Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa. Cieszę się z nich jak głupia, tym bardziej, że średnia za sztukę wychodzi 4,5zł. Kocyka zapomniałam sfotografować, ale to już następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak patrzyłam za tym kocykiem i nie mogłam wypatrzeć :) trzymamy za słowo, ze pojawi się następnym razem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propos dziewuchy - widzę, że część z Was kupuje koszulki w tych malutkich rozmiarach- czy to na pewno takie wygodne? Ktoś ma z tym doświadczenie? Ja jakoś nie mogę się przekonać do nich i kupuję same body, ale czasem fajne koszulki są i sama nie wiem... Może na lato prędzej? Mam wrażenie, że leżącemu dzidziusiowi cięgle będzie się taka koszulka podwijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję :) ja generalnie nie lubię takich dużych nadruków (a zwłaszcza Disneya - Kubuś Puchatek i przyjaciele...) Wydają mi się takie twarde i w ogóle. No ale ten kupiłam, bo to rampers, a mam do nich słabość :) Zwłaszcza jak to rampers z długim rękawem i długimi nogawkami :) Nawet jak nóżyska urosną, to dłuższe skarpetki i jeszcze można śmigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn ma ponad rok i w dalszym ciągu ubraniem nr jeden są body nawet latem wolę go w to ubrac niż w spodenki i koszulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
Cześć dziewczyny, ja dziś byłam na wizycie i Hania to nadal Hania :) Zapisałam się do szkoły rodzenia i zaczynam od przyszlego tygodnia. Nie wiem czemu ale troche sie stresuje.. bedziecie robiły dziecinne pokoiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajne macie te ubranka, mam tylko pytanie czy te wasze pajacyki i to zakłada sie przez głowe czy całe rozpina bo ja jak szukam to takich to samo z kaftanikami nie wiem czy dam rade zalożyć malemu dziecku kaftanika czy tam koszulki przez głowę, a jak cały rozepnę to po porstu dziecko położe i przełoże tylko rączki, nie wiem może problem robie z niczego. sorry ale ja jeszcze nie znalazlam różnicy między kaftanikiem a koszulka. x Justyna chyba sie dlugo nie pojawi pewnie jej przykro, że nie przystkie przeszłysmy na fb, cieszę się ze mimo wszystko nasz watek nie zamarl, i czasem odzywają sie dziewczyny które przeszły na fb. x Słuchajcie dzisiaj kręgosłup niezle daje mi popalić i jak tak dalej pójdzie to chyba wezmę zwolnienie nie daje rady siedzieć tyle czasu. buuu x styczniowa mamo co do pokoika dla dzieciaczka to troche przeorganizuje gabinet wyrzuce komputery ale biuro zostaje także będzie pół na pól gabineto-dziecięcy nie mam warunków żeby zrobić typowy pokoj dziecięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskapyska ja też jestem pełna obaw, co do zakładania dzidziusiowi czegokolwiek przez głowę. Starałam się by te najmniejsze ubranka (body) były całe rozpinane, bo na pewno jest wygodniej i nam i dzidziusiowi, a te większe od 62 to już różnie, zależy jak mi się trafiło, ale sądzę, że już nabierzemy wprawy i nie będzie tak źle. Zauważyłam, że te body nierozpinane mają takie zakładki i ładnie się rozciągają przy główce. x Justyna bo ja zaraz przejadę się do Niemiec i zasadzę CI kopa jak się nie odezwiesz jak po wizycie. My tu czekamy i się martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
miskapyska80 co do tego powrotu na pół etatu, to jest teraz tak, że możesz po macieżyńskim wrócić do pracy na max pół etatu na pół roku i wówczas dostajesz od pracodawcy pensję za tą pracę + od zusu macieżyński w wysokości 30%, czyli tak jak bys wzięła roczny macieżyński w kieszenie masz 80% ale na pół etatu sobie pracujesz. ................ aizuz super to body z czarnym potworem, uwielbiam takie rzeczy :) ................... dziewczyny ja nie robiłąm jeszcze tej glukozy ale moje koleżanki nie dawały rady bez cytryny, więc jak chyba też ją wcisnę .................. dzisiaj urodziła moja przyjaciółka, zadzwoniłą po porodzie i powiedziała " rób wszystko żebyś dostaął cesarkę, bólu jaki czułam nie da się opisać", mówiła że mdlałą przy skórczach, a jak odzyskiwała przytomność to wymiotowała z bólu...............załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Karla wszystko ok ale to tylko pół roku to mnie nie ratuje ja chciałam do 3 roku życia czyli dopóki nie pójdzie do przedszkola ciągnąć pół etatu. ale podobno u mnie w pracy później może być różnie z powrotem na cały etat. x Co do glukozy to mnie siostra też powiedziała żebym wzięła cytryne, bo z moim przerważliwieniem na zapachy i nadal ciągłymi odr****mi wymiotnymi mogę nie dać rady. z resztą ona pracuje na oddziale dla cukrzyków i tam nie robią problemów z dodawaniem cytryny więc nie wiem dlaczego niektóre laboratoria mają z tym problem. x Mały miś poczekaj spokojnie jeszcze nie jedz do Niemiec, ja mam przyjaciółkę, która mieszka we Frankfurcie nad Menem, ciekawe czy to daleko od Justyny, może najpierw ją poporoszę o internwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooo
maly mis no to ja czekam na ciebie,zaraz ci podesle adres na meila i wpadaj na kawke:) ________ u mnie ok tylko ze co zabralam sie za napisanie czegos to ciagle cos mialam do zrobienia i powiem wam ze dzien mialam caly do d**y...pojechalam sama do lekarza bo moj M nie mogl i przy wjezdzie do miasta byl juz korek,miasto totalnie zablokowane,sluchajcie wylam i plakalam jak opetana i nie wiedzialam co mam robic bo wiedzialam ze juz do lekarza na teramin nie zdarze. probowalam drogami osiedlowymi ominac ten korek i d**a kazda najmniejsza uliczka byla zapchana, pozniej stwierdzilam ze chyba zostawie auto i pojde na pieszo ale o parking na osidlach trudno a po drugie lalo jak cholera. no i jeszcze podczas tej super jazdy zachcialo mi sie pic a ze mialam dr.peppera to odkrecilam butelke i ona normalnie wybuchla ochlapujac mnie i wszystko wokolo. w Ostatecznosci dojechalam o godzine spozniona no ale pani w recepcji powiedziala ze lekarz mnie przyjmie. No i mam corcie tak jak sobie wymarzylam tylko ja sie martwie ze ona strasznie malutka bo lekarz wpisal dzis 21 tydz i 2 dni no i ona wazy 336g plus/minus 50g czli nie wiecej niz 380g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooo
i nie rozumiem dlaczego ktoras z was napisala ze jest mi przykro ze nie wszystkie przeszlyscie na fb i dlatego nie pisze. bo pierwsze to wolny wybor kazdy ma a po drugie to nie jestem jakas rpzpieszcczona dziewczynka ktora sie o takie cos bedzie obrazala. troszke zastara jestem na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooo
Majaaa2014 - 29 - ______ - 02.01.14 - płeć nieznana Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- płeć nieznana Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek(chyba) KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie! Wszystko jest ok- nawiązując do mojej wczorajszej przykrej przygody łazienkowej (a przyczyną było tak jak myślałam moje zbliżenie z mężem). Ufff jaka ulga. Fasolka cała i zdrowa, serduszko w porządku, fikała koziołki ;) Jajka w kroczu nie wyrosły, więc dalej zostaje Maja. Miałam 4d znowu robione- dzidzia miała otwartą buzię i rączką bawiła się noskiem :D hihi Ale na tym usg normalnym nie było już tak fajnie widać, bo dużo urosła i już nie mieściła się na całym ekranie. Waży 320g. Z mniej przyjemnych spraw to mam oczywiście zapalenie więc mam brać nystatynę. - MAJAAA: Fajnie, że wy już po remoncie, nas dopiero czeka... Chociaż nieduży, bo tylko malowanie i położenie paneli, ale remont to remont. Tym bardziej, że już będę miała uwypuklony brzuszek, bo wejdziemy tam koniec października, początek listopada. - AIZUS: Widzę, że masz dobrego nosa do ciuchlandów! Ja nie bardzo właśnie umiem szperać w lupmkach. - Uciekam dziewczyny myć się i do wyrka bo jutra kolejny dzień z serii: załatwianie formalności do kredytu. A dziś miałam ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie będąc na mieście zajechałam do szpitala zapytać się jak z ta glukoza no i musze miec ze sobą i cytrynke też mogę mieć i po dwóch godz pobranie i do domu... jak pielegniarka opowiadała to wydaje sie takie łatwe:)) zobaczymy w realu... ja niestety nie bede miec pokoiku dal maleństwa bo mieszkamy na poddaszu i mamy jedną wielką przestrzeń z kuchnia a na nia antresola gdzie stoi tylko łóżko... wszędzie mamy skosy i totalnie nie wiem gdzie postawić łóżeczko.. ale może w grudniu przy rozkładaniu go nas oswieci i coś sie wymyśli... jeszcze się zastanawiam czy nie kupić kołyski lub łóżeczka turystycznego zeby postawić przy łózku bo wole miec dziecko przy sobie niż latać 5 razy w nocy po schodach .... ale też czekam na jakąś naprawdę fajną okazję na allegro bo trochę szkoda kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams 29
dziewczyny ciuszki prześliczne !!!!!!!!!!!!a jeśli chodzi o glukozę da się wytrzymać ja już miałam dziś i dzięki bogu mam za sobą najgorsze picie glukozy na czczo i te dwie godziny ze nic niemozna nawet lyczka to mnie na wymioty ciagnelo ale da rady wytrzymać ,justyna gratuluje córeczki ,ja usg i badania prenatalne 9 września za tydzień to się może dowiem już kto mieszka w moim brzuszku ,dziś paskudna pogoda i jutro trzeba rano wstać bo corka do szkoły ehhh majka wie o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek0000
Cieszę się dziewczynki z Waszych dobrych wieści lekarskich :) Mam do Was szybkie pytanie, bo nie wiem czy przypadkiem ja oprócz ciąży nie gromadzę sobie nadmiernych zapasów tłuszczu na brzuchu :( Jak wyglądają Wasze pępki, bo mój już jest prawie zupełnie "popsuty", tzn. prawie płaski wyginający się w drugą stronę i jeszcze na dodatek wrażliwy na dotyk :( Przepraszam, że truję, niby to normalne, ale nie podejrzewałam, że tak wcześnie mnie spotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulek0000 U waga narazie spokojnie,zaczynam 20 tydzień..a od początku przytyłam 4kg...nawet martwie sie ze mało...a pępek nadal schowany w srodku choć...juz powoli zaczyna sie wydobywać z głębin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulek...ja juz pepka nie mam:P rozjechal sie na maksa:) zawsze mialam taki ladny doleczek, nie ciasny. I teraz tak sie rozplaszczyl ze w zasadzie zrownal sie z brzuchem. Ale mi nie bedzie odstawal bo nie ma co z niego odstawac. Pozdrawiam i milego dnia dziewczyny. Zmykam do...pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczynam 20 tydzień! Połowa, ale zleciało :) INTERESNATKA: Ja podobnie jak ty. Waga 3+. Kurcze nie pamiętam kiedy ważyłam ponad 50kg :p - Co do pępka to mój wygląda całkiem normalnie, poza tym, że wyciągnęłam kolczyk ;)- - Lecę dziewczyny wypałniać papiery do banku, bo na dzisiaj jestem umówiona z babką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam i ja po nieco przedluzonym weekendzie :) a Tu tyle rzeczy się dzieje. Po 1. ja też jestem za fb, ale oczywiscie wiadome ze kazda nie przejdzie wiec tu tez zamierzam sie udzielac. po 2. dziewczynki prosze wyslijcie mi zaproszenie do grypy bo siedze na telefonie i nie chce mi sie szukac i wysylac tego maila, moj adres: koronalola@wp.pl Dziękuję ;) Co do poscieli to to ja juz kupilam wlasnie 3 dnie temu i czekam az przyjdzie. Uwazam ze i tak sie w końcu przyda, a nie jest to takis duzy koszt. Ja za posciel z wkladam i dwa przescieradla na gumce dalam 90zl na allegro z przesylka. Teraz sie przymierzam do zakupu becików/rozków. Jest kilka 'zbędnych' rzeczy ktore można sobie odpuścić. Ja np. narazie nie kupuję laktatora (bo nie wiadomo jak bedzie, czy bede miec pokarm itd) a w kazdej chwili jak bede miec pokarm to moja mama sobie z tym zakupem na pewno swietnie poradzi. Podgrzewacz butelek kupiłam tylko na 12V bo czesto autem jezdzimy z mezem i mysle ze mi sie bardziej przyda. Woda na gazie sie szybko gotuje i zawsze mozna podgrzeac butelke. A moje szwagierki na noc zalewaly termosy wrzatkiem i on tez swietnie sie sprawdzal zeby pozniej zrobic mleczko. Ja teraz sie zastanawiam nad lozeczkiem bo w sumie to calkiem niezle wygląda na stronie to z Ikei za 89zł. I do tego ten materacyk za 69zł. I tak będę mieć pełno pierdół do zawieszenia na lozeczku (ciocia krawcowa zadeklarowala sie ze na prezent dla malej uszyje posciel, falbanki, przyborniki itd. ) No to chyba tyle narazie do powiedzenia mam :) Pomarańczowa - niestety nie zdążyłam złożyć najszczerszych życzeń, wiec teraz skladam jako już mężatce - duuuużo miłości, CIERPLIWOŚCI!! i najważniejsze - Kompromisów ;) Buziaki dla was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
no i witam z rana już niespie od 7 bo corka do szkoły a tak zawsze sobie spalysmy do 10 bo my śpiochy jesteśmy hehe ,ja pępuszek mam normalny tylko ze ja miałam troszkę brzuszka z tamtej ciąży wiec to pewnie inaczej jak się ma pierwsze dziecko wiem jakie to wszystko nowe inne ekscytujące jak się ciało zmienia ,i ciaza staje się czyms namacalnym widocznym ..dziś u mnie powtorka z brzydkiej pogody od rana leje nie wiem co mam ze sobą zrobić pewnie jakiś obiadek ale zupełnie niemam pomysłu .ja luzeczka na razie niemam tylko kolyske taka do pul roku jest sliczna a później zobaczymu jeśli chodzi o pościel to ta kolyska jest już taka obita w taka mieka tkaninę która da rady rozpiąć i sciagnac ,ale kupiłam w swiecie dziecka taki komplet za chyba 70 zl wrzosowa poduszeczka bardzo plaska i kolderka w razie czego nie wiem po co bo w sumie będę malucha albo w domu przykrywac pieluszka albo kocykiem ale może się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
dziewczyny a jakie witaminy teraz biezecie w ciąży bo ja folio z jodem i kwasy dha prenatal .,ale ostatnio slyszalam w telewizji ze to zbędne naciąganie kasy ze dziecku ewentualnie jest tylko kwas foliowy potrzebny do 12 tyg i już nie wiem ja uważam ze te kwasy tłuszczowe dha sa potrzebne a jakie jest wasze zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kams ja uwazam ze potrzebne sa te witaminki. Biore pregna plus, oprocz tego magnez i zelazo. X A wlasnie, ciekawe co u pomaranczowej:))) gdyby w ciazy nie byla to pomyslalabym ze kaca leczy hehe:) odezwij sie do nas mezatko i opowiadaj!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa_Ona zaproszenie wysłane na maila :) . Co do mojego pępka to jest taki wklęsły normalny schowany w środku chociaż na wadze już mam +5,5kg :) ale jak na 21t+4d to chyba w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie,ze dalej tu piszecie i forum sie nie rozpadlo! :) Karla4 - to Cie kolezanka uspokoila z tym porodem :D Ja,jezeli,mam rodzic naturalnie,to nie chce znieczulenia-nawet u dentysty,nigdy,nie biore,ale nie ma co dentysty porownywac.Zobacze na miejscu,czy bol zniose.. MalyMis - ciuszki sliczne i Twoj gust mi sie b.podoba Anulek0000- wlasnie ten pepek mnie zastanawia,ale ja mam 20tydz. i jak na razie jest ok. Kams29 - ja juz kwasu z jodem dawno nie biore.Mam zestaw witamin dla ciezarnych i tam sa tez kw.omega 3 i cala gama witamin.Jak wszystko w porzadku,to to wystarczy. Ta glukoze ja bede miala za ponad m-c,ale juz mnie na wymioty bierze,po tym,co opisalyscie.Jestem teraz b.wyczulona na cokolwiek,nawet czuje pot sasiada z dolu :( Ost.jak wyrzucalam smieci i otworzylam kubel,to tak mnie coflo,ze zwymiotowalam!Rano musze cos zjesc,bo mnie mdli,a juz bez wody,co 30min.nie wyobrazam sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka963
Wyzej moj post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbiaa- dziękuję za zaproszenie, ale niestety mam jakis problem z pocztą (już go zgłosiłam) i nie mogę odczytać. Jeśli możesz wyslij mi jeszcze raz na adres: krukeliza@wp.pl Z góry dziekuję ;) Ja na wadze plus minus 4kg, dziś 21t1d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×