Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilonek jelonek

tym razem sie uda i wytrwamy!

Polecane posty

Gość ilonek jelonek

Witam walcze z kilogramami od dawiem dawna nie mam duzo do zgubienia ale mam dosc co nie pozbede sie 2 gora 3 kg ,zaczynam czuc sie szczuplejsza i sie poddaje za pare tyg waze znow tyle samo albo nawet i wiecej i tak wkolo!postanowilam przerwac ten roczny schemat,!tym razem sie nie poddam!jestem silna kobieta!jesli ktos ma ten sam problem zapraszam:-) jestem od tygodnia na diecie 8/16 i zgubilam jakies 2 kg przez ten czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalola 35
Mam identyczny problem i czasem mi sie wydaje ze jestem taka slaba ze nie moge sobie z tym poradzic uporac sie z checia nadmiernego jedzenia:-( a co to za dieta 8/16? Bo 2 kg w tydzien to calkiem niezle:-) :-) :-) Ile masz lat i ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek ilonek
No ok waze 63 kg na chwile obecna 2 tyg temu przekroczylam 66 i postanowilam ze tym razem sie nie poddam kiedys wazylam 58 kg i do tego daze!wiem co zaraz napiszecie ze to nie nadwaga ze to nie problem a moze nawet ze 63 kg to nie duzo,,tak wiem wiem to nie nadwaga ale am masywna gorna czesc ciala ramiona plecy boczki brzuch mam ok wazac 58 kg wcale nie jestem jakos chuda specjialnie poprostu nic nie odstaje przy 66 czuje sie jak monstrum nie moge nosic obcislych koszulek bluzek bo widac waleczki strasznie mnie to meczy od roku maze o 60 kg i nigdy do nic nie dobilam najmnie wazylam 61.5 i czylam sie na tyle szczuplo ze zaczelam podjadac i do 67 dobilam itd dodam ze mam 168 cm wzrostu i grube kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalola 35
Sorki ale wydaje mi sie ze nie mozna byc gruba wazac 63 kg przy takim wzroscie jestem pewnie sexi kobieca ale wiem tez ze jedna kobieta wazac 63 kg bedzie szczupla a druga bedzie miala troche cialka a co to za dieta 8/16 i czy dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek ilonek
Je sie 8 godzin dziennie reszte organizm odpoczywa czyli nie mozesz jesc nic po tych 8 godz jedzenia:-) powiem szczerze ze sniadania jadlam normalne o 8 moze 9 obiady tez normalne i przewaznie juz hic po obiedzie nie jadlam chyba ze jogurt w tych dozwolonych 8 godzinach no schudlam 2 kg wiec cos tam dziala hehe a i co do tej mojej wagi nie jestem gruba ale te boczki i rece ramiona wprawiaja mnie w kapleksy a po co nam kapleksy trzeba z niji walczyc:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj czegos nowego
Szukamy MEGA zmotywowanych Kobiet, które chcą uzyskać piękną figurę bez głodu i wyrzeczeń. Podejmiesz się wyzwania??? Pierwsze efekty już po 7 dniach ?? ? - 3 - 5 kg ? - 10 kg... pisz: sprobuj.czegos.nowego@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście stosuje suplement Slimunox - 3 miesiące i 7 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×