Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cati424

Bardzo grube uda..:(((

Polecane posty

Gość cati424

Nie moge patrzec na moje uda... Jestem normalnej figury, nie jestm gruba, mam 165 wzrostu i waze 57 kg, uda grube i jednoczesnie umiesnione.. Jezdze na rowerze bez przerzutek, lubie jezdzic na rowerze i mysle ze od roweru one sie umiesniaja bo kilka lat temu jakies 4-5 lat temu nie mialam ud takich ogromnych. Maja w najszerszym miejscu 57 cm.. jestem zalamana. Co zrobic zeby miec szczuple uda????pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo grube? nie jest źle ja mam 165cm waga 65kg a uda 56cm i myślę że to nie jest tak źle jakbyś miała ponad 60cm to byś mogła narzekać a tak zmień rower na coś innego jak nie jesteś zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie ja mialam 60 cm a teraz spokojnie mam 52 cm :) skakanka! stepper ! na rowerze jezdze codziennie godzine i nie rozbudowalo mi to nog - moze masz budowe gruszki? a uda masz umiesnione czy z cellulitem? jesli to tluszczyk to latwo go zbijesz :) pozdrawiam ps. na skakance skakalam godzine dziennie - ok 6000 skokow - malo nie zdechlam ale bylo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ważne jest też rozciąganie PO ćwiczeniach. "Wydłuża" to mięśnie dzięki czemu stają się smuklejsze. Kiedyś jeździłam codziennie po 1,5h na rowerze stacjonarnym ale nie rozciągałam się i uda zamiast chudnąć wyglądały jak mega buły. Później trafiłam na jakiś artykuł o tym jak ważne jest rozciąganie i skróciłam czas jazdy na rowerze do godziny a po rowerze od razu ćwiczenia rozciągające - co najmniej 15 minut. Uda zaczęły chudnąć :) PS. Bardziej od roweru polecam stepper skrętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×