Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość Justyna29oooo
ahhhh dziewczyny ja sie nie przejmuje :) za stara jestem na takie parodie :) ale z doswiadczenia wiem ze na grupie na fb mozna o wiele swobodniej pisac o pipkach i innych rzeczach i nikt z poza okregu kogo ten temat dotyczy nie bedzie tego czytal ani tez komentowal.z tego co wiem to na grupie jest tez aizuz i styczniowa mama i nie wiem jakie ich zdanie ale mnie w tamtej grupie tez sie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu a co strach Cie obleciał ze nie będziesz mogła nas poobrażac jak przejdziemy na fb??? takie to twoje doświadczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja was nie obrazalam,to ze napisalam jako gosc to nie znaczy ze ja to ta od tych wczesniejszych obrazliwych wpisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge podać e-mail swój na ktory mozna przesyłąć swoje imię i nazwisko i miejscowosc oraz nick zebym wiedziała kto kto jest i zaraz grupa sie moze utworzyć.... pomyślcie o tym... ja tylko daje propozycje bo jak kilka osób tylko się na to zgodzi to też nie ma sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
witam w pskudny, deszczowy poranek bleeeeeeeeeeeeeee zapowiada się nudny dzień, idę piec ciasto drożdżowe ze śliwkami, bo co tu robić w taką pogodę. ............ dziewczyny jak sądzicie jakie rzeczy z wyjątkiem ubranek i pieluch to absolutne must have które trzeba kupić, a które można odpuścić. Bo ja po przeprowadzeniu wywiadu wnioskuję, Zbędę: -sterylizator (szybciej wygotowac lub przelać wrzątkiem butelkę) -podgrzewacz do butelek (zbędny tak do 4 miesiąca jeśli karmimy piersią) -kołderka i poduszka (conalniej przez 8 pierwszych miesięcy się z niej nie korzysta) -oliwka dla niemowląt (nie natłuszczamy skóry malucha ropą naftową) Przydane: -dmuchana wanienka (zamiast plastikowej, podobno rerwelacyjnie się w niej kąpie, dzieciaczek sobie leży nie trzeba go trymać) -nosidełka na brzuch (można chodzić z maluchem np po kuchni robiąc posiłek, ja osobiscie nie wyobrazam sobie tergac wózka z 4 piętra wychodząc do skleu po1 marchewkę :)) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane z rana :) dopiero co wstałam taki humor miałam dobry aż weszłam tutaj i zobaczyłam kolejnego idiotę obrażającego nas... Słuchajcie można by było przejść na prywatne forum albo na tą grupę na fb ale nie każdy na facebooka i tu d**a zbita... Ja poszukam jakiegoś forum że się hasło zakłada i podamy sobie na maila hasła i uciekamy stąd! Chora sytuacja z tymi gośćmi panuje! ;) a Justynka mam nadzieje że Ty masz to głęboko w poważaniu co tu idioci wypisują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Karla - z tymi zbędnymi rzeczami to masz rację. Oliwka to nie duży koszt więc jeszcze może być, ja pewnie całej nie zużyję to mi zostanie trochę na początek w razie czego :) A kołderka i poduszka ? No właśnie powiedzcie mi. Pisałyśmy wcześniej, że maluszki będziemy kłaść spać w rożku(w większośći), a co jeśli jednak będzie mu za ciasno albo co innego. Kupując niedługo łóżeczko chciałam kupić od razu kołderkę i podusię. Nie przyda nam się jednak na początek ? Dziewczyny nie wiem jak to jest z tym kontem na fb, ale jeżeli da nam to większą swobodę bez "życzliwych gości" to jestem jak najbardziej za. Chyba, że jest jakaś inna forma forum wspólnego pisania, z zalogowanymi tylko użytkownikami. U mnie spokojnie. Dzisiaj rano maluszek tak mnie kopał niesamowicie, że szok :) Aż uśmiech na twarzy się pojawia :) A wczoraj moja szwagierka poczuła ruchy :) fajne uczucie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
na poczatek moj e-mail justynakula@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny mam :) Fora zamknięte to dużo roboty z tego co widziałam poza tym ja chyba bym nie potrafiła tego zrobić :( Założyłam grupe na fb a jako tą dodatkową osobę dodałam póki co mojego męża :) Zaraz Wam podam maila na którego wyślecie mi swoje maile albo imie i nazwisko żebym Was znalała :) Bo utworzyłam grupę tajną że tylko członkowie grupy widzą grupę i członków i wpisy a reszta świata nie :) tak będzie nam wygodnie a jak ktoś nie ma facebooka to my Wam pomożemy założyć nawet takie konto tylko dla celów naszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
oki monbiaa tak wiec zabieram sie do dziela,i prosba jeszcze do dziewczyn dolaczajacych do grupy jako nowi czlonkowie o przedstawienie sie na ogole tzn.najlepiej nick z kafeterii i pare slow zebysmy mieli rozeznanie kto jest kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika.bialoglowska@gmail.com tutaj możecie właśnie pisać żeby do tej grupy się dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Szkoda, że sobie idziecie:(. Ja konta na fb nie mam i jakoś nie chce mi się przenosić. Mi tu było z Wami bardzo dobrze. Sądzę, że damy gościowi satysfakcję uciekając stąd. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest całkowite ignorowanie wpisów gościa, ale tak jednogłośnie - zero odzewu, nawet takiego, że mam gdzieś co piszesz gościu, zwyczajnie pomijamy głupie wpisy. Taka moja propozycja, ale jeśli zdecydujecie się odejść, to cóż, nic nie zrobię, mogę sobie co najwyżej popłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki jeszcze jesteście, to się wypowiem odnośnie kołderki i poduszki. Słyszałam, że dziecku do roku w ogóle się nie daje poduszki, chyba że lekarz zaleci z różnych względów, a kołderkę można zastąpić rożkiem, kocykiem itp. Sterylizator ja też sobie odpuszczam, w razie potrzeby można butelki wygotować,a pieniądze przeznaczyć na inny cel. Jeśli chodzi o nosidełka, to też nie są polecane, ze to niby bardzo obciąża kręgosłup dzidziusia, natomiast polecane są te chusty. Oczywiście, jak włożymy dzidziusia na chwile, żeby wyskoczyć do sklepu po marchewkę, to nic się nie powinno stać. Ja to usłyszałam w tym programie TVN Mamo to ja, ale najlepiej zapytać specjalisty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
ja też jestem za ignorowaniem gościa (szczerze to ja nawet nie wiem o co halo bo nie czytam wpisów gości), na fb się raczej nie przeniosę. Co do pytania jak nie rożek to co, to ja stawiam na śpiworek +kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Miś czekamy na Ciebie :) załóż konto i bądź z nami do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
maly mis plakac nie ma co bo zawsze mozesz zalozyc konto na fb takie chociazby fikcyjne.jesli chodzi o plusy grupy na fb to przedewszystkim swoboda dodawania zdjec,po drugie mozna zalaczyc pliki typu np.wyprawka dla dziecka,wyprawka do szpitala ktorych nie trzeba szukac tak jak teraz na forum "gdzie to bylo" no i fajne jest ze mozemy sie zobaczyc.a co bedzie pozniej jesli np.dodasz zdjecie swojego maluszka na forum a ktos inny posluzy sie tym zdjeciem i zalozy nowy temat na kafeterii i bedzie oceniac czy twoje dziecko jest ladne czy nie.tak jak to bylo z sukienka pomaranczowej,brzuszkiem monbii czy chociazby dzis z moim mezem. szczerze to ja mam to gleboko gdzies co kto na moj temat sadzi ale moja rodzine chce chronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polepiona@wp.pl dajcie znac co z tym fb Kochane :-) Troszke sie nie udzielam ale caly czas Was czytam i nie wyobrazam sobie dnia bez Was wiec dajcie znac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
polepiona tak wiec do zobaczenia na koncie na fb,monbiaa wysle ci zaproszenie na meila... Prawda monbiaa? jesli chodzi o poduszke to nie jest wskazana dla noworodkow po pierwsze dziecko moze sie udusic wciskajac nos w poduszke kiedy lezy na poczku lub brzuszku,po drugie dzieci ktore od poczatku sypiaja na poduszkach maja odstajace uszy. a koldra to juz cwiczenie naszej cierpliwosci bo dzieciatko niestety ale z kolderki sie zawsze rozkopie no chyba ze macie zamiar cale noce czuwac i nakrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
polepiona tak wiec do zobaczenia na koncie na fb,monbiaa wysle ci zaproszenie na meila... Prawda monbiaa? jesli chodzi o poduszke to nie jest wskazana dla noworodkow po pierwsze dziecko moze sie udusic wciskajac nos w poduszke kiedy lezy na poczku lub brzuszku,po drugie dzieci ktore od poczatku sypiaja na poduszkach maja odstajace uszy. a koldra to juz cwiczenie naszej cierpliwosci bo dzieciatko niestety ale z kolderki sie zawsze rozkopie no chyba ze macie zamiar cale noce czuwac i nakrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbia napisalam do Ciebie maila :):) x p.s. ja kupuje pościel całą, najwyzej bedzie na początku nie uzywana. Najpierw bedę uzywać rożka, a potem jak mała troszke urosnie to mam śpiworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
ania_sz u mnie w komplecie tez do lozeczka jest koldra i poduszka no i tak jak mowisz bedzie albo nieuzywana albo uzywana do innych celow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
no to szkoda ze rozpada sie to forum,było fajnie i choć mało sie udzielałam to codzień byłam z wami mimo wszystko,ja na fb sie nie przeniose jakoś nie bardzo mi sie ten pomysł podoba,jestem za ignorowaniem gościa itp...wiec jesli juz postanowiłyscie to bd o was pamiętała.pozdrawiam i zycze pięknej reszty cąży bez komplikacji i zdrowych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
szczerze powiem ze mi tez jest szkoda forum ale cos za cos. Dziewczyny i bez urazy ale uwarzam ze niektorym z was bardzo zalezy na pozostaniu anonimowym i w tym jest cos trudnego dla mnie do zrozumienia. Zycie jest takie jakim jest i ludzie sa tacy jacy sa ale trudno jest miec juz zaufanie do kogo kolwiek. ___________ czasem obawiam sie ze gosc to poprostu jedna z nas udzielajacych sie na forum tylko ze zlosliwym charakterkiem.chcialabym sie mylic ale gosc zna kazda z nas bardzo dobrze i niestety ale ta sprawa smierdzi na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda:( Ja zostaję tutaj i mam nadzieję, że jak najwięcej nas tu zostanie. A te dziewczęta, które definitywnie odchodzą żegnam cieplutko, choć z przykrością i mam nadzieję, że wpadniecie od czasu do czasu napisać, że u Was ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz rację Justyna, że gość to jakaś styczniówka, ale raczej się nie dowiemy, czy dawna koleżanka, czy ktoś kto obecnie się też udziela:( x Nie ukrywam też, że wolę pozostać anonimowa. Bardzo się do Was przywiązałam i niektóre dziewczyny bardzo polubiłam, jedne bardziej drugie mniej, ale ja jestem takim człowiekiem, że nikogo nie oceniam. Nic mi do tego, jak kto żyje. Mam swoje sprawy i swoje problemy i tym się interesuję, a udzielam się na tym forum, bo w grupie raźniej przechodzić przez to samo, doradzać sobie i będzie mi Was bardzo brakowało. Ale jestem też osobą raczej skrytą, może zauważyłyście, że mało pisałam o swoim mężu, o moim życiu, sparzyłam się parę razy i raczej nie ufam ludziom. Oczywiście nikogo nie potępiam, kto pisze o swoich sprawach osobistych, ale ja tak nie potrafię, czasem żałuję, że nie potrafię. Starałam się Was wesprzeć, jeśli miałam coś do powiedzenia w danej kwestii. Mam nadzieję, że mnie nikt źle nie odbierze, ale pomimo, że się polubiłyśmy, to tak naprawdę się nie znamy i nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie. Nawet w zamkniętej grupie na fb, może się zdarzyć, ze koleżanka zrobi nam świństwo, gdy zbyt mocno się obnażysz. Może ja jestem przewrażliwiona, ale wolę byc ostrożna. Skoro koleżanka, którą się zna od piaskownicy potrafi mocno zranić, to koleżanka z internetu też:( Przepraszam za długo post, ale sprawa poważna i chciałam dobrze wytłumaczyć moje stanowisko, by nie byc źle przyjętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy co nam wyjdzie z tej grupy na fb. jak nas tam bedzie 5 to trochę kicha... i moze wtedy wrócimy?:P bo nie wierzę, że byscie nas nie przygarnęły spowrotem:D Tez mialam proponowac tu całkowita ignorancję gościa, jak napisała Mały Miś i Interesantka. Ja poza fb i tak tu do was zajrzę, bo myślę że życie będzie toczyć się tu dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna29oooo to czy ktoś loguje sie na zółto czy niebiesko to bynajmniej dla mnie nie ma zadnego znaczenia,bo zalogować sie na gościa to zadna trudność.....i może to także zrobić uzytkownik zarejestrowany....a to czy ktoś chce zostać tu to jego wybór....ja uwazan ze nie ma sensu rezygnować z forum z powodu jakiegoś złosliwego trola.... uczęszczałam czesto gęsto swego czasu pod innym tematem.....nigdy nie logując sie{zawsze jako zółty nik,z rozpędu}poprostu....i nigdy nie było zadnego problemu....no trudno.róbcie jak uwazacie. a jesli tak bardzo przeszkadza wam sprawa GOŚCIA to moim zdaniem zgłosić to do kafeterii...i niech oni coś z tym zrobią..... ja bynajmniej zostaje tutaj.....jesli topik umrze trudno.....ale przed gosciem uciekała nie bd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×