Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przedmiot z ludzi

Wąchanie wzajemnie kutasów.

Polecane posty

dlaczego o poranku ? pytam powaznie, bo temat jest ciekawy ale to "o poranku" niesie w sobie zbyt duzą doze tajemniczosci chyba ze tak mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lizanie wzajemne kutasow tak byloby po stokroc lepiej pozwolisz ze chetnie poprowadze te dyskusje ? obawiam sie, ze bez poządnego moderatora temat upadnie wiec go lekko przeredaguje bylo: Wąchanie wzajemne kutasow (od bani, jakas tępa ingerencja modow) powinno byc: Lizanie wzajemne kutasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w******em wlasnie sliczne posty dwa i k***a zniknely w cyberprzestrzeni, tak wiele talentu sie marnuje, przez tych kutasow z mosadu, to nie pojete udalo mi sie nakrzaczyc mase wulgaryzmow i neologizmow w dosc krotkim przeciez texcie, az sie sam zdziwilem ze tyle potrafie a teraz tego nigdzie nie ma przepadl kawal rzetelnej histori erotyki polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry nn chcesz z nami powąchac i polizac zyleta skąd jestes, bo jezeli daleko mieszkasz to c**j bedzie, jezeli bedzie mialo cokolwiek byc mam tylko rower i na zasilku jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mistrzu 🖐️ nie wiem jeszcze czego tu szukam, ale znając Ciebie nudzić się nie będę :D a ten rower jakiego koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nn, kafeteria nie daje mi szans, zebym mogl cie uwiesc 2/3 moich inteligentnych postow nie wchodzi wogole a pozostale po 10-ciu minutach mam czerwoną damke i 700 PLN zasilku ustawilo sie do mnie masa dziewczyn w kolejce wiec jezeli jestes zdecydowana, to mow teraz jestes z wawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lodówki nic nie wrzucam, wiesz ile ja dobra tym sposobem potrafię zmarnować :D jsb spokojnie cała noc przed nami ,jeszcze zdążysz sie zaprezentować . Tylko wiesz ja poniżej 20 nie schodzę , to na jaki rozmiar ma te gumki kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 nie mam ale mam piesci jak bochny wchodze bez pytania po lokiec z predkoscią wiertarki udarowej dziala bez pudla, recze za efekt najwyzej za gumy ci zwroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn czy ten otwarty text oznacza ze juz jestes opalona ? wrzuc mi maila na maila po co mają nas podglądac potem tylko jakies plotki niepotrzebne krążą zrobmy to raz a dobrze, niech sie skonczy twoje czekanie, kiedy juz postanowilas i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek jest nowy i ok mialas na mysli kutasa mojego no coz, szkoda ale jakos sobie wybacze mam kolege co ma 25 jak wyslesz mi nagie zdjecie na maila to zaprosze go do siebie wtedy zaliczysz 2 wjazdy za jeden bilet autobusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam byc opalona kiedy u mnie ciagle pada? dopiero dzis wyszło słońce ale na tak krótko ze d*pki nie zdazylam wystawic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jzb a pamiętam jak zacząłeś tu pisać na cafe , inny facet pisał... a teraz ,sfrustrowany i zmęczony życiem 60 latek myślący ze jest happy , zapomniałam o śliniącym do wszystkiego co sie rusza . Nic godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×