Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość brakzaufania0000

Co o tym wszystkim myslec?

Polecane posty

Gość brakzaufania0000

Moj narzeczony dwa tyg temu, pisał z moja kolezanka. Tłumaczył mi, że napisał do niej tylko po to zeby napisała do mnie i wytłumaczyła sytuacje jak to poznali się przypadkiem dzien wczesniej w autobusie a ja zrobiłam mu awanture bo nie mogłam zgryzc tego jak zobaczyłam ich razem wysiadajacych z autobusu rozesmianych.... zaprosil ja na portal a ja sadziłam ze to jej sprawka. niestety narzeczony nie byl ze mna szczery, oszukal mnie i mowil ze to ona go zaprosiła. sama zerkajac w jego komorke odkryłam prawde. poprosiłam go aby usunal ja z tego portalu, w tym samym czasie pisal mi "sprawdz, chyba juz ja usunalem" a do niej " zaprosiłem Cie ale Magda kazala mi Ciebie usunac i tak o. " Pytam sie czemu? Czemu jej sie tlumaczyles, ze musisz ja usunac? A on caly czas odpowiada, ze nie wie! Mowi mi codziennie, ze mnie kocha i jestem dla niego najwazniejsza, jednak ta sytuacja nie daje mi spokoju, chcialabym znac prawde. Temat ten kieruje nas tylko na klotnie. Co robic? jak odbierac jego "NIE WIEM" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×