Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
valia

lubisz SEX??? KOBIETY - pomoskie, kujawko-pomorskie

Polecane posty

Witam wszystkie Panie - panowie proszę nie pisać aby nie robić bałaganu. Szukam kobietki do 28 lat która szuka odskoczni od dnia codziennego w różnej formie* *gorący flirt *zwyczajna rozmowa *wspólne wypady do kina na kręgle itp *seks bez zobowiązań *itp Masz męża, chłopaka, narzeczonego? Nie przeszkadza mi to - jestem kawalerem lecz w związku. Cenię sobie anonimowość i nie chcę nikomu niszczyć życia. Mam 23 lata jestem dobrze zbudowany i mam 177cm wzrostu. Bardzo o siebie dbam i tego samego wymagam od osób którymi się otaczam. Jak pisałem wcześniej jestem w związku, lecz nasze życie erotyczne przesunęło się na 2 plan i stało się monotonne, a to mi nie wystarcza. Nasze rozmowy i wyjaśnienia nic nie dają, nic nie zmieniają a mam już tego dosyć dlatego się tutaj znalazłem. Chcę zwyczajnie pogadać, popisać, powygłupiać się, poflirtować, poświntuszyć, a jeśli będziemy sobie odpowiadać to nawet kochać się. Chcę kochać się z kobietą delikatnie gdy tego potrzebuje, mocno gdy tego chce, spełniać jej fantazje gdy tego pragnie. Ważne jest dla mnie aby kobieta lubiła sex i umiała zaspokoić faceta, aby sex był dopełnieniem każdego dnia, odprężeniem od dnia codziennego i chwilowym zapomnieniem od obecnych problemów. pozdrawiam serdecznie wszystkie kobietki... oczko.gif zapomniałem dodać jeśli to ważne: - jestem chłopakiem mobilnym -depilacja w okolicach intymnych jest dla mnie obowiązkowa - sam się depiluję i tego samego oczekuję -nie sponsoruję i nie borę pieniędzy pozdrawiam czekam na wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×