Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Miało być Lonia, Biest❤️Za Taidę nie trzeba trzymać kciuków za zaciążenie, bo jej przecież maleństwo w brzuchu szaleje:DTeraz wystarczy za szczęsliwy przebieg ciąży, co oczywiście robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane - dziękuję za kciuki :-) Już jestem po wizycie w Novum i tak: (11dc) - pęcherzyk wiodący na lewym jajniku 14mm (co ciekawe bo trzy dni temu na lewym podobno nic nie było...), i trzy na prawym, ale mniejsze. Mam przyjść w poniedziałek wieczorem i pewnie wtedy dostanę zastrzyk i jak wszystko dobrze pójdzie to w środę punkcja :-) Powiem Wam, że cała ta moja stymulacja "naturalna" jest tajemnicza i ciekawa, co dwa dni dowiaduję się zupełnie czego innego, ponieważ 1. w pon.6dc lekarz sprawdził i powiedział: "w tym cyklu to nic z tego nie będzie, nie ma żadnych pęcherzyków" 2. w śr.8dc "są trzy pęcherzyki, ale minimalne na prawym jajniku, a lewy jajnik w ogóle nie pracuje i jest nieaktywny..." 3. dziś w sobotę 11dc: "wiodący na lewym (?) - sama widziałam- i trzy na prawym. Biest - też trzymam kciuki za Ciebie! Taida - te mdłości Cię wykańczają, ale pewnie już niedługo :-) Przecież nie będzie to trwało w nieskończoność....życzę Ci spokoju 😍 Pozdrawiam wszystkie weekend'owiczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja pomysle tylko o mdlosciach ciazowych to robi mi sie od razu...niedobrze :-(. Oj nareszcziesie robi ciekawie na topiku... JA TEZ TRZYMAM KCIUKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny dzień:) Lonia natura nas zawsze zaskakuje, ale super że pęcherzyki rosną, ja na swoim przykładzie wiem że natura wie co robi, nawet mi się nie śniło że ja w sierpniu zajdę w ciąże brak monitoringu, leków m z doskoku a tu taka niespodzianka, Karmi jeździsz jeszcze na rowerze? Mon cheri, Gerwazy co u was? Liilly niczego sobie nie żałuj za taką harówę jaką odstawiamy w szkole to trochę przyjemności nam się należy ;) Taida wiem co przeżywasz , ja do 10 tygodnia czułam się świetnie, teraz to mam takie napady smakowe, pół słoika zjadłam śledzi po czy 2 łyżki miodu i kilka ogórków kiszonych - mieszanka wybuchowa ;) Biest kawy za dużo w tym okresie nie pij, chociaż powiem wam że ja od 10 tygodnia mam takiego smaka na kawę że zawsze 2 łyki od m wypijam jak sobie zrobi;) pozdrawiam was maje drogie, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia ja wczoraj na Ebayu zamowilam 5 testow ciazowych 10 :-P :-). Znajac swoja niecierpliwosc bede robic od 5 dpt codziennie test rano hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kawe tylko rano. Nakupowalam sokow warzywnych, musze kupic Femibion bo mam tylko 5 tabletek jeszcze. Pije raz dziennie calcium u wit D ni i lykam folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc formerly known as Gerwazy
Lonia, Biest, Trzymam kciuki za pomyslny rozwoj wydarzen! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, czuję Twoje pozytywne nastawienie do sprawy:) Lonia, u Ciebie cuda zdarzają się prawie co dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, ja z chęcią zrobiłam sobie przyjemność:D Twoje zestawienie smakowe jest imponujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli życzę wszystkim :) Pozdrawiam Was a ciężaróweczki głaski dla brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny dzień:) u mnie piękna złota jesień, po obiedzie kościół i spacer;) miłej niedzieli:) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane:) Czy wiecie cos na temat torbieli?W piątek moja kolezanke zabralo z pracy pogotowie bo nagle zaczela się skarzyc na silny, ostry bol podbrzusza.Doslownie z minuty na minute zaslabla.Myslalm,ze to wyrostek ale lekarz po zrobieniu usg stwierdził pekniecie torbiela na jajniku.Mieli czekac na wchloniecie plynu do poniedziałku ale nagle w jednej chwili podjeli decyzje o operacji.Zabieg trwal godzine i dziewczyna praktycznie zaraz po wybudzeniu była przytomna i kontaktowa.Teraz jest gorzej bo znieczulenie nie działa i cierpi bo ja boli:(.Martwie się o nia jak diabli.Jest to mloda kobieta trzydziestoletnia w trakcie staran o drugie dziecko.Podczas ostatniego monitoringu owulacji lekarz powiedział,ze cos mu się tam nie podoba ale zobaczymy:O Czyzby zlekcewazyl torbiel?Czy to możliwe,ze to paskudztwo tak szybko urosło i samo peklo?Czy można pomylić normalne pęcherzyki z torbielami? Jutro będzie wiadomo kiedy ja wypiszą. U mnie zimno,ciemno i wiatrzysko na całego. Sciskam i buziaki przesylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ccoconut u mnie tez w przeciagu 3 tyg wytworzyla sie torbiel 7 na 5 cm i usuwwali mi ja opercyjnie. Bol przejdzie jej szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest u Ciebie dużo się dzieje i będę z Toba caly czas:).Ten spray to masz w jakim celu?Pisz jak się czujesz podczas stymulacji.Masz w sobie tyle pokory i spokoju,ze jestem pelna podziwu.To jest chyba Twoje pierwsze podejście?Bedzie dobrze,zobaczysz.Lykasz cos na wzmocnienie?:P A co tam teraz masz na tapecie?Ogladasz może The Tomorrow People i The Originals?Ja mam spore zaleglosci ale z doskoku widziałam Uklad zamknięty,Oszukane,Iluzje i Malowany welon.Troche zaczne teraz wyjezdzac na kilka dni szykuje się do Krakowa a później do Torunia.Moze jeszcze do końca roku zalicze Warszawe ale to już sluzbowo.Jestem wypompowana ostatnimi przejściami i chce wreszcie stanac na nogi i się porządnie wyprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COCO fajnie ze sie kochana w koncu odezwalas bo mi cie tu brakowalo. Ja ogladam Heaven, Paietniki , American Horror Story , Beauty and The Beasty,Arror. A czuje sie dobrze, dziwie sie samej sobie, ze taka spokojna jestem :-): Ten spray jest po to by nie nastapila przedwczesna owulacja. Jak narazie lykam tylko witaminy i folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco Ja pamiętam jak kilka miesięcy temu w jednej ze znanych klinik warszawskich pomylono mi torbiel z pęcherzykiem. Chcieli mi go nawet wyjmować i zapładniac do IVF cos mi jednak nie pasowało i dzień przed planowana punkcja pojechalam gdzie indziej i tam mi mowią, że to jest torbiel pozostalośc po poprzedniej punkcji i to samo powiedział trzeci lekarz bo chcialam mieć 100% pewność co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liści coraz mniej, ale i tak jest jeszcze ładnie:)Weekendowe spacery były bardzo przyjemne i relaskujące:) Wczoraj na kawie u znajomych trzymałam dosyć długo na kolanach malutką, śliczniutką, szczenną suczkę. Jeszcze jakiś czas temu wziełabym pewnie to za dobry znak:PAle to było kiedyś.....:) Biest, Lonia, działajcie, działajcie, moje kciuki zaciśnięte🌼 Pozdrawiam serdecznie w ten ciepły poniedziałek. Ma być ponoć jeszcze cieplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano przyszly moje zamowione testy ciazowe :-P Co prawda za oknem piekna pogoda ale na sama mysl , ze niedlugo ma byc zimno i szaro-mam jesienna depreche :-P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, już jestem :-) Na USG wyszło, że pęcherzyk na lewym jajniku ma 14,7mm, a na prawym podgonił i teraz osiągnął 13mm. Inne są zbyt małe i nie bierzemy ich pod uwagę. Mam się pojawić w środę o 17-tej, sprawdzić wielkość pęcherzyków i dostać Ovitrel. Punkcja była by w piątek rano. Oby tylko pęcherzyki nie pękły do tego czasu......I dalej czekamy, ah.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Lonia, czy oni Ci sprawdzali poziom LH? Normalnie w IVF sprawdzaja i od pewnego poziomu dostajesz zastrzyki ktore zapobiegaja owulacji. Poza tym, zastrzyk wywolujacy owulacje jest rowniez bardzo wazny bo odpowiada za to, zeby dac komorka wystarczajaca energie do pierwszego podzialu. Wielu lekarzy krytykuje ovidrell i poleca zamiast tego zwykle HCG, Novarell albo Pregnyl. Do tego wazne jest zeby nie podac tego ze malo. Uwaza sie ze 10000UI HCG jest odpowiednia dawka. Niektorzy lekarze sie boja tyle tego dawca zeby nie doszlo do stymulacji ale niestety niewystarczajaco silny triger powouje ze komorki dziela sie nieprawidlowo. Jezeli juz w pierwszej mejozie dojdzie do wadliwego podzialu komorki to potem zaplodnione komorki tez beda abnormalne. Podaje Ci tylko w wielkim telegraficznym skrocie wszystko co mi w CCRM powiedziano. Uwazam, ze moze warto by bylo porozmawiac z lekarzem na temat zmiany zastrzyku na owulacje. Dr. Schoolkraft powiedzial mi wprost, ze oni w zyciu nie uzywaliby Ovidrell (Mialam ten zastrzyk przy moich nieudanych podejsciach w Niemczech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy nie wiem jak jest na cyklu naturalnym ale pol Clo na dobe to troche malo wg mnie(oczywiscie nie jestem lekarzem). Ja biore na wyciszenie i zastopowanie Spay 4 razy na dzien i po badaniu E2 w 3 dniu cyklu maja mi ustawic dawke Puregonu ( na poczatek amm miec 200). Pozniej mam Predalon na owulke. Juz sie nie moge doczekaac jak bede mogla ruszyc za tydzien z zastrzykami. Cholernie jestem ciekawa jak zareaguje moj organizm na stymulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Mala_Biest, najwazniejsze zeby lekarstwo spelnilo swoje zadanie. Lonia wyhodowala kilka pecherzykow wiec wszystko jest ok. Wystarczy jeden a dobry :-D Chociaz, moje zdanie jest takie, ze jezeli wyhodowala kilka na pol tabletki clo to wyhodowalaby troche wiecej przy dobrej stymulacji. Ale moze nie bedzie juz musiala brac tego pod uwage bo sie uda tym razem :-D Zycze Ci zebys wyhodowala duzo pieknych, dojrzalych, zdrowych pecherzykow! Jestem dobrej mysli ze Ci sie uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, rzadko piszę, ale podczytuję regularnie:) Złapałam spory kontrakt, więc czasu znów jak na lekarstwo. @ przyszła tym razem 3 dni przed czasem, dziś się skończyła (6 dzień). Dziwny był ten cykl i @ też jakaś inna, ale długa i "normalna", choć nie było brunatnych plamień na początku i na końcu - wszystko szło na różowo... Nigdy tak nie miałam. Ciąży brak, pracy sporo, nie mam czasu na myślenie. Może i dobrze:) Taida, ja zaokrągliłam się lekko dopiero w 4 miesiącu, za to później miałam baloon zamiast brzucha, wyglądałam jak w ciąży bliźniaczej. Zawsze byłam drobna (42 kilo), i niemal wszystko (+22 kilo...) poszło mi w brzuch. Nadwagę zrzucałam dwa lata. Na to chyba nie ma reguły, każda kobieta tyje w inaczej, w innym czasie i w innych miejscach:) Uciekam spać - dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×