Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renius85

Mąż coraz częściej pije

Polecane posty

Gość renius85

Witajcie. Bardzo proszę o pomoc, poradę., Mój mąż coraz częściej pije. Na początku pił co miesiąc, potem co tydzień, a w ostatnim tygodniu upił się 3 razy. Zaczęło się od kupienia bimbrownika , na własny użytek , na potrzeby komunii i był nawet taki moment, że drinkował codziennie. Ostatnio robię mu jazdy, bo nie mogę tego znieść, bardzo go kocham , mamy dwie córeczki, jedna ma9 lat, druga 0,5 roku! Miałam ojca alkoholika i wiem co to znaczy. Mąż się tłumaczy , że ciężko pracuje i jest od zarabiania pieniędzy, więc "mu wolno". Tym bardziej mnie rani, ponieważ też pracowałam, ale teraz ze względu na małą kruszynkę siedzę w domu. Dogaduje mi , że traktuję go jak śmiecia, bo się czepiam o to pijaństwo!! Dzisiaj po raz pierwszy powiedziałam, że nie mogę już patrzeć na jego zapijaczoną twarz, więc wyszedł. Nie wiem gdzie jest, co robi, strasznie się martwię. Zrobił tak po raz pierwszy od naszego związku, który trwa już 11 lat. Dzwoniłam, odebrał, powiedział , że nie wie kiedy wróci a ja wyję teraz jak bóbr. Jestem słaba na to wszystko. Czy mam rację, czy to alkoholizm? Nie wiem co mam robić, czuję się taka bezsilna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×