Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przyszła mamusia..............

poród

Polecane posty

Gość przyszła mamusia..............

Witam. Mam pytanie. Mianowicie jestem w 37 tyg ciąży mam kolkę nerkową do tego stwierdzono u mnie że łożysko jest już przestarzałe i lekarz podejmie decyzje czy rozwiązać ciąże. Jak myślicie czy będzie to cesarskie cięcie czy raczej wywołają poród naturalny? Pytam bo nie wiem jak to jest gdy jest problem z nerkami czy będę w stanie urodzić naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem. Jeżeli szukacie sprawdzonej szkoły rodzenia, to polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę szkoły SUPERMAMA - domowe ktg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy mówi "słuchaj położnej i rób to co ona mówi/radzi" porody różnią się od siebie, są różne przypadki więc słuchaj tych co mają o rtm pojęcie i będą przy Tobie w danej chwili. Ból też każdą z nas odczuwa inaczej ale o bólu szybko się zapomina jak dziecko pojawi się w ramionach..

https://produktybonifraterskie.pl/stres-i-zdrowie-psychiczne-jak-radzic-sobie-z-wyzwaniami-dnia-codziennego/

Metod na opanowanie stresu jest wiele, polecam poczytaćs obie o nich na stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre rady położnej można wsadzić miedzy bajki Andersena. Wychowując dzieci trzeba posiłkować się tym co dyktuje rozsądek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×