Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szok i przerażenierth

ROR to ksiadz ! tragiczne i smutne! do czego to dochodzi !

Polecane posty

Gość szok i przerażenierth

wypaczeni totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta i co jeszcze wymyslisz? ona juz byla muzulmanka, lekarką, lesbijką, zoną filipinczyka, potem ciapatego w UK, potem pakistanczyka, potem moderatorką kafe, prawiczkiem etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat to ze jest muzulmanka to prawda.... i ma faceta muzulmanina. dawno temu o tym pisala ale na nia najechali i zglosila posty do kasacji. kto tu siedzi pare lat to to pamieta 🖐️ oczywiscie sie nie przyzna, bo jej wstyd, ale kilka osob na pewno to pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie jestem zareczona z kosmita ;-) bo bardzo chcialabym uzyskac wize stelego pobytu w jego galektyce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie jestem zareczona z kosmita ;-) bo bardzo chcialabym uzyskac wize stelego pobytu w jego galaktyce;-) ;-) ;-) a swistak siedzi i zawija;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioajdkijadkjawd
wizy są wjazdowe a stałego pobytu to karty , karty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to jasne,ze jest muzulmanka albo jest z nimi bardzo związana, nawet Palikot nie jest tak zafiksowany na punkcie kosciola tylko muslimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość akurat to ze jest muzulmanka to prawda.... i ma faceta muzulmanina. dawno temu o tym pisala ale na nia najechali i zglosila posty do kasacji." aa taka, tak - to wszystko prawda ;-) a potem zamknelam kafeterie - rozwiodlam sie z muzulmaninem i teraz jetsem zraeczona z kosmita;-) a kafeterie tez zaraz zamkne - a potem zgasze onet i tvn;-) aa kto tu siedzi pare lat to to pamieta oczywiscie sie nie przyzna, bo jej wstyd, ale kilka osob na pewno to pamieta a alez przyznaje sie - z tym muzulmanienjem to bylo zraz po tym, jak owca puscila mnie kantem i zdradzila mnie z koza;-) wtedy pwoiedzilam sobie koniec z zoofilia i przerzucilam sie na facetow;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wizy są wjazdowe a stałego pobytu to karty , karty " a akurat sie myslisz - sa tez wizy stalego pobytu - poptrez po panstawach poza europa , z reszta karta to nazewnictwo polskie;-) a gość przeciez to jasne,ze jest muzulmanka albo jest z nimi bardzo związana, nawet Palikot nie jest tak zafiksowany na punkcie kosciola tylko muslimy a tak jestem muzulmanka i feministka jednoczesnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu robisz suko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioajdkijadkjawd
karta to nazewnictwo polskie xxx cośtakiego !! a ja myslałem , że jesteśmy w finlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wizy są wjazdowe a stałego pobytu to karty , karty " a akurat sie myslisz - sa tez wizy stalego pobytu - poptrez po panstawach poza europa , z reszta karta to nazewnictwo polskie;-) a gość przeciez to jasne,ze jest muzulmanka albo jest z nimi bardzo związana, nawet Palikot nie jest tak zafiksowany na punkcie kosciola tylko muslimy a tak jestem muzulmanka i feministka jednoczesnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"karta to nazewnictwo polskie xxx cośtakiego !! a ja myslałem , że jesteśmy w finlandii" a ale jakie "my"? skad pomysl ze ty i ja jetsesmy w tym smaym panstwie, hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ror typowo glupio idiotyczna odpowiedz.... mozesz pisac co ci sie podoba. na innym dziale cie wykopali juz dawno. teraz przenioslas sie tutaj. kilku innych uzytkownikow pamieta jak pisalas ze mieszkasz na bliskim wschodzie i twoj mezus jest muzulem. a to ze kozy lubisz to sie nie dziwie. muzuly to kozojebcy przeciez 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość oj ror typowo glupio idiotyczna odpowiedz.... mozesz pisac co ci sie podoba. " a zawzse staram sie dostosowac do mozliwosci intelokutora;-) a na innym dziale cie wykopali juz dawno. a masz racje;-) wykopali mnie, potem zpalowali, nastpenie zgwalcili i obdarli z ubrania - i ozstawili przywiazana do slupa - pozsbieralam sie jakos i przybieglam na inny dzial;-) aa teraz przenioslas sie tutaj. a patrz powyzej dlaczego;-) aa kilku innych uzytkownikow pamieta jak pisalas ze mieszkasz na bliskim wschodzie i twoj mezus jest muzulem." a oczyaicie;-) mam nadzieje, ze "pamietaja' tez jak spotklam ksiecia ktory mnie pocalowal i z krolewny stalam sie zaba - widocznie cos poszlo nie tak, wiec dlatego wyszlam za maz za muzulmanina - wszystkie te historie szczehgolowo "'opisywalam" na kafe - pisze tutaj zawsze i o wszystkim, bo tutaj mieszkam, kafeteria jest moja i wszystkie nicki lacznie z twoim;-) a a to ze kozy lubisz to sie nie dziwie. a to znaczy ze ty tez lubisz?;-) to fajnie ;-) a muzuly to kozoj**cy przeciez a niestety nie rozumiem twojego podworkowego slangu;-) ale zeby ci sie nastroj polepszyl - przytkane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kolejny
haha - wykopali? niby kto wykopał? To otwarte forum. Usmialam sie. ROR - dopisz jeszcze parę + "niepotrzebne skreslić", niech sie pozabijaja z braku wiekszych problemów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość kolejny haha - wykopali? niby kto wykopał? To otwarte forum. Usmialam sie. ROR - dopisz jeszcze parę + "niepotrzebne skreslić", niech sie pozabijaja z braku wiekszych problemów" a haha - wszystko dla moich "fanow";-0 to ejst ta grupa ktora tutaj strasznie mnie wyczekuje jak nie pisze to odpliczja miesiace i tygodni od moich postow - serio;-) przyznam ze to mnie akurat rozbawilo - ja ich czesto podpuszczma mowiac np. w tajlandii kobiety maja dlugie szyje na ktorych nosza bizuterie aoni to odczytuja "ROR mieszka w tajlandii i ma dluga szyje" - stad tyle "teorii" na moj temat - ot , takie konskie zaloty - oni sie zalecaja - ja to toleruje, nic szkodliwego ani glebszego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej rachunku oszczednosciowo rozliczeniowy, nie bron sie spod pomaranczy muzulmanska szmato 🖐️ :D jak twoj kozojebca? gotowy poderznac gardlo zolnierzowi w imie allaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ojej rachunku oszczednosciowo rozliczeniowy, nie bron sie spod pomaranczy muzulmanska szmato" a oj widze ze komus sie w d*pci zylka napiela;-) ;-) ;-) czyzby nerw chwycil?;-) a jak twoj kozoj**ca? a nie rozumiem slangu - ale wierze w towje dobre intencje;-) a gotowy poderznac gardlo zolnierzowi w imie allaszka? a zolnierzowi tak - w przeciwniestwie do byle polaczka ktory na bliskim wschodzie - w afganistanie - morduje cala wioske dzieci , a potem w kraju wtprowadzaja go w kapturze;-) a zonki biegaja po szol w tv i placza;-) no coz jaka religia takie standardy;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha no prosze ror popiera morderstwa zolnierzy przez muzulmanskie scierwa. tfu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] gość hahahha no prosze ror popiera morderstwa zolnierzy przez muzulmanskie scierwa. tfu! " aa alez oczywiscie;-) ;-0) ;-) a swistak siedzi i zawija;-) ROR popiera tez eksterminacje osob przy tuszy;-) oraz legalizacje zwiazkow koguta z owca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ksiadz? Przeciez ROR nie istnieje, to wszystko matrix :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] gość jaki ksiadz? Przeciez ROR nie istnieje, to wszystko matrix " a ror istnieje! to projekt - wytwor wyobrazni zaleknionych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ona sie dziwi ze nikt tu jej nie traktuje na powaznie. Przeciez to jeden wielki JOKE. Dyskutowac nie potrafi, argumentacji zero, rozbija zdania dyskutanta i dobiera je do wlasnego widzimisie. Widac ze dziewczyna sie bardzo stara za wszelka cene jakos wcisnac w jakas grupe, ale kazdy widzi jaka jest i daje sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i ona sie dziwi ze nikt tu jej nie traktuje na powaznie" a nie wiesz czemu "ona " sie dziwi a co robi specjalniebo nie jestes nia;-) as easy as it is;-) choc bardzo bys chcial/a widocznie;-) po drugie zawsze wypowiadzs sie w imieniu nikogo, hm?;-) a Przeciez to jeden wielki JOKE a dokladnie ;-) a ty sie niepotrzebnie tak napinasz;-) a Dyskutowac nie potrafi, argumentacji zero, rozbija zdania dyskutanta i dobiera je do wlasnego widzimisie" a tutaj nie ma dyskutanta - tu sa tylko sosby ktore fantazjuja na temat ROR;-) as easy as it is;-) a Widac ze dziewczyna sie bardzo stara za wszelka cene jakos wcisnac w jakas grupe, ale kazdy widzi jaka jest i daje sobie spokoj" a a to bystrzacha mnie "rozgryzla";-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entuzjazmakl
Ty Kurwo j****a ROR suko j****a idz gary umyj bo zarośniesz , siedzisz cąły dzien prze kompem buhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"entuzjazmakl Ty K**wo j****a ROR suko j****a idz gary umyj bo zarośniesz , siedzisz cąły dzien prze kompem buhahha" a a to sie nerw w pupci komus nadal;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×