Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nastąpi pędzikiem

Wasze fantazje (nie tylko) łóżkowe

Polecane posty

Velvet She 🖐️ Dokladnie to jest dla mnie piękne a wisienka stara mi się to obrzydzic . Nie duda Ci się wisienko . Velvet She :) Możesz mi wysłać Twojego maila coś Ci się chcialem zapytać na zapleczu ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciał spróbować anala i spuścić się na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką fantazję, żeby przeprowadzić się na "Terra Nova". Nowa Funlandia jest piękna. Tylko klimat paskudny. I tak się waham właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mąż nie obrzyda, ale chciałam Ci uświadomić, jak to jest połykać "swoje". To inaczej, zrób sobie dobrze, spuść się do szklanki i wypij. O. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DS 🖐️ A gdzie to jest ??? Nie byłem tam nigdy,ją coś to mogę Cię odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno ale fantazja rodem z piekła,lepsze niż spuszczanie do szklanki i picie spermy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lubię całować twarz mojej kobiety umorusanej w mojej spermie ! Jeszcze jakieś pytanie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Czy zawsze taki jesteś nerowowy? Wrzody Ci gorożą kolego.... :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :) Jaki nerwowy teraz to byłem wesoły ,ale nie miły bo szukasz dziury w całym .Masz prawo twój topik nie oceniam :)tak tylko popierdooole i pójdę .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko zauważ że nasz cukieras uwielbia seks ze "swoją" kobietą" a marzy o obcej lafir*ndzie w windzie. Masakra :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu mówi sam do siebie, wisienko.:-P:-D Rozumiem cukierka. Gdy dwoje ludzi się kocha lub gdy przynajmniej istnieje między nimi ogromna chemia - nie ma tabu, nie ma mitów i zahamowań. Za to jest sprawianie sobie przyjemności i delektowanie się sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię PF, ale mój nick nie ma z nimi nic wspólnego. Wymyśliłam go kiedyś, bo wydał mi się adekwatny do tematu który chciałam poruszyć na kafe.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienko zapomnialas
Cuks to kurd*pel,żaden wysoki facet nie fantazjuje o pannie 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co się miałam wylogować? Piszę pod swoim nickiem tylko i wyłącznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet She -dokładnie z tą jedyną tworzymy jedno ciało ;) Dark Side -tak mi się skojarzylo a przy okazji puscilem sobie kilka utworów PF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko :) Lubię Cię . Widzę ,że zmieniasz nicki częściej niż fryzury :) Ale Tobie w każdej jest do twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh mogę przysiąc na własne ręce i nogi (do obcięcia), że ja nie zmieniam nicka :) To jest pewne jak "amen" w pacierzu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój cyrk Twoje małpy :) Przecież to zgodne z regulaminem kafe,możesz mieć 1 nick lub 100;) Ja żartuje tylko sobie przecież .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×