Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Wpadłam się przywitać bo mam na 11 do pracy, za oknem pięknie, cały weekend ma taki być, w sobotę mam niestety szkolenie i szkoda mi takiej pogody. Zyczę wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie w ten piękny słoneczny dzień, bez kawy, z rumiankiem :-) Byłam wczoraj w klinice i ten cykl będziemy podchodzić do IVF na cyklu naturalnym. Dostałam CLO pół tab. od dzisiaj do siódmego dnia i w środę okaże się ile jajeczek udało mi się wyhodować. A dzisiaj mam wolne, pogoda robi się piękna i nawiązując do hortensji to właśnie dzisiaj będę je przygotowywać na zimę. Zostały mi jeszcze róże, z którymi nic teraz nie mogę zrobić ponieważ kwitną. Posieję malwy wzdłuż ogrodzenia dalej od domu, poprzycinam rozbestwione jeżyny i posadzę cis, który dostałam od teściowej. Pozdrawiam serdecznie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pogoda piękna, Lonia super wieści oby się udało, już trzymam kciuki, Taida różnie kobiety w pierwszym trymestrze przybierają na wadze, u mnie też nie widać, kto nie jest wtajemniczony ten się nie skapnie, o ubrania pytałam na przyszłość, teraz to ja nie biegam po sieciówkach bo i tak nic nie kupuje, szkoda kasy jak później trzeba zmienić i tak garderobę, Karmi u ciebie na działce to pewnie pięknie, ach zazdroszczę , u mnie to teren budowy , trawa zniszczona, może w przyszłości też będę miała tak jak wy piękny ogród:) spadam do roboty, miłego dnia pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczynek czas zacząć:D Pogoda wspaniała, dzisiaj było naprawdę ciepło. Prześliczne kolory jesieni cieszą oko:)Muszę jutro porobić trochę fotek w ogrodzie. Jak już kiedyś pisałam, m ma mnóstwo różnorodnych roślin, których nazw oczywiście nie znam:DTak naprawdę one nie mają dla mnie znaczenia, najważniejsze, że jest ładnie:)Zresztą wszędzie są teraz piękne widoki. Lonia, trzymam kciuki, żebyś i Ty załapała się w tym roku na dwie kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOO to ja rowniez trzymam kciuki... Pol tabletki to troche malo ale mam nadziej, ze wychodujesz 2 wielkie i dorodne jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na poranną kawkę, musiałam rano wstać bo na szkolenie jadę. Lonia no to trzymamy bardzo mocno kciuki, oby sie udało w pierwszym cyklu. Miłego dnia zyczę dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do kawy. Czekam na ładną pogodę, na razie jednak buro, ale ciepło:)Słońce ostatnio późno wychodzi, tak więc może jeszcze śpi;) Co do szkoleń, to jestem do nich ostatnio sceptycznie nastawiona. Mam wrażenie, że większość z nich tak naprawdę nic nie daje....takie szkolenie dla szkolenia, każdy tylko wypatruje końca. A jak człowiek chce czegoś się dowiedzieć, to i tak musi liczyć tylko na siebie...no i na internet;)No ale szkolenia są wpisane w wiele zawodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie złota piękna jesień, ciepło i pięknie, Liilly jak dzień nauczyciela, imprezka będzie? ja nie mam co liczyć na nagrodę bo byłam na półrocznym urlopie dla poratowania zdrowia, robię leczo a po południu spacer, to tyle u mnie , pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki :) 🌼 Pamiętacie Ewę o nicku Ewaaa otóż urodziła córeczkę swoją wymarzona niedawno ma maleństwo ma tydzień jest śliczna ;) napisała mi sms-a ;) 🌼 Loniu ja również trzymam kciuki ;) 🌼 Pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, gratuluję Ewie z całego serca❤️ Jola, imprezka będzie dzisiaj:DZawsze są to miłe i wesołe spotkania do późnych godzin, ale pewnie dziś tak długo nie będzie. Jutro w końcu do pracy. Niestety z pewnych względów nie mogliśmy przenieść imprezy na inny dzień. Mam dzisiaj na późniejszą godzinę i mogłam jeszcze pospać, mimo to wstałam. Popijam kawkę i piszę do Was:)No a później idę się trochę zrobić z okazji świętowania;) MIłego poniedziałku i całego tygodnia zresztą🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Liilly ja też się robię na bóstwo ;) u mnie spotkanie z kawą i ciastem o 12, no cóż jutro do pracy, pozdrawiam, miłego dnia, no pogoda mogła by być lepsza;) mam nadzieje że nie będzie padać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Byłam na monitoringu i są już widoczne 3 pęcherzyki na prawym jajniku, ale jeszcze zbyt malutkie, żeby powiedzieć czy ta stymulacja się uda. W sobotę idę na następne podglądanie (11dc) i wtedy będę wiedziała z pewnością czy dojdzie do punkcji. A w pracy jak zwykle, niewiele do roboty...ale zbliża się weekend i może jakiś romantyczny wypad zrobimy sobie z mężem ;-) Miłego dnia Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia w takim razie trzymam kciuki za pęcherzyki.Niech rosną i pękają;) Taida jak mdłości,przeszły troszkę? Jola a jak tam Twoje samopoczucie? SM co tam u Ciebie?Mon cheri a jak Ty się czujesz? U mnie chorób ciąg dalszy tzn córka na non stopie ma jakąś infekcję.Teraz znowu jest na antybiotyku.Ja staram się jakoś trzymać.Mam zakupiony jakiś syrop dla ciężarnych ale może nie będzie potrzebny.Młody coraz bardziej się rozpycha i bywa tak że ciężko mi się siedzi bo najbardziej lubi ugniatać moją prawdą nerkę;) Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia dobrze pamietam , ze bierzesz pol tabletki? To troche mala dawka, mam nadzieje , ze wysiedzisz 2 dorodne jaja :-P Ja przy stymulowanym cyklu bralam po tabletce i w 10 dc szlam na kontrole i jesli jajo bylo za male dostawalam dodatkowo puregon. U mnie jutro wielki dzien..wizyta o 14 :-) Gerwazy pozdrawiam cie bo wlasnie jestem we Frankfurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie pogoda fatalna, pada i pada aż mi się nie chce iść do pracy, ale się dzisiaj rano zdenerwowałam :( ubrałam się na badania ale zapomniałam kupić naczyńka na mocz, z głowy mi wyleciało myślałam że tylko krew mi będą pobierać a tu czytam że też muszę zrobić ogólne badanie moczu, no przecież w słoiku nie zaniosę ;) Mandarynko super piłkarz ci rośnie, cieszę się że wszystko w porządku, Lonia no to wysiaduj te pęcherzyki, ja brałam całą tabletkę, czekamy na dobre wieści, Biest u ciebie wielkie dni, trzymam kciuki, Taida, Mon cheri jak samopoczucie ciążowe;) u mnie dolegliwości ciąg dalszy, wieczorne wizyty w toalecie mnie osłabiają nawet nie mogę porządnie umyć zębów;) Karmi jak działka przygotowana na zimę, jeździsz jeszcze na rowerze, Liilly a ty co nie chwalisz się nagrodą dyrektora;) pozdrawiam was wszystkie serdecznie, spadam do roboty, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biest Tak tak trzymamy kciuki. Bardzo sie ciesze ze zaczełaś. I Lonia Za Ciebie także :) I U mnie mdłości sa nadal. może troszeczkę lżejsze ale nie daja mi normalnie funkcjonować. Nic nowego sie nie dzieje. Odstawiłam prawie zupełnie progesteron. Biorę tylko jedna tabletke na noc. 23 bede miała wieści co z dzieckiem. I Mandarynko Fajnie że będzie chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) 🌼 Mandaryneczko więc będzie Mandarynek maleńki super hehe :) U mnie nic nowego jakos leci dzień za dniem :P 🌼 Taioda Jolka :) ❤️ 🌼 Biest no to trzymam kciuki z całych sił :) 🌼 Pozdrawiam was wszystkie drogie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam 4 razy dziennie spray i po wystapieniu @@ mam zadzwonic zeby powiedzieli mi kiedy mam wstrzykiwac Puregon- na poczatek mam zatwierdzone 200j dziennie. Wow pojechalam do kliniki i tu od jutra startuje :-): Jakos dziwnie spokojnie do tego podchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja też witam z kawką. pewnie będziesz robiła sobie zastrzyki w brzuch.jakie rokowania od lekarza na temat ciąży. I fajnie, że podchodzisz do tego spokojnie, bo to może intuicja podpowiada Ci, że wszystko bedzie dobrze. Gerwazy wchodzisz jeszcze czasem na ten topik? Pozdrawiam i miłego dnia zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zaczne zastrzyki za jakis tydzien mniej wiecej. Pen dostalam w klinice. Od razu wykupilam 1 opakowanie Puregonu i reszte kupie w tygodniu razem z Predalonem i Progestanem. Musze kupic jakies witaminy pewnie Femibion i zaczac lykac. Karmi co bedzie to bedzie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny sobotni poranek, jeszcze zamglony, ale mimo to już słonecznyWyspałam się, a teraz staram się wyciszyć, bo mi w domu wiercą. Lubię takie zamieszanie:PAle jakoś przeżyję:DZajrzałam do kompa, to mi czas wiercenia szybciej zleci:) Jola, ja też się oczywiście na bóstwo robiłam:DTak bardzo się starałam, że uległam poparzeniu:DMam ślad do teraz:DAle liczy się efekt. NAgroda już wydana, bo zanim ją dostałam, to postanowiłam zrobić sobie przyjemność. Zaszalałam i kupiłam drogą kurtkę. W końcu mi się należało:D Widzę, że znowu zaczyna się czas zaciskania kciuków:)Super, bo na naturalne metody, to nie ma, jak widać, co liczyć;)Tak więc moje są już zaciśnięte na maksa:)Lonia, Taida❤️ Ja ostatnio cały czas stawiam na ruch:)Całkiem dobrze mi idzie, mam przypływ energii, a w takie jesienne dni to dużo. Niestety jestem też bardziej zmęczona. Wczoraj padłam o 21-szej. Ale co tam, sen w końcu dobry na wszystko;) Życzę udanego weekendowego wypoczynku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×