Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelllkam

czy macie swoje pieski w uk?

Polecane posty

Gość ewelllkam

wykupujecie ubezpieczenie na wypadek choroby psa? czy nie macie problemu z sąsiadami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byclub nie buc
Nie mam ubezpieczenia. Sąsiedzi są muzułmanami ale nie mają nic przeciwko jak pies biega po ogrodzie czy szczeka. Wszystko w jak największym porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllkam
właśnie miałam zapytać o muzułmanów bo oni chyba psów nie tolerują dzięki że odpisałaś :D zamierzam adoptować pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany poznany
Nie wszyscy muzułmanie maja awersję do psów...ja chyba więcej Polaków spotkałem którzy szczerze nienawidzą zwierzat. Wystarczy spojrzeć na topiki na kafe jaka nienawiść tutaj do zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 psy. Suke adoptowana przywieziona z PL i mlodego samca, kupionego tutaj. Moje psy raczej nie przeszkadzaja nikomu, a wrecz kiedys uratowaly garaz sasiada przed kradzieza. Wiekszym problemem jest wynajecie domu kiedy posiadasz zwierzaki. My mieslismy szczescie, ale kiedys szukalismy innego domu i sie nie udalo poprostu- NIKT nie zyczyl sobie zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllkam
kwestia szukania domu odpada bo mamy własny, ale obok mieszka rodzina pakistańska, mają kota to chyba lubią zwierzaki,ale nie wiem jak zareagują na psa, mam nadzieję że nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za info z tym wynajmowaniem, bo wlasnie sie zastanawialam czy nie bedzie z tym klopotu jak wemiemy psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za info z tym wynajmowaniem, bo wlasnie sie zastanawialam czy nie bedzie z tym klopotu jak wemiemy psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elle czy jak ci tam jak masz sowj dom to co cie sasiedzi obchodza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllkam
obchodzi mnie, nie chciałabym mieć utarczek z sąsiadami, w swoim domu się zostaje a z wynajmowanego można się wynieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to Twoj dom to sąsiedzi nie maja prawa wtrącać sie do tego czy masz jednego czy nawet 5 psów . Ja mam swój dom , mam psa i kota , nawet nie przyszło by mi do głowy martwić sie co na to moi sąsiedzi . Moje zwierzęta sa ubezpieczone w MoreThan , płace 35 funtów miesięcznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×