Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podziękowania dla rodziców

Polecane posty

Gość gość

Obecnie rozglądam się za prezentem dla rodziców w ramach podziękowań na ślubie. Do ślubu jeszcze troszkę czasu, ale wolę mieć już to załatwione, bo później będzie spore zamieszanie z innymi sprawami. Najpierw myślałam, żeby im zafundować gdzieś wakacje. Ale to trochę ryzykowny pomysł. Chcę żeby się z prezentu cieszyli, ale też żeby pozostała im jakaś pamiątka. Co Wy dawaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaona
to zafunduj wyjazd na weekend. Wakacje są raczej kosztowne - koło 4tys. dla 2 osób. A pamiątka - zdjęcia z wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walkiriaaa
Wakacje to dobry pomysł pod warunkiem, że Was stać na taki drogi prezent. My sami zrobiliśmy prezenty w postaci takich fajnych albumów ze zdjęciami naszymi a do tego kupiliśmy im statuetki z grawerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób rodzicom ołtarzyk w domu, jakąś durnostojkę z grawerem, album ze zdjęciami, portret ślubny itp. Po kilku latach i tak wszystkie te pamiątki wylądują na śmietniku, po rozwodzie nie będzie sensu ich trzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy wazon z grawerem dla mam i karafki z grawerem dla ojców, praktyczna pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę te śmieszne 'oskary' tudzież poduszki, statuetki, medale...albo inne badziewne kurzołapacze to chce mi się płakać. Ludzie nie mają za grosz gustu. I po co ten grawer??? haha śmiech na sali...przecież chyba będzie wiadomo od kogo toi dostali, więc nie rozumiem po co ten grawer jeszcze. Żal...moja mama pewnie by się ze wstydu spaliła jakbym jej z czymś takim wyskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22424
Ja twierdze że dać coś z grawerem to żaden wstyd jest to coś co rodzic będzie miał już na zawsze. I kiedyś gdy na to spojrzy to będzie wspominał:) Ja wychodzę za mąż we wrześniu i rodzice dostaną od nas po bukiecie kwiatów lub kwiaty w koszu i do tego coś takiego http://allegro.pl/podziekowania-dla-rodzicow-slubne-slub-zdjecie-xxl-i3265287724.html.. Skromne ale od serca, niestety nie stać nas na żadną wycieczkę dla rodziców jednak myslę że i z tego prezentu będą zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka panny młodej
Czy z grawerem czy bez - te pierdułki są obleśne, gdzie to postawić? Ja takiego g---a nie chcę!!! Niestety, i mnie się dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link nie działa, nie wiem jakie to grawery:D hm, ale o co Wam chodzi z tymi grawerami?:D Już też zaczęłam teraz nad tym myśleć.może jak ktoś patrzy z boku to się to nie podoba..ale jak się jest matką i się dostaje to w podziękowaniu to może zmienia się punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaona
a potem postawić statuetkę i modlić się do niej? Albo zawiesić zdjęcie na pół ściany pary młodej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asparaguska
no widzicie to zależy od tego co kto lubi. Myśmy zamawiali takie statuetki niedawno http://www.crystalcity.pl/produkt/slubne_podziekowanie_dla_rodzicow_obroczki_milosci też długo się zastanawialiśmy i myślę, że to dobry pomysł. tylko że nas rodzice to lubią takie rzeczy. szczególnie że tam zmieściliśmy osobiste życzenia i wiemy że będzie się podobało. i nie trzeba się zaraz do tego modlić haha. to ma być pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My daliśmy kosz obfitości, ale taki pożądny, wielki, że nie można było podnieść :) Dla mam dobre drogie wino, dla tatków po zaje... whiskaczu, masa firmowych słodyczy i albumy w środku, dodatkowo kawy i herbaty kupione w dobrym sklepie (po stówkę za sztukę), bo wiemy, że to oboje rodziców uwielbia, ale jak wiadomo, rzadko się takie kupuje... Byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wisienka
sama kompletowalas ten koszt obfitości? czy kupiliscie w konkretnym sklepie? jeśli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My takie statuetki jak asparaguska wkleiła też dawaliśmy. Nam się podobają takie pamiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statuetka - szczyt kiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanka93
Zgadzam się z tym, że podziękowanie nie powinno być kiczowate. Z drugiej strony fajnie jeśli nie zniknie w brzuchu czy nie zostanie zniszczone przez czas. Ja polecałabym coś z tradycyjnych, ale nie nudnych rozwiązań, np. szkatułkę wykonaną ręcznie. Możesz na niej umieścić inicjały rodziców na przykład. Ja sama dostałam taką na urodziny i jest to mega prezent. Tutaj jest ich trochę: http://studioannam.blogspot.com Może coś ci się spodoba. No i oczywiście przypadnie do gustu rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kwiatek nie wystarczy? Toż te wszystkie statuetki są okropne! Szczyt bezguścia! Naprawdę Waszym rodzicom się spodobają? pewnie zostaną upchnięte gdzieś w szufladzie bo wyrzucić nie wypada. Ja bym się obraziła dostając taką tandetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieśniakom podobają się takie pierdoły za szybką je postawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×