Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrzestna

prezent na dzień dziecka dla 15-latka

Polecane posty

Gość chrzestna

Pomóżcie!!! Co kupić chłopakowi-15 lat na Dzień Dziecka? Jest on jedynakiem i typem dziecka-mam wszystko, bo mama kompensuje mi prezentami brak taty :/ kompletnie nie mam pomysłu zwłaszcza, że nie mam za dużo kasy, a poza tym co bym nie kupiła zawsze jest nie takie jak sobie młody, a w zasadzie jego mama, zamarzyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko z niego żadne. Daj mu 2 dychy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestna
dawanie mu kasy kończy się tym, że matka mu zabiera na "potrzebne rzeczy", których on nigdy w życiu nie zobaczy. w zeszłym roku na urodziny tak zrobiłam. kurde, nie chce iść do niego z czekoladą, bo zawsze widze na sobie wzrok jego matki, a z drugiej strony naprawdę nie wiem co kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu jakąs koszulke młodzieżową i daj czekolade i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestna
jak nie będzie adidasa, nike albo coś w ten deseń to dostanę ją z powrotem. a może coś dziwnego? tylko cholera co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że co? jak ją dostaniesz spowrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba żartujesz to rozwydrzony bahor ajego matak nie lepsza to jak teki jest ich podejscie nie kupuj nic po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestna
jak nie pójdę to będzie obraza majestatu i foch na najbliższy kwartał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka z kafeee
straszna ta rodzinka :O tak wyglada jakbys sie ich bala...chlopak 15 lat hmmm, moze taki zegarek z housa kolorowy, teraz sa w modzie a nie sa takie drogie? prezent ciekawy i na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje pomysły zegar z płyty winylowej bon upominkowy do empiku plakat z jego ulubionym wykonawcą/zespołem ciekawa książka/film brelok do kluczy fajne są te BMW słuchawki np: beats by dre jesli ma ulubiony film/postac filmową coś z jej motywem np figurka chyba ze jest pusty jak bęben to jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, dzieciak ma wszystko markowe, czyli matkę stać a jednocześnie zabiera mu zaskórniaki? Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tablet, laptop albo telefon, radość gwarantowana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu kupilabym coś ze sklepu www.vitaminum.pl mają tam dużą kolekcję śmiesznych nadruków na kubki. Każdy wybierze coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio kupowaliśmy synowi nowy rower :) Udało nam się nie drogo bardzo fajny na http://www.bikershop.pl/ kupić. Poprzedni też tam zamawialiśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem można postawić na jakiś sprzęt do grania. Nie są to zawsze jakieś drogie rzeczy. Za 100 zł można dorwać już np. fajne słuchawki dla graczy - creative, sound blaster blaze, sama takie synowi kupowałam. Nie ma co isć w gry, bo tu cieżko trafić a to też nie są tanie rzeczy. Chyba, że jakaś myszka jak nie ma, do grania, czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś z militariów plecak dres bluzę jakikolwiek gadżet ze sklepu militaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iminaa
a skąd jesteś? Ja jestem spod Wrocławia i na urodziny syna ostatnio zabralam go z jego kolegami na laser tag, do Zony 71, polecam takie formy rozrywki dla chłopaka w tym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

Moim zdaniem, zdecydowanie najlepszym miejscem, żeby kupić swojej latorośli jakiś prezent, jest sklep z sieci Smyk. Szczególnie wtedy, gdy nie za bardzo jest pomysł, co miałoby to być. Muszę powiedzieć, że obsługa jest bardzo fachowa i zawsze potrafi doradzić coś fajnego, z czego dziecko się potem cieszy. Jak ktoś niespecjalnie cierpi na nadmiar pieniędzy, to jest fajny konkurs, gdzie można wygrać bon do Smyka właśnie i dzięki temu zrobić fajne zakupy. Jakby ktoś chciał, to konkurs jest na stronie: http://konkursypromocje .pl/bon-zakupowy-do-smyk/ (usuń spację przed .pl, bo inaczej coś link nie wchodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiaki

lot w tunelu aerodynamicznym 🙂  nie zapomni nigdy takiego przeżycia. Mój dzieciak latał w speedfly pod wrocławiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Kup mu oryginalny prezent i taki, który zapamięta na długo. Takim prezentem będzie voucher na przejazd sportowym autem. W Devil-Cars mają duży wybór aut i torów, na których można zrealizować taki przejazd. Emocje i adrenalina gwarantowane  bo instruktorzy podczas przejazdu pokazują wszystkie możliwości auta. Młody będzie zadowolony 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×