Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonq

wyprzedaże letnie 2013

Polecane posty

Gość iwonq

Cześć dziewczyny, Znacie może daty kiedy i jakie sklepy odzieżowe zaczynają letnie wyprzedaże? Zapraszam do dzielenia się informacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez przestań lepsze ciuchy na śmietnik wywalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeberka85
Zależy, które sklepy :) Te online mają wyprzedaże cały czas :) Obecnie fajne okazje na seksowne buty wyhaczyłam na http://www.buu.pl/21-wyprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_pol
W Poznaniu w galerii Panorama trwają teraz fajne wyprzedaże. Dodatkowo za każde wydane 50zł można wziąć udział w losowaniu nagrody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli zaczynają się już letnie wyprzedaże, więc zdążę się obkupić jeszcze przed wyjazdem na wakacje :D ja na razie widziałam w BlueCity obniżki w C&A i Simple, a kto ma dzieci to w smyku też sporo obniżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McCafiona
Po woli zaczynają się już wszędzie wyprzedaże. Myślę, że lipiec jest takim szczytowym miesiącem. Ja korzystam z wyprzedaży cały rok na zlotewyprzedaże.pl . Ostatnio kupiłam kilka ślicznych sukienek Journey i sandały Botella za jakieś malutkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie, że galerie starają się w jakiś sposób przyciągnąć klienta i urozmaić mu czas spędzony w ich sklepach. Pomysł z loterią, który zorganizowała galeria Panorama, to strzał w 10! Ob więcej takich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprzedaże już się powoli zaczynają. I bardzo dobrze, może kupię sobie w końcu coś letniego na te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła45
Drogie Panie, byc może to Was zainteresuje, ostatnio jak szukałam promocj z ubraniami to znalazłam interesującą strone z YeyQu, czy może już któraś z Was coś zamawiała tam i mogłaby cos więcej o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serinka
www.czasnabuty.pl/?affiliate=sylwia8x8x buty polecane przez blogerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita maksik
W internecie jest najtaniej, nawet taniej od najniższych wyprzedaży na mieście. Po prostu sklep internetowy może sobie pozwolić na niższe ceny, niż sklep w Galerii. To chyba logiczne, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w www.chicoutlet.pl jest teraz wyprzedaż sukienki od 29-59 zł + darmowa wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytojaczynieja
Ja teraz obkupiłam całą swoją rodzine w tym sklepie www.mivo.pl Tutaj naprawde jak sami zobaczycie mozna kupic buty w bardzo atrakcyjnych cenach, w przecenie nawet do 50 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka_55
Ostatnio trafiłam na spore promocje na http://www.diversesystem.com Polecam tam zajrzeć, bo odzież mają na prawdę dobrej jakości. Ponadto są modne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika9069
w tkmaxi sa teraz fajne wyprzedaże, zara juz tez schodzi z cen, choć najniższe osiąga zawsze na koniec sierpnia, bardzo fajne ubrania i gadzety, oraz wyprzedaże końcówek kolekcji sa tez na zlotewyprzedaze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efhwfhwml
ostatnio zmieniłam zdanie co do kupowanie ubrań. Nigdy nie sugerowałam się tym czy jest wyprzedaż tylko jak coś mi się podobało i nie było w mega wielkiej cenie typu np 200, 300 zł to brałam. Kupowałam tylko niezbędne ciuchy pasujące mi do reszty ubrań. Czyli np. jak widziałam świetną kamizelkę w kwiaty która mi się mega podobała to nigdy nie kupowałam bo po pierwsze droga po drugie wiedziałam że nie mam jej do czego założyć i bym musiała dokupić cały zestaw a to już kupę kasy by mnie wyniosło. Od tego roku za sprawą "pokaż nam swoja szafę" zmieniam strategie i wyprzedaże styczniowe są moje:) kupie w końcu to co mi się podoba za parę groszy a najwyżej jak teraz nie mam do czego tego założyć to kiedyś na innej wyprzedaży kupie do tego resztę i już. W tym programie te laski właśnie tak robia kupuja ciuchy za pare groszy a potem komponują stylizację. Dzięki temu że mają tanie ciuchy mogą sobie pozwolić żeby więcej ich kupic dzięki temu więcej możliwości kombinowania ze strojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgfd
odkryłam ciucholandy:) niesamowite zawsze mi sie to takie tandetne wydawało i się wzbraniałm przed wchodzeniem tam bo zakładałam że i tak beznadzieja tam jest. Moja kuzynka mnie ostatnio zabrała chyba z 10 godzin chodziłyśmy i kupiłam chyba z 7 rzeczy!!! są to markowe ciuchy z których jestem tak dumna!! są to moje najlepsze i za razem najtańsze ciuchy. Nawet laski się mnie pytają skąd mam takie fajne:) a najlepsza jest moja bluzeczka za 3 zł!! do tego mam świetny żakiet- ten to już "drogi" był bo za 22 zł ale w sklepie bym za taka kasę nie kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałyście wczoraj tę blogerkę Jessicę Mercedes Kirschner u Wojewódzkiego? Tutaj fajna relacja z programu: http://teleshow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to nigdy nie kupuje w pelnych cenach tylko zawsze na wyprzedazach. W sumie w UK wyprzedaze sa naprawde niezle, ale nawet w Polsce juz powoli sie to zmienia i mozna cos dostac. Jak kupie cos w pelniej cenie a po 2 tyg mozna to kupic za pol ceny to tak jakby mnie ktos okradl :) Kiedys kupilam buty zimowe za 70 funtow, a 2 tyg pozniej byly przecenione na 40. Jako ze jeszcze nie zaczelam ich nosic, oddalam je do sklepu i wzielam z przeceny 30 funtow w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba czekać na wyprzedaże :) Mnóstwo ofert z różnych sklepów w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziecie na fajnej porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ uwielbiam robić tam zakupy bo mam wszystko w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×