turkusowyszafir

hej . mam dopiero 17 lat , od pół roku jestem w poważnym związku z Damianem. Damian w lipcu będzie miał 18 lat. Jego ojciec jest alkoholikiem... Przepija wszystko co zarobi, a to nie mało bo ponad 1300zł. Zostawia im tylko 30 zł na zakupy... Mama wykonuje prace ręczne w domu, bo damian ma młodszego brata, ośmioletniego i ktoś musi się nim opiekować. Dziennie dostaje 10 zł od mamy na dojazd do szkoly z czego zostaje mu 2 zł które wydaje np na wode mineralną... Dorabia sobie jak może, jest sędzią rugby ale kokosów z tego nie ma. Czasem sędziuje za darmo. Poza tym szkoła ważniejsza niż sędziowanie... Damian nie radzi sobie z alkoholizmem ojca. Mieszkamy 30km od siebie, ale chodzimy do jednej szkoły. Kilometry utrudniają spotkania, ale jest nam razem dobrze. Od wczoraj damian ma cholernego doła, nie radzi sobie. ojciec wyjechal na 'wyjazd integracyjny' z pracy, nie zostawil pieniędzy, wraca jutro po 13stej i od razu siądzie do piwska bo tak jest zawsze. Do tego przyszedł list od komornika, że w tydzien maja splacic 5tys a caly dlug to ponad 14tys . Boje sie o Damiana, ze cos sobie zrobi, ze sobie nie poradzi, ze wpadnie w jakieś bagno przez te kłopoty bo jest wrażliwy. Nie raz płakaliśmy już razem nad tym wszystkim, bo takie życie jest nie do zniesienia . A co ja mogę zrobić? Jak pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×