Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przedmiot z ludzi

Wąchanie wzajemnie kutasów.

Polecane posty

a gdzie mieszkasz w jakim wojewodztwie moze wlasnie jestem blisko to byloby nowe nieoczekiwane otwarcie wtedy nie moglibysmy zlekcewazyc takiego zrzadzenia losu i dalibysmy sie porwac nurtowi wydarzen wiec gdzie mieszkasz niech los rostrzygnie rower przezornie zabralem ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, do nn to bylo a do ciebie to moge powiedziec tylko tyle ze na kafeteri zyje bardzo szybko bo daje z siebie wszystko dla kobiet takich jak ty w zamian nie wymagam nic, poza odrobiną szacunku wiec nie bądz podlą zdzirą wyslij zdjecie nagie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
los nam nie sprzyja jasne, nawet gdybyś dorobił sie skutera 😭 xxx zyleta, jaki most? dzisas po tej trumnie złapałaś jakieś skłonności nekro? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn wiem ze to glupio zabrzmi ale dzisiaj caly dzien o tobie myslalem urobilem sie po lokcie nie zostawisz mnie chyba z tym wszystkim gdzie mieszkasz mail ci nagle przestal dzialac? moze ja teraz potrzebuje ciebie na prawde nie pomyslalas o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze c**j z tego bedzie jak zwykle zastanawiam sie dlaczego to ja mam skomlec p*****le ide sie r****c sam zawsze liczylem na siebie, i nie ma tak naprawde powodu zeby to zmieniac pewnie obie jak noc brzydkie jestescie a ja pierodole tu jakies smutki niepotrzebnie ale ze ty nn moglas tak w c***a ze mna zagrac to jest tragedia zupelna tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to myśląc o mnie urobiłeś się po pachy? jasne znowu stopą? :O no ale jak mam mu ulzyć skoro ja już jestem nekro 😭 no to tak na śpiocha? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle zyleta w moim zyciu aniol stroz gra zasadniczą role dzieki niemu aidsa jeszcze nie zlapalem chociaz statystycznie powinienem byl ze sto razy to co tu sie dzieje czasami, to dla mnie kolejny dowod na to ze jestem ulubiencem mojego boga wiec lepiej skocz z tego mostu zanim komus klopotu narobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn miedzy nami jest zupelnie inaczej nisz myslisz jestes moja od początku, tylko tak tu sie p******i na tej kafe ze trodno sie polapac ale jezeli mi zaufasz, to przekonasz sie ze mam racje jestes z mazowsza ? x zyleta chlasz pewnie piwo jak sztygar ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×