Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annuszka236

Rocznica ślubu. Doradzcie jakiś fajny wyjazd za granicę! :)

Polecane posty

Gość annuszka236

w tym roku obchodzimy z mężem 20-lecie ślubu. I tak się składa, że to zwykle on organizuje nam jakieś rocznicowe niespodzianki. W tym roku chcę się odwdzięczyć i wziąć sprawy w swoje ręcę. Myślałam o jakimś niedrogim wyjeżdzie za granicę, najlepiej na tydzień. Może polecicie mi jakieś last minute, biura podróży, podszepniecie ciekawy kierunek? Ja kompletnie nie mam doświadczenia w tej kwestii, rzadko wyjeżdżam, więc wszelkie sugestie są mile widziane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, to zalezy co to znaczy nie drogo no i kiedy ta rocznica bo od tego zalezy pogoda. Jednak ze sprawdzonych kierunkow poelcam Hiszpanie, pogoda prawie zawsze gwarantowana, szczegolnie w Andaluzja i mozna znalezc pobyt w rozsadnych cenach tyle, ze trzeba troche sledzic oferty biur podrozy. Zycze powodzenia i oczywiscie udanego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_8586
Czemu od razu zagranica? Może po prostu zarezerwuj jakis przytulny pokoik w polskich górach czy nad morzem:) jest wiele miejsc w Polsce gdzie jest pięknie, romantycznie i ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabell55
Zgadzam się z Myszą :) W Polsce też jest co zwiedzać. Ja byłam w tym roku w Warszawie-piękne miasto. Mogę C***olecić ten hotel http://www.hotelatos.pl/ Mają bardzo ładne pokoje, niskie ceny i smaczne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×