Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SAMOCHÓD RODZINNY-JAKI?

Polecane posty

Gość chmalinka
Ja polecam MAZDE MPV, FIAT ULISESS i LANCIA PHEDRAwszystkie mają 7 foteli bardzo wygodne i pojemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem u http://autosalon-rentcar.com.pl/ zakupiłam kilkuletnią Skodę Octavię i na auto rodzinne sprawuje się ono po prostu idealnie. Jest duże, przestronne, a jednocześnie szybkie i wygodne, przez co świetnie nadaje się na dłuższe wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałem audi q7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Audi są fajne ale mi bardziej podobają się samochody volvo. Już od wielu lat jeżdżę ich samochodami i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Rok temu kupiłam w salonie www.intercar.volvocars-partner.pl volvo v40. Kolejny bardzo udany model w rozsądnych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nadal najlepsza marka samochodu to BMW, chyba mi pasja nie minie...a jak BMW to w sprawdzonym miejscu- warszawskim Bawaria Motors BMW. Mają tu także auta używane, porządny serwis, wszystkie części do samochodów..http://bmw-uzywane.com.pl/ A jak autko rodzinne to zobaczcie sobie BMW Touring, dla mnie ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chyba wolała wiecej zainwestować by bezpieczny ten samochód był a nie się rozleci zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaAnka33
Też bym chyba wolała dołozyc i miec pewnośc że samochód nie zawiedzie. Bo takie klikuletnie auta już nie są takie atrakcyjne. Ja jeżdzę 3 letnim c4 grand picasso i technologie które ma to auto pomaga mi je prowadzić. Jest dużo ale to kwestia przyzwyczajenia. Parkować łatwo bo są czujniki. Z tylu foteliki można wstawić i miejsce jeszcze jest. I czuje że moje dzieci są bezpieczne w tym aucie. Na wakacje tez dobrze nim jechać bo baganik ma duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem w ubiegłym roku trochę przyoszczędziliśmy i kupiliśmy peugeota 5008. Co prawda rodzina 2+3 ale mimo wszystko czasem zapakować się w zwykły bagażnik jest ciężko. W tych czasach dobry samochód to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kupić sobie taki typowy samochód rodzinny . powinien mieć bagażnik , dużo miejsca w środku itp . Lepiej kupić większy , niż mniejszy , ponieważ zawsze lepiej jest mieć więcej miejsca na ewentualnie dodatkowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maarrgaretka dziś - twoje kryteria najlepiej spełni VW LT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam BMW X5 i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my sie teraz na Peugeota zdecydowaliśmy, 308, bardzo fajne autko. W dobrej cenie da się teraz kupić bo wyprzedaż rocznika jest więc warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annus74
My się zdecydowalismy na Rextona, pojemne auto z dużym bagażnikiem i wygodnymi siedzeniami. Na 5osobowy wyjazd gdzies dalej super sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorek
Też mam kilkuletnią już x5 o której tu była mowa i to auto mi pasuje, trochę dużo pali więc szwagier zaprowadził je do zaprzyjaźnionego warsztatu na montaż instalacji lpg optima, teraz będę wydawał o połowę mniej na paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaSkrzylek
Ano właśnie X5 to fajne auto ale na zdjęciu, czemu? bo sporo pali, a auto rodzinne powinno być oszczędne. Popatrz tutaj http://www.salonautpoleasingowych.pl/ mają kilka fajnych kombi czy to passata czy toyotę, te z mniejszymi silnikami są bardziej ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie musi to być SUV. W nim zabierzecie się w każdą podróż i na pewno starczy wam miejsca by zabrać wózek, czy dużo walizek. U mnie sąsiedzi kupili tego peugeot 2008 z wyprzedaży. I muszę powiedzieć, że naprawdę to auto robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekcki
To jest bardzo dobry pomysł, duże przestronne auto to jest to , ja mam s-maxa z instalacją lpg optima i wiem jak się takim samochodem super jeździ a w dodatku na paliwo nie wydajesz dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek453
Ja myslałbym na twoim miejscu o jakimś SUV-ie, który poradzi sobie równiez na ciezkich trasach podczas np. wakacji rodzinnych. Na ten moment moim typem numer jeden jest Honda CR-V i na twoim miejscu poszedłbym w tym kierunku. Przede wszystkim bardzo przestronny model, dobrze wykończony w środku jak i przygotowanny pod względem technicznym. Możesz odwiedzić salon HondaPlaza w Warszawie, gdzie dokładnie zapoznasz się z tym autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japoński, ze względu na swoją niezawodność. Może Toyota? Ja na przykład postawiłem na C-HR z oferty http://www.toyota-centrum.pl/ . Myślę, że nie ma lepszego pomysłu na rodzinny samochód, gdyż jest on duży i bezpieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilismy pod koniec 2017 roku Hyundaia Kone. Fajny miejski rodzinny suv, ma jeden z najbardziej pojemnych bagaznikow w swojej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy opla insignie ale niestety niedawno sie zepsula... padł silnik :/ a raczej jakas czesc silnika. Naprawa 6 tys zl, ale nie naprawiamy tylko myslimy sprzedac w tym stanie napewno duzo sie straci ale trudno. W przyszlym tygodniu kupujemy honde CR-V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssamurajjjj
Nowa Mazda CX-5 jest typowo rodzinno-użytkowym samochodem, jest wystarczajaco duży, w środku ma sporo miejsca, jest mocny i wcale dużo nie pali. Myslę, że sporo osób w tym segmencie docenia ekonomię tego pojazdu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maurrro
A ktoś wie czy jest możliwość jazdy próbnej nową Mazdą CX-5? Wiem, że na poprzednie modele możliwe były jazdy próbne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na avensis 3? Za jakieś 40tys można znależć coś w dieslu z 2010 i młodsze Auto duze, wygodne, dobrze się je prowadzi. Ja mam dwójeczkę w dieslu 2.2 150KM i pali niecałe 7l na 100, Na dłuższe trasy jest jest ok, bez proplemu można wysiedzieć pół dnia w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazda 5. 7 miejsc, nawet jak są rozłożone dwa fotele w bagażniku to dalej można zmieścić jakiś bagaż. Mega wygodne rozsuwane tylne drzwi, przy wyjmowaniu fotelików ułatwiają życie. Ekonomiczny samochód, w trasie pali ok. 5 litrów. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma to być samochód rodzinny to najlepiej kombi. Wtedy się pomieścicie z bagażami itp. Zerknijcie na ofertę samochodów w salonie Carolina Toyota Włochy - mają ofertę i używanych i nowych samochodów. Ceny niezłe, sporo promocji, można się umówić na jazdę próbną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rodzinny i bezpieczny to najlepiej Volvo tak naprawdę. Plus mają dobre serwisy, np w Trójmieście Volvosystem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×