Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca w Ikea

Polecane posty

Gość gość

Hej! Dostałam pracę w ikea jako dekorator, umowę mam podpisać za dwa tygodnie jak zrobię wszystkie badania, niestety jeszcze nie wiem ile odstanę na godzinę, czy może ktoś z Was pracuje jako deko w ikea? Wiecie jakie są zarobki? Wpierw będę zatrudniona na 3/4 etatu, pewnie na 3 miesiące próbne... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz do pracy i nie wiesz nawet za ile?? Widać jak się szanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Udało się i pracujesz w IKEA na stanowisku dekoratora? I jak wrażenia i zarobki w końcu? Nadal masz na 3/4 czy już cały etat? Na jakim dziale pracujesz? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumulusp
Super to forum gowork.pl/opinie_czytaj,31802 wszystko rozpisane o co pytaja na rozmowach i jakie zarobki, mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciak98
właśnie mam zamiar do nich aplikować , jak Ci się u nich pracuje? Znalazłam ostatnio ogłoszenie niedaleko mojego mieszkania i tak sie zastanawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroo23
nie wiem jak w ich sklepach ale w Wielbarku pracuje sie przyjemnie..zespol jest super zgrany i pomocny a atmosfera przyjemna :D gdyby tak w kazdej robocie bylo to bylbym w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matijass
Noooo to racja - w Wielbarku stawka jest ponad minimalna krajowa wiec wcale nie jest tak zle , do tego mamy premie wiec jest motywacja :D warunki pracy sa okej, atmosfera rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie macie gdzie zaczac to Ikea jest swietny pomyslem. Poszedlem do pracy w ich zakladzie w Wielbarku 4 miesiace temu i jak widac zostalem na dluzej. Poki co nie planuje zmienaic pracodawcy..jest z kim pogadac ,wszystko od podstaw mnie nauczyli..spoko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody_Benzo
@gość 2018.09.06 ooooo widze kolega tez z zakladu produkcyjnego w Wielbarku :D nie taka zla ta nasza robota nie? czasem wiadomo ze ciezkie dni sie trafiaja jak w kazdej robocie ale grunt ze jest kasiora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi909
ja wysłałem kilka dni temu cv do fabryki w Wielbarku..zobaczymy czy sie odezwa bo poki co to widze ze jest dobrze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddział Ikei w Wielbarku jest godny polecenia, dobrze się tam pracuje i nie ma jakichś większych problemów, wynagrodzenie jest odpowiednie i zawsze na czas, a do tego fajny socjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantaxasamanta
@adi909 i jak ? odezwali się już do Ciebie? ja wysyłałam do nich CV 3 dni temu..mam nadzieje że sie odezwą bo mam niedaleko a opienie maja dobre jako pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi909
@samantaxasamanta tak - bylem juz na rozmowie i od przyszlego tygodnia ruszam z robota - bylo calkiem sympatycznie. Jak widac nie ma co czytac tych bzdur w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ikea w Wielbarku, tam pracowałem pare lat i mogę szczerze polecić. Dbaja o pracownika i hajs się zgadza w czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robota w Wielbarku przy produkcji jest dosyć męcząca ale daje swoje profity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało mogę polecić tą firmę, bo mimo kilku wpadek z mojej strony nie wywalili mnie na zbity pysk tylko dali szansę. Dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może coś o zapowiedzianych podwyżkach w Wielbarku? Czy któryś dział już takowe otrzymał? W tamtym roku jak się o tym mówiło, to po miesiącu chyba były podpisywane aneksy do umów. Teraz będzie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pracowników to plany są najważniejsze i przede wszystkim osiągalne, bo można spokojnie zarobić. Oddział w Wielbarku daje możliwość ciekawych benefitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko się firma rozrosła. Jak ja zaczynałem to byłem bodajże 5 czy 6 pracownikiem. Martwiliśmy się czy to wypali czy trzeba będzie szukać czegoś innego. Jak widać przetrwało i mamy się dobrze. Co do zarobków to jak na ten rodzaj pracy - typową produkcję i ten obszar jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×