Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci wychowywane są w dzisiejszych czasach na grach i innych nowinkach

Polecane posty

Gość gość

ja jak byłam mała, bawiłam się w piaskownicy, w chowanego itp. w dzisiejszych czasach rodzice nie przywiązują wagi do tego jak jest wychowywane ich dziecko. Dzieciństwo przed kompem, tel czy też innymi podobnymi rzeczami, to nie dzieciństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej strony masz racje, ale np mój młodszy o 11 lat brat, który już wówczas wychowywał się z komputerem pracuje dzisiaj w międzynarodowej firmie IT, nie w Pl, zarabia jakieś 40 tys. na rękę mając 24 lata, gdybym ja zamiast bawić się w chowanego miała możliwość bawienia sie komputerem, to może nie musiałabym się dziś zastanawiać czy jechać na wakacje, czy zrobić remont....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako1981
Głupoty piszesz .U mnie jak jest ciepło to na osiedlu place zabaw ,boiska pełne dzieciaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie nie zajrzę do koleżanki to dzieci mają masę tych gier, po dwa komputery, tel . Moje dzieciaki owszem też maja komputer ale korzystają z niego po godz dziennie. nie wyobrażam sobie żeby siedziały cały czas przed tymi grami i wypalały sobie oczy. Czas wolny spędzają w ogrodzie, wspólnie jeździmy na wycieczki rowerowe, robimy biwaki. Uważam że to bardziej rozwija i sprawia wiele radości takim małym odkrywcom, niż wpatrywanie się w ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×