Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vievór

Znalazłem ciekawy temat do dyskusji- "babochłop" [cool]

Polecane posty

Tutaj w jednym aspekcie sie zgodze z Tobą o samotności.W stopce mozesz dokończyć lekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej kobiecie jest kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co brnać jeszcze sie nie obudziłeś na tym polu namiętnośći?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, czego najbardziej nie lubię? Kiedy pojawia się fajny temat a nagle odzywa się ktoś, kto nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii a bardzo chce zaistnieć więc zaczyna obrażać..."Babochłopów" jest mi szkoda - znam wiele takich, które na siłę chcą podkreślić swoją kobiecość, z marnym skutkiem jednak. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje i tym kims jest zawsze duch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka słowianka--po co te dąsy każdy ma prawo się wypowiedzieć.Czy musisz gadać z nim?Możesz kontynuować z autorem tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje Duch rozwala kazdy temat,padaja wyzwiska. Wulgaryzmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się rozpłaczę czy powiedzonka bobasku tak negatywnie działają na twoje skostniałe ego??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci co cię dreczy.NIESAMOWITA nienawiść do starszych duzo od siebie.Cóż jak cie molestowano nie moja to wina jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie się zwracasz do slodziutkiej , brawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość--tutaj widać te zachowanie twoje przerzucajac moja wypowiedz do kogo innego.Do Ciebie była adresowana dzidziusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwole sobie podsumowac zanim zniknie ta zagadka nie jest trudna nie bardzo potrafie docenic wartosc odpowiedzi rzeczy sie działy i dziac będą a temat jest zupelnie nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet zaj ja
babochłop to inaczej kobieta zapracowana, która poza pracami typu: gotowanie, sprzątanie, pranie zajmuje się też pracami typu: malowanie, tapetowanie i nie ma sił by zadbać o siebie i być tak naprawdę kobieca: jest to baba i chłop w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób, cholera
co wy tu wypisujecie babochłop to jak nazwa wskazuje baba wyglądajaąca jak chłop malowanie nie ma tu nic do rzeczy. od malowania się nie ma krepej budowy nie chodzi się ubranym jak chłop i nie zachowuje jak chłop. babochłop może byc atrakcyjna dla geja lub lesbijki bo normalny mężczyzna woli kobiecą kobietę a nie kobieto-faceta no taka nas ewolucja ukształtowała żę chłopu bez zaburzeń nie podoba sie drugi chłop tylko coś przeciwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyrodzie musi być równowaga. Istnienie babochłopów jest uwarunkowane nagromadzeniem się zbyt dużej ilości zniewieściałych mężczyzn w jednym miejscu . Amen. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet zaj ja
drogi przedmówco, babochłop to nie tylko cechy fizyczne jak opisałeś ale i psychiczne, to odczucie tej właśnie kobiety, że tak naprawdę nie wie kim jest facetem czy kobietą, znałam takie małżeństwo, gdzie ona starała się jak mogła by mieszkanie wyglądało po ludzku, malowała, tapetowała, wykładzinę na podłogę przycinała...a jej małżonek pił. nie starała się tylko dla siebie ale i dla dzieci. powiedziała mi kiedyś, że tak naprawdę nie wie kim jest czy jest kobietą czy facetem. to zarazem określenie silnej niezależnej kobiety, którą nie łatwo zdominować. i tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób, cholera
to co opisujesz to robot wielozadaniowy a nie babochłop :D czyli kobieta ktora sie wysluguja ale nadal kobieta. babochłop to ni to baba ni to chłop więc nadal sie bede upieral przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet zaj ja
masz prawo mieć swoje zdanie i nawet przy nim się upierać. ja natomiast mam swoje i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×