Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAMUSIA KAJTUSIA

CHRZESTNI SKNERZY!!!!!!!! WSTYD I SKANDAL!!!!

Polecane posty

Gość MAMUSIA KAJTUSIA

moj synek mial w ta niedziele komunie. wyprawilam swittna imprezke w knajpie. postaralam sie jak nie wiem, jeszcze sasiadka mi piekla ciasta za robocizne sama za 1 ciasto placilam 38zl bez skladnikow. ogolnie to bylo wszystko obiad jak nalezy rosol dewolaje zimna plyta. to wszystko kosztowalo mniei bardzo duzo pieniedzy. nawet gosciom mowilam wczesniej przed komunia, ile to wychodzi na glowe to prawie jak wesele!!!!! a wiecie co oni dali na prezenty?? pomijam to, ze nawet nie kupili kwiatow jak moj synus wychodzil z kosciola, bo jak stwierdzili "nie pomysleli", no ale dobra. liczylam na jakies normalne prezenty na miare xxiw jakis porzadny laptop, quad, czy jakas gotowka a tu masz chrzestny kupil mojemu synkowi jakis dziadowksi rower, gdzie moj syn ma juz rower, i to lepszy a nie jakis za 500zl z supermarketu... nawet bym sie bala go na taki rower posadzic, bo taki szajs to niewiadomo kiedy sie rozleciec moze i jeszcze mi sie dziecko zabije jak bedzie po ulicy jechac albo sobie noge zlamie!!!! ale najlepsza to dowalila chrzestan. kupilla mu lancuszek, krzyzyk i biblie! przeciez taki lancuszek to jest wart max 300zl a chrzestna czyli moja kuzynka przyszla z mezem i dzieckime na ta komunie i ja musialam zaplacic za 3 osoby no!!!!! szkoda mi mojego biednego syneczka, dzisiaj nie poszedl doo szkoly ale jutro pojdzie i wszyscy na pewno sie beda chwalic co to nie dostali a on co pokaze?? nawet quada nie ma. ludzie w co ja sie dalam wrobic tyle kasy w plecy i jeszcze wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSIA KAJTUSIA
MOZE KTOS SIE WYPOWIE????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfrrrrrr
chyba żartujesz. Mój synek dostał wielki dotykowy telefon, laptopa, tableta i reszta to kasa. A impreza była mała i mało na nią wydałam. No cóż, nie udało Wam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha leze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzózzzka
Nie każdy ma góre pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego wybrałaś biednych chrzestnych? sama krzywde zrobilas synkowi, a teraz narzekasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że przesadzasz, zresztą liczenie na to, że impreza się zwróci to błędne założenie, a poza tym po co 9 latkowi quad albo inne cuda, pierwsza komunia to duchowe święto a nie materialne i prezent w postaci krzyżyka i biblii jest wystarczający na tą okazje a wyprawiając przyjęcie w lokalu powinnaś była przewidzieć, że koszty się nie zwrócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co 9 latkowi tablet, wypasiony laptop czy quad...to nie wesele, a potem dziwota, że wyrastają maminsynki i sami egoiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielkaPani0000
Moja córka dostała w sumie 4000zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
t5o chyba zart, tak durnych matek chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz pisać prowo. Przedobrzyłaś, nikt Ci nie odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre, a co dostał synuś na chrzciny od chrzestnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSIA KAJTUSIA
nie wybralam biednych chrzestnych!!!! kuzynka jest nauczycielka a jej maz pracuje w banku wiec stac by ich bylo na cos przyzwoitego. chrzestny czyli kolega mojego meza jest wojskowym i tez na brak gotowki nie narzeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinia85
Mamusiu Kajtusia, może trzeba było powiedzieć chrzestnym wprost, jakich prezentów dla synka oczekiwałaś, skoro taka pazerna na kasę jesteś. Rozwalają mnie takie matki. Jaki ty przykład dziecku dajesz, kobieto? Lecz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D kobieto wyluzuj, przez Ciebie oplułam monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsdfsfs
"pomijam to, ze nawet nie kupili kwiatow jak moj synus wychodzil z kosciola," a to twojego synusia mieli kwiatkami obsypywać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dobre! ale zawsze znajdą się idiotki które odp na tak durne prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSIA KAJTUSIA
nie mieli go obsypywac kwiatami tylko wreczyc mu kwiaty tak inni ludzie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsdfsfs
przed kosciołem kwiatki wręczaja dzieciom po komunii? :classic_cool: Wow! :D A więc komunie w dzisiejszych czasach można porównywać ze ślubami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ydwdwed
wystarczy że przeczytałam MAMUSIA KAJTUSIA i już miałam beke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSIA KAJTUSIA
no tak w tej parafii wreczaja po wyjsciu ale w wiekszosci wreczaja pod koniec nabozenstwa tu jest troszke inaczej bo to bardzo maly kosciol jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna prowokacja!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSIA KAJTUSIA
widziałam już córka mojego sąsiada dostała laptopa sony vaio bo biega z nim po wsi, pewnie przyjdzie z nim jutro do szkoły. a moj synek co pokaze? Biblie??? ksiazki to oni maja w bibliotece:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSIA KAJTUSIA
no ale ludzie, przeciez jak ja sie postaralam, to oni tez powinni. ja rozumiem, ze jakbym ugotowala pomidorowa i im dala w domu, to takie prezenty bylyby ok, ale przeciez wiedziele juz od jakiegos czasu, ze to w restauracji i na dodatek drogiej:( a musialam wybrac taka, bo wszystkie tansze byly juz zabukowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia julusi
Moja córcia dostała sony xperia z 🖐️ no ale my nie wywodzimy się z plebsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z półn-zach Podlasia
czy to ty założyłaś też topik o weselu??? nie wiedziałaś które prowo lepiej chwyci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMłodaSmutna
Ludzie to są darmozjady, rozumiem Cię Autorko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSIA KAJTUSIA
to nie jest zadne prowo. czy jest jakies wyjscie z tej sytuacji??? moze sama mu kupie chociaz jakiegos playa, zeby mial co w szkole pokazac??? przeciez inne dzieci sie beda z niego smialy?? jak z nim rozmawiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×