Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele w górach

Polecane posty

Gość tolka45
Organizowaliśmy wesele w górach. Znaleźliśmy świetną ofertę i fajną lokalizację- http://www.zielonapolana.com.pl/wesela.php Sala na 100 osób- gościom bardzo podobała się okolica. Mnóstwo drzew, rzeka, plaża. Poza tym atrakcją była również sala gier czy kącik dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaaaa
Póki co chyba najlepszą ofertę ma Hotel Kasprowy z Zakopanego. Jest tam piękna sala, świetna obsługa i wyśmienite jedzenie. Zobaczcie sobie tutaj http://www.kasprowy.pl/wesela-w-mercure-zakopane . Zmieści się tam nawet 550 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie są to bezpośrednie góry, ale sama swoje wesele organizowałam w Przebieczanach w hotelu Koral. Byłam bardzo zadowolona, bo właściciele zadbali o najmniejszy szczegół i mogłam liczyć na pomoc w każdej kwestii. wiem, że nie miałam sie czego obawiać bo ślubu organizuja tam już od ponad 10 lat, więc doświadczenie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na takim weselu, które odbywało się w okolicy górskiej i było świetnie! Bardzo ładne widoki i ta bliskość natury daje jakiś taki romantyczny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesiowa
Wesele w górach ma swój niepowtarzalny klimat zwłaszcza dla osób z poza tych terenów. Byłam kiedyś na takim u znajomych, nawet była druhną http://www.kasprowy.pl/wesela-w-mercure-zakopane . Było wszystko zapięte na ostatni guzik, jedzenie - klasa. Wszystko się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa8891
My byliśmy w zeszłym roku dwa razy u znajomych na weselu w Szczyrku. Wesele było w Hotelu Alpin, dekoracje przepiekne! (i na jednym i drugim przyjęciu) jedzenie nie do przejedzenia (dużo i pyszne) zorganizowane wszystko na 5+. Bardzo sympatyczni kelnerzy :)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia125
Jednym z bardziej ekskluzywnych miejsc na wesele w Wiśle jest ta willa http://www.villarubinstein.pl . Od razu macie noclegi jak i jedzenie. Wystój jest przepiękny. Dodatkowo piękne widoki tworzą dodatkowy kimat. W końcu to ten jedyny dzień wiec można sobie pozwolić na luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaa87
W górach całkiem spoko, właśnie się z mężem zastanawiamy, ale chcieliśmy jakieś niebanalne atrakcje typu fajerwerki i nie wiemy, czy dostaniemy pozwolenie, bo już jesteśmy po słowie z firmą (Pirotechnik.pl). Myślicie, że bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele w górach czy góralskie wesele? Bo to drugie, zorganizowane zgodnie z tradycją, może być niesamowite (zwłaszcza w dzisiejszych czasach). Kojarzycie jakieś góralskie obyczaje weselne? Jeśli nie, czytajcie: http://hotelnabloniach.pl/blog/jak-przygotowac-goralskie-wesele-goralskie-obyczaje-weselne/ Na tym blogu są też inne wpisy o góralskich weselach, dotyczące jadła i strojów Młodych - warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobrowska22
Ślub w górach to romantyczna wizja tego dnia, ale może warto jeszcze zadbać o oprawę. Wiem, że góry już wizualnie nadrabiają za wszystko, ale pokaz pirotechniczny dodałby splendoru. Na moim weselu ekipa z pirotechnik.pl dała radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja miałam ślub i wesele w górach i polecam każdemu :-). Widoki, atmosfera no po prostu pięknie. Do tego Górale są tacy otwarci i sympatyczni że na każdym kroku nam tą sympatię okazywali a po drodze to nawet dostawaliśmy życzenia od obcych osób ;-). Dokładnie jeżeli chodzi o miejsce wybraliśmy Zajazd na Kępie www.zajazdnakepie.pl w Ustroniu bo mają tam bardzo klimatyczne wnętrza i od samego początku rozumieliśmy się z właścicielem jeżeli chodzi o całą organizację. Na stole było tradycyjne jedzenie i przygrywała góralska kapela więc nic tylko się bawić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, ślub w górach jest zdecydowanie magiczny, ja robiłam w Zakopanem w karczmie http://www.szymaszkowa.pl/ i to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę, piękne widoki, niesamowita atmosfera a do tego jedzenie że najchętniej by się wgl nie odchodziło od stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotelik orański
Na Wesela serdecznie zapraszamy do Hoteliku Orański! WOLNE TERMINY od maja przyszłego roku! Zapewniamy niesamowitą oprawę imprezy oraz wspaniałe wspomnienia na całe życie. Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię. Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Kontakt: www.hotelikoranski.pl 793 665 806 Paulina Grzelaczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największa lista obiektów weselnych z okolic górskich znajduje się prawdopodobnie tutaj http://www.gdziewesele.pl/Zakopane/ Tam z mężem szukaliśmy lokalu w okolicach Zakopanego i znaleźliśmy! Opinie w tym serwisie są na prawdę wartościowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezapomniane Wesele tylko z Kapelą Góralską HAJDUK ze Szczyrku! Oferujemy oprawę muzyczną w domu Pani Młodej oraz Pana Młodego, oprawę muzyczną ceremonii ślubnej oraz granie podczas składania życzeń Młodej Parze! Dodatkowo wstawka góralska na sali oraz oczepiny po góralsku - zabawy , konkursy góralskie- cięcie drzewa, granie na trombicie,jazda na nartach,wbijanie gwoździ,wałek, nauka tańca zbójnickiego- dostarczą gościom weselnym niesamowitych wrażeń. Nasze doświadczenie pozwala zagwarantować, że spotkanie z nami utkwi na długo w Waszej pamięci i pozostawi wiele miłych i radosnych wspomnień oraz przybliży niespotykaną nigdzie na świecie Kulturę Góralską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodki bukiet
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och takie wesele w górach to fantastyczna sprawa, byłam u przyjaciółki w Zakopanym na ślubie i zdecydowanie była to najpiękniejsza uroczystość i wesele na jakich byłam, wesele robili w uroczej drewnianej karczmie szymaszkowa, z widokiem na góry bardzo urokliwym i jedzenie też miało góralski klimat, ogólnie coś zupełnie innego niż te wszystkie wesela na salach gdzie jedna podobna do drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowaliśmy wesele w górach. Wybraliśmy ten obiekt gorzelanny.pl i muszę powiedzieć, że to była bardzo dobra decyzja. Impreza udała się świetnie. Widoki z okien przecudowne, sala jak z bajki, jedzenie lokalne i pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo się zastanawiałam czy ślub w góórach jest dobrą ocpją bo wszyscy goście muszą dojechać itd...( jesteśmy z Krakwoa) Jendak zaryzykowałam i zdecydowałam się na śłub w Szczyrku a wesele w Białej Róży także w Szczyrku! NIesamowita atmosfera pięknie położony lokal, jedzenie bardzo smaczne, obsługa tez okej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie numerem jeden w górach jest Restauracja Siuchajsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaKubus
ja początkowo miałam plan na wesele nad morzem :D ale zrezygnowaliśmy bo oboje z mężem kochamy kraków <3 Organizowaliśmy wesele w QHotel Kraków Plus. Cudoooowne miejsce. Magiczne, wspaniałe widoki, super obsługa, piękne pokoje i sala. Wszystko wyszło bajecznie i cieszę się że nie poddaliśmy się i nie zrezygnowaliśmy z spontanicznego pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje z mężem kochamy góry, dlatego to było dla nas jasne, że zdecydujemy się na ślub i wesele w górach. Wybraliśmy nasze ulubione góry Sudety i hotel Gorzelanny, było cuuudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga240
Ja również zdecydowałam się na wesele w górach i nie żałuję! Było pięknie!!! Wesele zorganizowaliśmy w Ustroniu, w Karczma Verona :) Mieliśmy szczęście , że trafiliśmy na nich, bo z ich doświadczeniem mogliśmy być spokojni, że wszystko będzie perfekcyjnie i smaczne :) Polecamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również pobraliśmy się w górach <3 A wraz z całą rodziną mieszkamy nad morzem :) Wybraliśmy uroczą kapliczkę na Płazówce niedaleko Zakopanego. Dla zainteresowanych wszystko opisałam na swoim blogu "przed (górskim)ołtarzem": urlopaktywnie.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele w górach brzmi cudownie :) Uwielbiam góry i wiele bym dała żeby ktoś zamiast zapraszać mnie kolejny raz w te same okolice wpadł na pomysł właśnie wyprawienia wesela w górach :) Miałabym doskonałą wymówkę żeby znowu się tam wybrać i po weselu zostać na kilka dni zwiedzania, wędrówek i relaksu w ulubionym SPA Terma Bania :) To moje ukochane klimaty, szkoda tylko, że czasu coraz mniej na takie wypady. Dlatego wesele by było świetną wymówką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×