Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Zuza masz racje z ta @:-) Co do tego naturalnego ivf to troche teraz poczytałem, wiec go sie najcześciej robi u tak zwanych Low responser czy coś tak podobnie, nie wiem czy dobrze napisałam, które i tak nawet przy stymulacji 1 do 2 komórek produkują. Co do takich jak ja to jednak jeszcze stymulowane icsi bo ja produkuje jeszcze tych pare komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dla Zuzy jak znalazł. Ja tez produkuje, ale nie chce już leków i kolejnych stymulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Nie wiem jak u was ale u mnie piękne słońce i doskonała pogoda na jesienne porządki na działce. Dla mnie to najlepszy relaks. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też pieknie. Dobranoc.mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza. Widać że wszystkie weekendują się na całego :D no i prawidłowo :) Ja dalszą część weekendu mam z ciężarną siostrą. Oj ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Hej Olivia :) trzymaj sie podczas spotkania. Powiedz sobie , ze niedlugo Ty tez bedziesz "ciezarna" to bedzie latwiej. U mnie weekend pod znakiem sprzatania ... Oczywiscie przytulanie tez bylo ;) Mam jeszcze nadzieje na spacer bo za oknem pieknie Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny !!! ale odpoczywacie :-) wszystkie zamilkly. U nas dzisiaj było zimno i nie ładnie. Pozatym leczyłam kaca, wczoraj troche przesadzilam, ale jakoś byłam u znajomej na 40stce, ktora tez robiła ivf 3 lata temu, ale jej sie udało odrazu za pierwszym razem i tak przyszliśmy na rozmowę o mnie i moich staraniach i perypetiach, pozatym okazało sie , ze jeszcze jedna jej koleżanka ktora tez tam była już miała 3podejścia i Nic i akurat tez miała pare dni temu zabieg z mrozakow i czeka, no i możecie sobie pomyśleć co było dalej, zaczęlysmy sie wymieniać naszymi doświadczeniami. Jak sobie pomyśle ile w gronie moich znajomych walczyło na tej drodze jak my , to nie jest naprawde mało. Niepłodność to naprawde choroba stulecia:-( X Coconut nie miałaś coś skrobnąć na temat tej naturalnej ivf? X Zuza kiedy testujesz? Pati jutro czekamy na twoja bete:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was już z Pl ziemi. Ok 9 mam być w Gnieźnie juz. Życzę wam miłego tygodnia. Cocus nie było mnie 10 dni d domu dorwe się do msm konia żeby seriale oglądać. Pozdrawiam was. .mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coco czy ja Ci coś dzisiaj wysłałam? Bo moja poczta szaleje:( Pati??? Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
Pati i jak beta? Zuza kiedy zamierzasz testować po iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati10
Przed chwilką otrzymałam mail'em wyniki; dzisiaj 12dpt; beta 916,3. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarnyka
Coconut napisałam Ci maila. Jakoś ogarniam te moje dziewczyny choć starsza ma jeszcze momenty zazdrości. Młoda ma już prawie 7 miesięcy,dwa zęby ,lubi pełzać i dużo zjeść.Bywa że w nocy co godzinę budzi się na cyca ale co tam... Czas niestety szybko mija i za parę miesięcy trzeba będzie wrócić do pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się nie chce wysłać. Najwyżej będzie tego więcej. Pati bardzo się cieszę. Piękna beta. Można podejrzewać, że to... ale poczekajmy spokojnie do usg i serduszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, jak samopoczucie? Ty dopiero na początku drogi oczekiwania... Megi, kiedy się zabiegujesz? Bo to ten tydzień, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Hurraaa!! Pati wspaniale!!! ale sie ciesze :) Oficjalnie potwierdzone Beta Tujka ciekawe czy dobrze sie domyslasz hihi mi tez to przez glowe przeszlo bo to piekna beta Mandarynko ale fajowo - dwa zeby :) Megi kiedy masz te badania? U mnie testowanie dopiero 16-tego ale sie nie nakrecam bo wiadomo jaka jest skutecznosc iui ( mialam juz ich kilka) tylke, ze nie pije juz winka itd na wszelki wypadek ;) bo kto wie moze niespodzianka sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati super gratulacje, serduszko albo serduszka , hihi :-) X Tujka, Zuza, jutro mam termin u anestozjologa a w piątek zabieg. Mam troche stracha, ale przynajmniej sie wszystkiego do końca dowiem. X Zuza trzymam kciuki, tak bardzo bym chciała żeby ci sie udało, bo wtedy dasz nam wszystkim nadzieje. Ja mam narazie wielkiego dola i jakoś już w nic ńie wierze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Pati :-) Wspaniałe wiadomości !!!!!! Wierzymy że właśnie teraz jest Twój czas :-) :-) :-) :-) :-) ściskamy Cię razem z Olivierem :-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Pati!!!! Nareszcie jakas super pozytywna wiadomosc!!! Jak tylko pisalas kilka dni temu, o tych bladziochach i o tym krwawieniu to juz wiedzialam-czulam, ze to jest to!!! Jestem tak ostatnio emocjonalna, ze sie az poplakalam:)) zycze ci aby dalej przebiegalo wszyszko ok. A stres ze cos sue stanie nie opuszcza i mnie, mimo, ze to juz 21 tydzien.nadal nic nie kupilam...choc Dr mowi , ze juz moge byc spokojna...narazie ogladam, na zakupy mam czas. Mocno was Pozdrawiamy i zycze innym sukcesow!! W tej walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
Pati zaje... :D strasznie się cieszę. Piękna beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Megi Kochana Jestes ale u mnie pewnie powrocimy do KD... Zobaczymy 16-tego. Ale Twoja produkcja jajek jest na calkiem niezlym poziomie, wiec nie trac nadzieji ... To sie udaje - Pati sie udalo! Pewnie Jestes teraz bardziej wrazliwa ze wzgledu na nadchodzace urodzinki ? Wiec ja Ci mowie to ma byc Twoje Swieto i jesli czujesz potrzebe to wydoluj sie dowoli dzis bo potem nie bedzie miejsca juz na doly tylko na przyjemnosci ;) i bede Ci zyczyc duzo Radosci i spelnienia tego najwiekszego Marzenia (i abys w nastepne urodziny miala klopot co na siebie wlozyc bo bedziesz juz miala wielgachny brzuchol ... A kto wie moze juz rozwrzeszczany klebuszek szczescia w lozeczku hihi ... I za rok powiesz, ze mialam racje- zobazysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania31
Pati gratuluje!! Piekna beta;) podobna do mojej... x cocochanell rozumiem Twoj strach, ja dopiero od 2 tyg robie zakupy i w weekend zamowilam ubranka. Ciagle leze, wiec zakupy hurtowo i przez Internet. x Pozdrawiam wszystkich. u nas 33 tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Stefanio myslalam ostatnio o Tobie. 33 tydzien - to juz tak niedlugo :) Super, ze sie pojawilas . Cocochannel :) Ty 21 - jejku jak ten czas leci ! Napiszcie wiecej jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Zuza - no czas leci szybko!! Malutka ma juz jakies 28 cm:)) i jest naprawde aktywna..przewaznie miedzy 1 a 4 rano:)) do pracy chodze na rzesach.bo jak juz zaczyna sie wiercic to ja ciagle delektuje sie tym uczuciem i leze z zamknietymi oczami i z Bananen na twarzy:). Czuje my sie super.w zyciu tyle spraw nie po zalatwilam jak przez ostatnie tygodnie.energie full!!! A zakupy jak zaczne to tez przez internet - a nie po prostu. Stefania a powiedz a od kiedy ty tak juz lezysz? Bedziesz naturalnie rodzic?jak sie czuja twohe maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, Stefania, pamietam jeszcze jak żeście testowały a to już tuż,tuż :-) uważajcie na siebie. Życzę wam dalej spokojnej ciąży. X Zuza ty tez jesteś kochana, ze we mnie wierzysz. Ja tez byłam pozytywnie nastawiona, ale jakoś ten lekarz w tamtym tygodniu mnie totalnie zdolowal, przez to, że ze względu na mój wiek tak mało zdrowych komórek sie produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Ciąże leżąca mam już od 20 tyg bo od tego czasu mam twardnienia i skurcze brzucha. Sa dni że czuję się dobrze to wtedy idę na mały spacerek, ale i tak głównie jestem w łóżku. Jeśli chodzi o poród to pozwolili mi wybrać. Bede mieć cesarke ,w piątek mam wizytę to powinnam się dowiedzieć kiedy planuja cc. Moje szkraby też najaktywniejsze w nocy i mimo że po nocach nie spie, bo brzuch sztywnieje i oni wariuja to nie ma cudowniejszego uczucia w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75Aga
Pati gratulacje ,piekna beta. Tujka moze miec racje co do serduszek..jestes rowno tydzien przedemna ja w nastepny wtorek robie bete. Jak na razie tydzien za mna. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×