Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powrot do polski-jak jest z praca

Polecane posty

Gość gość

Na emigracji zyje mi sie dobrze , mam bardzo dobra prace, mieszkanie samochod , nie brakuje mi pieniedzy na normalne zycie.Chce wrocic do polski , jednak rodzice mi powiedzieli, ze zrobie najwiekszy blad mojego zycia.Co wy myslicie. Dodam , ze jestem z nie bogatej rodziny w pl i nie mam zadnych znajomosci , bo cala moja paczka sie rozjechala po swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio.... a raczej słabo z pracą. Rodzicom nie wierzysz i obcych pytasz? Bez żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od branży, ale skoro wyjechałeś, bo nie było pracy, to pewnie masz jakiś beznadziejny zawód, więc dalej nie masz szans na pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój i olewajcie to
Siedź na d***e tam gdzie jesteś , ja jestem po studiach technicznych i jest problem zarobkowy i z brakiem zatrudnienia, ludzie nawet tacy jak mgr inż budownictwa , budowa i projektowanie mostów, chemicy też mają problem tu taj jak nie ze znalezieniem pracy to z wysokością płacy jak się nie załapiesz gdzieś po znajomości to zarobisz 1500 na rękę ale ja mówię tu o osobach, które kończyły politechnikę :( potem wielka dziwota ,że ludzie nawet wolą jechać do Czech i tam pracować w zawodzie....Dziwie się ,że rodzicom nie wierzysz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolegów programistów
oni mają u nas na Podkarpaciu po 1200-1500 zł na rękę tutaj a jak ktoś pojedzie do Kr-wa czy Wa-wy to jest nie wiele lepiej bo masz ok 2000 nawet młodzi lekarze lekko nie mają , do pierwszych 5 lat bez specjalizacji też 1500 - 1800 :( zapewne ty jesteś na emigracji bo nie znalazłaś pracy w ojczyźnie i zapewne nie masz wyuczonego zawodu jak wyżej napisane :( więc zostań tam gdzie ci dobrze :( jest tutaj w Polsce przesrane z pracą , nie kiepska sytuacja a dosłownie przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polsce z pracą jest po
prostu tragicznie. Jest dość dużo pracy typu sprzedawca na umowę zlecenie, ale za mniej niż minimum krajowe, bez urlopu, w nadgodzinach (bo na umowę można) Ja mam 3 zawody, doświadczenie i jest sporo ofert w moim zawodzie, ale za to z pensją jest tragicznie. Oferują 1200. Nie wiem czy Ty się orientujesz w cenach ale tyle płacę za mieszkanie (i to własnościowe, nie wynajem) w dużym mieście. Dodam, że 6 lat temu zarabiałam 1800 i to nie było wiele w moim zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa z małpy....
jak chcesz koleżanko pracować jako telemarketerka albo sprzedawca na umowę zlecenie to tak, tylko jak zapłacą ci max 8 zł brutto za godzine albo dostaniesz wynagrodzenie prowizyjne to miej pretensje sama do sibei, że nie zostałaś tam gdzie nie było tak źle , co z tego ,że na obczyźnie jak lepiej niż w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie na wstrzymanie
siedź za granicą wyjdziesz na tym lepiej , tu jest naprawdę źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×