Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zumboholiczka

ZUMBA

Polecane posty

Gość zumboholiczka

kto lubi kto cwiczy ?pogadajmy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ćwiczę raz w tygodniu w moim klubie fitness mam do wyboru trzech instruktorów ale pod pasował mi jeden ma fajną oprawę muzyczną na zajeciach i odpowiedni układ ćwiczen . Zumba to na prawdę fajne ćwiczenia taneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne ćwiczenia polecam można załapać dobrą energie, spalic tłuszczyk i dobrze się bawić . Ja do tego jeszcze stosuje zieloną kawę max. Zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zumba to jedyny rodzaj "sportu", który naprawdę lubię. Zadne bieganie, jazdy na rowerze, plywanie, chodakowskie nie sprawia mi radości... Tylko w zumbie moja nadzieja na ładniejszą sylwetkę ;) Zaczynam wlasnie cwiczyc rozne uklady z youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chodzicie do klubów fitness czy korzystacie także z filmików internetowych? Polecacie coś konkretnie? Ja właśnie zaczynam swoją przygodę z zumbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na zumbę rok 2x tyg... schudłam dopiero po pół roku, jakoś 3 kg (ważyłam wtedy 61 kg przy 165 cm) od listopada biegam 2-3 x tyg po 30-40 minut .... schudłam już 4 kg zumba to głównie zabawa, nie sport ale fajna jest jednak nie bardzo odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczkaa
Ja chodze na zumbe 3 razy w tygodnu staram się nie podjadac wieczorową porą a do mojej diety dołączyłam zieloną kawę max, -polecam waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja pati
Zumba jak dla mnie bomba polecam extra ćwiczenia. Tkanka tłuszczowa spalona , energia jest, dzięki zielonej kawie max. Fajna atmosfera i dobra zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×