Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie mam dokąd

nie mam dokad isc z dzieckiem........

Polecane posty

Gość nie mam dokąd

Z męzem się rozstaliśmy ponieważ stwierdził po 5 latach bycia razem ze nie pasujemy do siebie, zostawil mnie i moja corke 3letnia placi alimenty, dziecka nie odwiedza wcale , bo poznal sobie nową kobiete-kryminaliste która siedziała w wiezieniu,powiedzial mi ze woli z nia być niż ze mna bo ona mu pozwala na wszystko, nie ma kobieta wymagan, dla niej może w domu być brud syf smród chata zadymiona fajkami a dziecko jej biega samopas po tym domu jego... były maz zaplodnil ją i będą mieli dziecko. ja niestety mieszkam z moimi dzisdkami, starzy ludzie po 70rż. cisnę się w malym pokoiku z moja corka, pracuje mam 1500zł na miesiąc i 500zł alimentów, 78zł rodzinne Poznalam na sympatii pl faceta ma 30lat on jest po rozwodzie, ma dziecko chłopca 7letniego dziecko jest przy nim, matka dziecka się nie interesuje i dziecka nie odwiedza, jest alkoholiczka. On mowi ze szuka sobie kobiety na stale , żeby razem życ z kims, żeby jego syn miał matke, "nowa" matke, ze szuka osoby rozstadnej... ja nie mam dokad isc gdzie mieszkac, chciałabym żeby po jakims czasie on mnie do siebie z dzieckiem wzial ale jak i czy to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×