Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona696

Pierwsza praca..:/

Polecane posty

Gość Zagubiona696

Witam. Od 7 czerwca zaczynam pracę jako pomoc biurowa. I mam wielki problem... Mój styl ubioru jest zazwyczaj luźny, ale chciałabym się elegancko ubierać do pracy. Czy możecie mi poradzić kilka rozwiązań? Czy na terenie Poznania i Środy Wlkp. można dostać dobre ale w miarę tanie rzeczy?? W jakich sklepach kupować ciuchy do pracy oraz na spotkania "biznesowe" ?? ) Proszę o odpowiedzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupuję na Allegro, bo
w sklepach są o ok. 400% droższe. Dobre jakościowo?Musisz patrzec na skład. A co do rozwiązan, to szarośći. Np. szara prinzeska, marynarka do tego. Albo biała koszula, szara spódnica / spodnie. Buty mały obcasik, zakryte palce. Biżuteria - krótkie kolczyki perły, srebro. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona696
Akurat w tej firmie jestem jako jedyną kobietą.. Nie znam się całkowicie na zakupach więc jakiego materiału rzeczy lepiej kupować, by były na długo ? Mam na zakupy ok 300 zł i chciałbym kupić za to kilka rzeczy, a nie jak w niektórych sklepach - jedną :P Całkowicie nie znam się na sklepach z eleganckimi ciuchami, bo zawsze chodziłam do sklepów typu Cropp oraz House.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×