Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

No i mamy kolejna ciaze topikowa. Szkoda Gosiu , ze tak malo piszesz. Coco wyplacz sie. Kiedy ostanim razem robilas Fsh Lh? Bedzie powtarzane te badanie? Sama pisalas jesli czegos nie pokrecilam , ze przygotowujesz sie do mysli o dawczyni. Ja kurka wodna w ciebie wierze , ze dacie rade Coco. Mocno wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście kochane❤️ A Ty Biest gdybym tylko miała obok siebie taka przyjaciolke w realu jak Ty to bym się czula jak milion dolarów:) Co ma być to będzie ale mam nadzieje,ze jak opatrzność nam będzie sprzyjać to się wreszcie spotkamy:) Ale hektolitry lez trzeba wylac jak co miesiąc.Kto mnie lepiej zrozumie niż Wy{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco nie wiem czym na to zasluzylam ale strasznie milo mi sie zrobilo gdy to przeczytalam. Dziekuje ci za tak mile slowa. Spotkanie w realu byloby super ...najlepiej z wami wszystkimi. Kurcze tak sie cieszylam ze podejdziesz do invitro... Jak bedzie trzeba zrzucimy sie dla ciebie jajkami :-P Coco masz moze gadu , Fb, czy malila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu serdecznie gratuluje. Pisz więcej. I Coco Kochana wiem co przeżywasz. Pamiętam wielokrotnie jak musiałam wstrzymywać się ze stymulacja bo albo fsh wysokie albo, do czego miałam tendencje, zrobił się jakiś torbiel. Mi się wydaje, że w naszych trudnych przypadkach to trzeba sobie darować długi protokół bo człowiek czeka i czeka, łyka tabsy a potem rozczarowanie. Nadejdzie niedługo Twój czas, ja to wiem bo sama jestem świadectwem praktycznie niemożliwego. I Mandarynko na pewno będę korzystać z dobrych rad doświadczonych koleżanek ;) I Biest do marca już tak niedaleko :) czekam na twoje krio I Jola pytałaś chyba o parametry mojej dzidzi. Teraz to już nie wiem bo dawno nie byłam u lekarza. W 20 tygodniu mała ważyła ponad 300 gram, teraz pewnie jakieś 500. Jutro zaczynam 25tc. I spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie znam w sumie az tak na Lh itd ale wycczytalam , ze podwyzszone wartosci moga miec wiele powodow...miedzy innymi tarczyca, torbiele itd. A co powiedzial lekarz? Bedzie powtarzal badanie i przesunieta jest stymulacja? A jakie masz AMH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida:):) Mandarynka:):)Moje Mamuski kochane co ja bym bez Was zrobila:) Biest u mnie te hormony skacza jak pajacyk na druciku.Bede badac w następnym cyklu ale co to zmieni:( Tarczyca mi się rozjechala a rok temu miałam TSH 1.43 czyli super. Biest ja jako średnio tak sobie inteligentny bialy człowiek nie mam fb ani gg ani innych dobrodziejstw inwentarza:P Ale przysięgam od jutra mam cocomaila co już dawno obiecałam naszej SM❤️ Biest a może w marcu jak przyjedziesz na chrzciny to ja jakas fajna miejscowke zamowie, chociaż na te dwa dni.Emkow poznamy i polejemy male co nieco:P A jaki region obstawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) 🌼 Coco kochanie nie martw się słońce ja również cię tule bo co więcej mogę popłacz to nie raz pomaga moja droga ❤️ 🌼 Gosiu trzymam kciuki wiem ze się boisz ale musisz być dobre myśli trzymam za was kciuki niech to maleństwo zdrowo rośnie aż do rozwiązania kiedy to będziesz już je tulić tak jak nasza Mon cherii swoją Antosię :) 🌼 Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco kurcze a juz wodke mrozlam za pozytywna bete u ciebie prawie. Ty sie tu lepiej ogarnij i zakladaj albo facebooka albo gadu. My z SM I Rachelka korzystamy z tego :-P Ja musze na cchrzciny do pod Zielonan Gore , do rodzicow na 2 dni pod Biskupin i mam zaproszenie na jeden dzien do Poznania. A ty z jakiego regionu jestes? Ja przyjezdzam sama bo emek nie dostanie wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ten kot pochodzi z miasta Lodzi:P Ja dojade gdzie sobie zażyczysz czy tez zażyczycie:) Fajny hotel jest kolo Poznania Remes cholernie nam się podoba.Emek nie jest wymagający ,żeby tylko na sniadanie była jajecznica i jest gitara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrzebuje 4 ****. Moze gdzies w Pounaniu maly , przytulny hotelik zebysmy mieli do centrum blisko? Ale fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Gosiu otworzyłaś setną stronę super wiadomością :) serdecznie ci gratuluję i trzymam kciuki :) Coconut ty jesteś silna baba i wiem że będziesz walczyć dalej, nigdy się nie poddawaj, a wszystko się ułoży po twojej myśli, zobaczysz że za kolejnym razem się uda, zobacz jaka Biest jest waleczna, dziewczyny jesteście super :) Taida przypomnij mi na kiedy masz termin porodu, bo mi z ostatniego usg wyszło 28 kwietnia, Taida jeżeli chodzi o obsługę małego dziecka to się nie martw, jak wrócisz ze szpitala to już będziesz doświadczoną mamą, położne już o to zadbają, mi na drugi dzień już kazały pieluchy zmieniać i samodzielnie przykładać do piersi ;) pozdrawiam was serdecznie, 🌼 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jola tp na 7 maja, ja też byk :) i jak będę dzielna to urodzę w swoje urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Taida :) obyśmy nie trafiły na długi weekend majowy, bo personelu szpitalnego pewnie będzie jak na lekarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola zawsze pozostają dziewczyny z forum. w razie czego będziemy konsultować kiedy przeć i w którym miejscu pępowinę przeciąć :) Dodatkowo chyba Wielkanoc jakoś pod koniec kwietnia wypada więc mamy duże szanse załapać się z terminem na mega majówkę Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przetnę nie ma sprawy już to kiedyś robilam.Tez bylam przy porodzie i wiem co i jak:PMyslalam,ze mi rece odpadną,przez 7 godzin masowałam kolezanke bo ja biedna bolało a ta cholera w ramach podziękowania prawie mi zlamala reke w momencie kulminacyjnym.I jeszcze mnie na dodatek ugryzła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, no to mamy załatwione. Doktor Coco plus położna Biest. Będzie wesoło. Oby tylko personel szpitalny nie miał za często mdłości w pierwszym trymestrze bo nie wykluczone, że na wiosnę sam będzie już zaciążony. I Dobrej nocy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) dziewczyny jesteście super :) zawsze można na was liczyć :) ja dzisiaj na 15.20 do lekarza a potem na zebranie do syna no bo pierwszy semestr się skończył ;) pogoda fajna przynajmniej nie pada, pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiu, serdecznie gratuluje, trzymam mocno kciuki, wierzę że tym razem się uda. Pamiętam Ciebie.Dawno temu pisałam tutaj, niewiele co prawda. Byłam po dwóch stratach i w końcu mi się udało. Mam malutkiego synka, tobie jeszcze raz życzę szczęśliwych dziewięciu miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Gosiu, ogromne gratulacje! 🌼. Super ze sie w udalo! Jezeli mozesz to napisz czy probowlaiscie naturalnie czy z jakimis wspomagaczami, czy uzywalas testow owulacyjnych czy byl po prostu udany spontan :) x Biest, Na pewno niedlugo dolaczysz do topikowych ciazy :) x Mon Cheri, Jak sie czujesz po cesarce? Jezeli mozesz to opisz wrazenia zanim nie zapomnisz. Tyle sie slyszy zacieklych dyskusji na temat porodu naturalnego versus cesarki. Ciekawa jestem jak to u Ciebie wygladalo. Jak sie Twoj maz odnalazl w roli nowego Taty? x Pozdrowienia dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Biest, jestem na biezaco z serialami :) x Po kazdym ivf zostalo mi 5kg extra na 4 literach. To sobie wyobrazcie :O Nigdy taka gruba nie byla i okropnie sie z tym czulam. Powiedzialam M ze sex tylko po ciemku i pod koldra :P W koncu kopnelam sie sama w d**e i zaczelam chodzic na fitness, spedzam tez duzo czasu na cross trenerze. A ze jest to smiertelnie nudne to laduje seriale na ipada, ipad na cross trenera i wista wio! “Pozwolilam sobie” ogladac seriale tylko na silowni. W ten sposob sie motywuje. Zawsze jestem ciekawa co sie wydarzy w nastepnym odcinku :) x Rachelko, przykro czytac ze przestaliscie sie juz starac. Ale moze dzieki temu wlasnie wyjdzie z zaskoczenia? Mam nadzieje, ze ten Wasz maly wyjazd odbyl sie w we wlasciwym biologicznie momencie ;) x Karmi_, Co u Ciebie? Czuje ze przerzuciliscie sie ze swoja ekipa z roweru na narty :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Roznie :-D Najlepiej takie gdzie jest duzo odcinkow :-D Tutaj moja lista. Nie wiem czy one sa po Polsku dostepne bo ja ogladam wszystkie wylacznie w orginale. x House of Cards - swietny serial, bardzo inteligentnie napisany. Rodzaj chlodnej intelektualnej analizy bezwzglednosci profesjonalnych politykow. Kevin Spacey bardzo dobry jest w tej roli. Nie moge sie doczekac drugiego sezonu. x Homeland - rodzaj serialu, thrillera. Pierwszy sezon bardzo dobry, drugi sezon do d**y, trzeci sezon bardzo dobry :) x Dexter - serial na temat mordercy, ktory rownoczesnie pracuje jako specjalista dla policji. x Breaking Bad - super! Szkoda ze sie skonczyl. x Downtown Abbey - bywa czasem nudny ale "zaprzyjaznilam" sie z charakterami z serialu i teraz jestem ciekawa co u nich sie dzieje wiec dalej ogladam :) x The Wire - inteligentnie napisany serial o policjancie z Baltimore. x Scherlock - lekki, zabawny serial na temat Scherloka Holmsa, ktory zyje we wspolczesnym Londynie. x Game of Thrones - Najbardziej mi sie w nim podobaly smoki do tej pory :-D Poza tym nudzil mnie lekko bo czesto zeslizgiwal sie do poziomu soap opery. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) No to Gerwazy ostro pojechalas.Widzialam prawie wszystkie z Twojej listy oprócz The Wire i BB.Najlepiej oceniam House of Cards i tez czekam na dalszy ciag.Sherlocka wczoraj skonczylam.Jak lubisz filmy o psychopatach to looknij The Following.Ja caly czas sledze co tam nowego w serialach westernowych i kinie gangsterskim.Deadwood i Zakazane Imperium lubie najbardziej.A co slychac w sprawie akcji Kruszynka?Nic nie piszesz a ja nie chce być nietaktowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×