Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaabezogonaa

Prawda o mamuśkach

Polecane posty

Gość gość
Z ta depresja tez o tym czytalem, najlepsze to jest to np. U mnie dzieci tesknia za mna, ale doje/bali mi takie alimenty, ze mamusia nie musi pracowac, wpie/rda/la za dziec****eniadze i cieszy morde, zasuwam 7 dni w tygodniu, zeby ta zdziadziala wiedzme utrzymac, obudzi sie jak przyjdzie jej zyc na starosc za 600 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej dzieci dadzą jeść. A tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i myslenie kolejnej desperatki. I tego sie obawiam, ze obudzi sie jak sie skoncza alimenty i powie jestem za stara i nie pracuje, dzieci do roboty po żarcie dla mnie. He

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiaj sie, obawiaj. I nie wyrzucaj starych butów - na starość rosołu se na nich nagotujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz ja biore dziecko 3 -4 dni w tygodniu i pracuje jak dziecko jest w szkole zrobie mu obiad miedzy czasie i jeszcze mamy czas dla siebie skoro mezszczyzni potrafia to dlaczego wiekszosc kobiet żre za dziec****eniadze? A do pracy nie bo nie wyrabiam.Do roboty lenie, smierdzace. Krotko mowiac jestescie slabsza plcia! Bo nie szanuje kobiet nie pracujacych co tu robic zeby sie nie narobic motto wiekszosci matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rochałeś lenia. Płacisz leniowi. To czego chcesz wymagać od lenia? To twoja wina, a nie lenia, że ma warunki żeby sie lenić. TY mu te warunki stworzyłeś. Może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajcarzu,ty tak stale tu dyżurujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta. A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×