Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Seks z dwoma policjantami a trwałość związku

Polecane posty

Gość Gosc

Jakiś czas temu przespałam się z chłopakiem(wtedy był przyjacielem) i Jego kolegą....... Teraz spotykam się z nim na poważnie i niestety w naszym związku nie ma zaufania. Partnerowi zaczęło przeszkadzać to , że uprawialiśmy trójkąt i , że mi się bardzo podobało a tamten nadal się koło mnie kręci . To Jego wymysł bo ja nic takiego nie zauważyłam . I mam już dość Jego scen zazdrości i tego , że wraca do przeszłości . Czasu nie wrócę-było minęło .A w nim to dalej siedzi. Ja również obawiam się o niego z racji zawodu choć nie daje mi powodów by cokolwiek podejrzewać.Jak naprawić związek i nasze relacje ? Dlaczego tak mu to przeszkadza ? W końcu sam brał w tym udział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Alice----
Dlaczego nie pojawiło się imię przy moim temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzwię się mu że nie za do Ciebie zaufania :-O szacunku pewnie tez nie ! Dziwka i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a jacy są policjanci w lożku ? Uh pewnie gorący .Zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twoj musi byc bardzo zdesperowany ze wybral sobie taka dziwke za dziewczyne :D na pewno koledzy maja niezla beke na posterunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhy nie wiedzą nic :D Wiedzą i to więcej niż sobie wyobrażasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D tylko czekaj jak postawi ci kolejnego policjanta do trojkacika :D nim sie obejrzysz, a stworzycie policyjny swingersclab caly pulk palkarzy+jedna ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Alice----
ten trójkąt miał miejsce wtedy kiedy jeszcze nie byliśmy parą !! Więc to chyba róznica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terminator2000
w d***e mam twoje problemy. Szmato wstap do ruchu szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Alice----
terminator każe ci ktoś tu wchodzić i komentować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska myśli że po trójkącie przjdzie do porządku dnia, jak by nigdy nic się nie stało - litości ludzie ratujcie mnie przed tą głupotą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedem Sześćset
A do siebie nie ma pretensji? Przecież on też się zgodził na to? Powiedz mu, że zaczynasz mąsz wątpliwości co do Waszego związku, bo podejrzewasz, że jest gejem i zauważyłaś, że ten kolega od trójkątu chodzi za nim, martwisz się, czy oni teraz we dwóch się na seks nie spotykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brali cie na dwa baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Alice----
skoro mowa o trójkącie to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Alice----
No oczywiste ze na dwa baty tez bylo tzn dwoch naraz we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzech zawsze rodzi cierpienie Bóg postanowił, że karą będzie grzech [sam w sobie] człowiek żyjący w grzechu sam ściąga na siebie karę. Oczywiście grzeszący zadaje przy tym cierpienie swemu bratu tak też było z Kainem, który zabił swego brata Abla. Bóg Ojciec wszelkie zło dopuszcza ze względu na wolność, jaką dał człowiekowi, i by przez cierpienie jednego człowieka drugi został zbawiony. Tajemnica cierpienia wyjaśniona jest dokładnie w Nowym Testamencie poprzez całe życie na ziemi Moje i Mojej Matki oraz tych, którzy przy Mnie byli. Bóg dopuszcza istnienie Judaszy; każdy z nich ma szansę [być uratowanym], dopóki trwa jego życie na ziemi. Życie to jest wieczną walką, w której ściera się dobro ze złem. Tajemnica cierpienia zawiera w sobie tajemnicę zbawienia, która pozostaje tajemnicą Boga Ojca. Dopóki wszyscy się nie nawrócą i nie zaczną żyć według przykazań Bożych, będą cierpieć zarówno oni, jak i cała ziemia. Będzie głód pożogi, trzęsienia ziemi, której wielkie połacie zaleją oceany. To będzie, Moje dziecko, upomnienie i przypomnienie wszystkim wyznawcom bożków, że Panem ziemi i całego ludu jest JEDYNY BÓG Jahwe. znacie objawienia w fatimie ludzie sami sobie ściągnęli 2 wojnę światowa Zlekceważenie fatimskiego orędzia, odrzucenie Dekalogu i Boga pogrążyło ludzkość w moralnej otchłani, a w konsekwencji doprowadziło do wybuchu II wojny światowej. Spełniły się więc słowa Matki Bożej wypowiedziane w Fatimie 13.07.1917 r.: "Gdy pewnej nocy ujrzycie nieznane światło, wiedzcie, że jest to wielki znak od Boga, że zbliża się kara na świat za liczne jego zbrodnie. Będzie wojna, głód, prześladowanie Kościoła i Ojca Świętego". Światło to było widziane w całej Europie w nocy z 25 na 26.01.1938 r. Było to ostatnie ostrzeżenie przed wybuchem II wojny światowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta straszna wojna była konsekwencją zła, które nagromadziło się w Europie i w świecie. Bóg pozwolił ludziom skonsumować owoce ich grzechów, aby doprowadzić ich do opamiętania i nawrócenia. 1937 roku Rozalia Celakówna ma wizję; [patrz ksiązka -Rozalia Celakówna ''Wyznania z przeżyć wewnętrznych'']'' Patrz dziecko , uważnie na to, co się dziać będzie. To co teraz widzisz stanie się niedługo rzeczywistością. Nastaną straszne czasy dla Polski. Burza z piorunami oznacza karę Bożą, która dotknie Naród Polski za to, że ten naród odwrócił się od Pana Boga przez grzeszne życie. Naród Polski popełnia straszne grzechy i zbrodnie,a najstraszniejsze z nich są grzechy nieczyste , morderstwa i wiele innych grzechów''[str. 40]. Zostało też , zpowiedziane zniszczenie Warszawy, w Warszawie przed wojna funkcjonawoło około 10000 prostytutek.Każdy grzech ,który popełniamy nie pociąga konsekwencji tylko dla nas , lecz również dla naszego otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Alice----
Merkaba jestes chetny na szybki numerek ze mna i moim facetem? Gwarantujemy dyskrecje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----Alice----
Trudno. Nie wiesz co tracisz. Ale dlaczego psem? Seks jest dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestes suka co wszystkim psom daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci jedno ja bym juz stakom nie byl juz niemial zaufania do takiej osoby dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z sie dalas he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe moja dziewczyna jak by tak zrobila to by zerwal a podrugie by chciala mi zrobic glupiego loda bym niedal to juz nie jest dziewczyna bo niema szacunku do siebie tyle .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak jesteś puszczalska i nie masz co z sobą robić... odpowiedz sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccc

wasze ciche mysze skrycie mysla o dwoch na raz, tylko sie boja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccc

wasze ciche mysze skrycie mysla o dwoch na raz, tylko sie boja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×