Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zrobila to z innym

Polecane posty

Gość gość

witam mam problem kocham swoja dziewczyne ale dowiedzialem sie nie potrzebnie ze uprawiala kiedys z bylym sex oralny,czy dam rade sobie z tym zyc co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę spoko.Zrobi ci fajnego loda to zapomnisz o świecie.Mało to ludzi uprawiało seks ze wcześniejszymi partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie chcialbym zeby mnie to nie obchodzilo ale jak narazie ciagle o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro miała przed Tobą innego partnera, co nie jest niczym niezwykłym, sądziłeś do tej pory, że jedyne co ze sobą robili, to oglądanie tv lub mycie naczyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltar1111
Chyba młody jesteś to dlatego.Dużo ludzi ma wcześniejszych partnerów z którymi robili różne fajne rzeczy.Musisz przywyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nie przeszkadza mi to ze uprawiala sex tylko ze sex oralny i jakos sie dziwnie z tym czuje i nie wiem czy potrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem identycznie wiedzialem ze nie bylla dziewica i spala z 2 kolesiami( jeden chlopak drugi kolega) i wwszystko bylo ok dopuki nie dowiedzialem sie ze robila jednemu z nich loda. Cos we mnie peklo i nie mialem ochoty na seks z nia niby mialo mi to przejsc ale po 2 miechach i tak sie rozstalismy bo nasze relacje byly coraz gorsze przez moje podejscie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltar1111
Ja wy dajecie innym laską robić loda to jest ok?Jak ona robiła swojemu chłopakowi to jest be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nie ale chcialbym to zrozumiec i o tym nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltar1111
To nie myśl chłopie.Była z innym i to robiła.Nie puszczała się na lewo i prawo więc jest ok. Teraz umie to robić i ty będziesz zadowolony.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moh1
A to k***a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrzebnie chyba pytalem,ale gdybym nie wiedzial to i tak bym o tym myslal pewnie,a Wy jak byscie sobie z tym poradzili?wgl by Was to obchodzilo,zwracalibyscie na to uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguś L.
Bo to zła kobieta była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co o tym sadzicie? pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×