Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skrzacia rodzina z UK

Mrówki w domu

Polecane posty

Gość Skrzacia rodzina z UK

Hej mam problem z mrówkami które czasem widzę w salonie. Czy miał ktoś podobny kłopot? Staram się sprzątać systematycznie i nie ma mowy o tym aby gdzieś zostawało jedzenie. Nie wiem jak sobie z nimi poradzić? Czy są może jakieś środki dostępne w marketach w UK? Z góry dziękuje za pomoc:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem, a ze jestem glupia, to stwierdzilam dam bidulce kawalek jablka - lazila jedna mrowka po parapecie. po 3 dniach byly juz cztery, wiec musialam wytepic. u mnie wychodza ze szpar pod parapetem i przy oknach - angielskie domy maja gowniana jakosc i sa nieszczelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzacia rodzina z UK
Dokładnie u mnie były rok temu i po pewnym czasie zniknęły. Teraz znów pojawiły się. Nie wiem skąd wchodzą. Okna niby są szczelne na parpaecie poza kilkoma doniczkami nic nie ma. U mnie były w Bazylii. Bazylia miała rok i ładnie poszła w górę. Jednak tej wiosny wcale nie rosła. Okazało się że są w niej mórwki. Masz rację jeśli chodzi o domu w Anglii. Dom jest w miarę zadbany. Nie chce używać środków, które będą szkodliwe dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mrufgamii tszeba omjec rosmawiadz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoje mrowki jakas wyzsza sfera ze salonowe. Moi tylko podpindalaja po blacie w kuchni. Pamietaj o 7przykazaniu-nie zabijaj Mozesz kupic mrowkojada-nakarm glodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam problem z nimi w kuchni-pojawiaja sie i znikaja.Czasami atakuja miske kota i ten potem juz jedzenia tego nie tknie!Jak pozbyc sie mrowek i nie podtruc kota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika....
jesli to czarne mrowki to one przechodza pod domami i po prostu czasem wchodza. ja mam ten problem raz na rok z reguly. wysypuje wtedy proszek do pieczenia, one przez niego nie przejda. Mam tak zasypane blaty liniami kolo zejscia ze sciana, podlogi przy meblach/scianach itp. To tworzy jakby bariere dla nich, ze nie wyjda spod mebli ani np z zew - wysypuje przy wejsciu do domu/ogrodu. Robi sie balagan, bo zostawiam to na tydzien-dwa, ale mrowki znikaja. Pozniej myje to wszystko, zazwyczaj jest nawrot, robie powtorke i pozniej juz nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzacia rodzina z UK
Tak są to czarne mrówki. Masz rację muszą przechodzić pod domem. Nie jest sytuacja taka, że jest ich pełno w domu. Raz dziennie pojawia się kilka. Bardzo dziękuje za radę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno w uk taki raj. Bogaty kraj i wogole, przepych pelna piersia. A tu prosze. Mrowki w domu, slimaki, pluskwy... Jak w slumsach :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pomylka wynikla z szybkiego pisania, anie, tak jak w twoim przypadku, niewiedzy. Niestety, edycja posta nie jest mozliwa. Poza tym, gremlinie, cos cie gryzie. Moze za duzo mrowek ci lazi po salonie, co, slumsie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W*********j debilu ! Sama jebiesz byki a bedziesz innych poprawiac! Nie tlumacz sie matole jeden bo za puzno :D:D no tofruuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie tlumacz sie matole jeden bo za puzno" Hahahahah no nie wiem czy sie smiac czy plakac :D Czy ten byk jest lepszy od "odmuzdzenia"? Czy nie jest za "puzno"? ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tego rozumiem
czy taki mongol jak lalilla nawet na temat o mrowkach musi wlazic,chociaz oczywiscie tez o nich nie wie nic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy taki mongol jak lalilla nawet na temat o mrowkach musi wlazic,chociaz oczywiscie tez o nich nie wie nic." Fakt, kretynko. Nie wiem nic o mrowkach, bo nie mam takich syfow w domu. No i mieszkam w cywilizowanym miejscu 🖐️ Zostawiam was wiec same z waszymi pluskwami i mrowkami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakire trzeba miec syf
Zeby miec mrowki w domu? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony tampeq
Zaden. Dla mrowki syf nie ma znaczenia :D Moj sasiad mial taki spray,ktorym pstrykal caly dom dookola.Dwa dni i robactwo zniknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaa
U mnie tez czasami pojawiaja sie w domu-syfu nie mam i w UK nie mieszkam... Nawet sasiedzi nie za blisko...Dlaczego sie tak miotasz Lalilla -swoja droga:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholka wszedzie sie czepia haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa43
Wezwij fachowca, który przeprowadzi profesjonalną dezynsekcję i po problemie. Jak ktoś z pomorskiego to polecam tą firmę www.mikrobiolog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam małe dziecko, więc u mnie trucie gazem odpada. Nie mogę sobie pozwolić żeby te opary wisiały kilka dni. Dlatego zamówiłam ekipę ddd usługi. Panowie przyjechali, załatwili sprawę, wieczorem już nie było mrówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jakim czasie byli ciebie w domu/mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można liczyć na to, że przyjadą w ciągu 1-2 dni. U nas akurat sąsiedzi przy okazji skorzystali, kilka mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas całe lato mrówki wędrują na różnych piętrach biura. Już mam nadzieję, że ktoś się przełamie i zamówi niedługo jakąś firmę ddd, bo mam ich dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×