Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co was intryguje bhn

Jaki kształt oczu ,oprawa u faceta jest najbardziej pociągając,a jakie odpychają

Polecane posty

Gość gość
"podobaja sie tylko tobie i to twoj problem. takie oczy sa pedalskie, nie sa ani meskie ani pociagajace ani tajemnicze, sa PEDALSKIE, a skoro lubisz pedalow to juz twoj problem" Nie lubie zadnych pedalow. Echh ta tolerancja, 100 lat za murzynami... Wystarczy, ze lubie facetow o innym kolorze oczu, to juz lubie pedalow... Ej Boze Boze naprawde niewarto tu dyskutowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ze zdjęcia nr 5 i jego oczka zielone mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma takie - ciemno zielone, wpadające trochę w niebieski, duże i z długimi rzęsami :) Ślicznie wyglądają i chyba każdemu pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamslicznadziewczyna89
podobaja sie tylko tobie i to twoj problem. takie oczy sa pedalskie, nie sa ani meskie ani pociagajace ani tajemnicze, sa PEDALSKIE, a skoro lubisz pedalow to juz twoj problem A to ciekawe, bo moj facet ma sliczne niebiesko zielone duze oczy i daleko mu do pedala. Jest przystojnym atrakcyjnym mezczyzna wiec twoja uwaga bierze w leb. Tak jakby to kolor oczu miakl decydowac o meskosci. Idz sie dziecko lepiej poucz na poniedzialek, zamiast wygadywac takie ceregiele. Adios :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci z niebieskimi to OBŁUDNICY najszlachetniejsze sa ciemne, brazowe, piwne ,sama słodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, ze poznalas wszystkich facetow na kuli ziemskiej z niebieskimi oczami, i wszyscy z nich sa obludnikami tak? :D Nie ma to jak GENERALIZOWANIE :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k43
opychają mnie azjaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexa_we
oczy mnie jakoś specjalnie nie krecą. Co za różnica czy sa zielone czy głęboko osadzone. Ważniejsze jest to czy jest zadbany.. Nie ma mowy o bujnym zaroście i niewyprasowanej koszuli –– nie będę się też całować np. z papierem ściernym. O higienie nie wspominam, bez tego ani rusz żebym mogła się w ogóle facetem zainteresować. Lecę na tych, którzy wygadają jak prawdziwi mężczyźni i najczęściej zwaracm uwage na twarz – gładką i zadbaną, taką z której mogę wyczytać, że facet jest inteligentny – oczy są na trzecim planie. Jeśli widzę, że facet jest zadbany to sygnał dla mnie, że jeżeli potrafi dbać o siebie będzie potrafił zatroszczyć się też o mnie. najprostszy model golarki elektrycznej można kupić już za około 150 zł, a mnie odstraszaja faceci, którzy nie umieją się golic i te czerwone kropki na twarzy są straszne. Jak facet nie umie się soba zajac to cos musi być z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uu a co ma golenie i kropki do podobania się ;))) znam takich pedantów wielu , z pełnymi portfelami z najlepszymi maszynkami elektrycznymi z kropkami ,ale to kwestia nie dbania lecz przeróznych alergii i innych przypadłości. Wielu jest zadbanych , a jednak to nie te oczy , to nie ta twarz, najważniejszy jednak dyplom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexa_we
no ale właśnie alergie mogą być spowodowane goleniem, a konkretniej tym czym sie golisz, często uczula po prostu nikiel, który jest w jednorazówkach i niektórych maszynkach elektrycznych - dużo osób jest na to uczulonych... w tych lepszych golarkach (jak philips) nie ma niklu i wtedy nie ma też tych kropek i czerwonej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój
Ja zawsze patrze na oczy. Pierwsze co mnie urzekło w moim mezczyznie to wlasnie oczy. Sliczne - zielone z ciemna oprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 29.05.2013 o 00:45, Moorland napisał:

Mnie się nie podobają duże i okrągłe oczy, takie trochę wyłupiaste. Za to uwielbiam jak facet ma duże, ale głęboko osadzone oczy i nie takie piłkowate 😛

Wydaje mi się że głęboko osadzone oczy ogólnie są lepsze i u kobiet i u mężczyzn, wylupiaste okrągłe lekko wystające oczy są śmieszne poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.06.2013 o 23:00, Gość Mój napisał:

Ja zawsze patrze na oczy. Pierwsze co mnie urzekło w moim mezczyznie to wlasnie oczy. Sliczne - zielone z ciemna oprawa 😉

Bardziej od koloru liczy się kształt lepsze są głęboko osadzone (coś ala Azjaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.06.2013 o 15:59, Gość mexa_we napisał:

oczy mnie jakoś specjalnie nie krecą. Co za różnica czy sa zielone czy głęboko osadzone. Ważniejsze jest to czy jest zadbany.. Nie ma mowy o bujnym zaroście i niewyprasowanej koszuli –– nie będę się też całować np. z papierem ściernym. O higienie nie wspominam, bez tego ani rusz żebym mogła się w ogóle facetem zainteresować. Lecę na tych, którzy wygadają jak prawdziwi mężczyźni i najczęściej zwaracm uwage na twarz – gładką i zadbaną, taką z której mogę wyczytać, że facet jest inteligentny – oczy są na trzecim planie. Jeśli widzę, że facet jest zadbany to sygnał dla mnie, że jeżeli potrafi dbać o siebie będzie potrafił zatroszczyć się też o mnie. najprostszy model golarki elektrycznej można kupić już za około 150 zł, a mnie odstraszaja faceci, którzy nie umieją się golic i te czerwone kropki na twarzy są straszne. Jak facet nie umie się soba zajac to cos musi być z nim nie tak.

Mylisz się oczy potrafią zmienić cała twarz , facet z duzymi okrągłymi oczami wygląda śmiesznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 31.05.2013 o 14:07, Gość tośkaolo napisał:

lubie jak facet ma niebieskie wielkie oczy, nie lubie takich malych przebiegłych oczek

Taki facet wygląda jak bobas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardziej od koloru liczy się kształt lepsze są głęboko osadzone (coś ala Azjaci)

Azjaci nic nie mają głęboko osadzonego bo ich twarze są płaskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Skoro niebieskie oczy są pedalskie, to brązowe kojarzą się z owłosionym niewyewoluowanym człowiekiem, czyt. MAŁPĄ lub przybyszami z bliskiego wschodu, jeżeli jeszcze dodamy do tego jeszcze ciemną karnacje i czarne włosy.

Mój ulubiony zestaw jaki uwielbiam to blada karnacja, czarne włosy i błękitne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychopatka

Najbardziej  podobają mi się faceci o zimnych niebieskich oczach z czarnymi  rzesami, o inteligentnym spojrzeniu😁 nie lubię za to dużych dobrotliwych brazowych oczu o głupim dobrotliwym spojrzeniu owcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

No zielone i niebieskie sa chyba najlepsze, ale sa tez fajne i ciemne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Azjaci nic nie mają głęboko osadzonego bo ich twarze są płaskie. 

Głęboko osadzone oczy to są takie "schowane w twarzy  " przeciwieństwo oczu okrągłych które sprawiają wrażenie jakby trochę wystawaly na wierzch Azjaci nie mają na pewno wystających oczu więc są głęboko osadzone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Głęboko osadzone oczy to są takie "schowane w twarzy  " przeciwieństwo oczu okrągłych które sprawiają wrażenie jakby trochę wystawaly na wierzch Azjaci nie mają na pewno wystających oczu więc są głęboko osadzone 

Dlatego że oczy Azjatów są migdalowate i wyglądają jak by byly schowane pod przecięta szparka Europejczycy często mają galy wywalone na wierzch jak srajaca wiewiórka więc pewnie o to chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brązowe oczy są brzydkie szczególnie okrągłe, najlepsze są takie jakby skośne niebieskie albo zielone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brązowe oczy są pospolite, najładniejsze są moim zdaniem zielone bo jasno niebieskie mnie troche przerażają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Duże oczy u faceta są boskie zresztą u kobiet też duże oczy to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×