Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość gość
Starajcie się do menopauzy, ale za własne pieniądze, a nie w pseudo programach rządowych, NIE dla refundacji in vitro!!!!!!! utopione pieniądze podatników. Mam nadzieję, ż po wyborach PIS zrobi z wami porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati to chyba jednak Tobie zależy na genach... pieska sobie kup, albo kotka to już chyba ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi kiedy przylatujesz do Polski i na jak długo? Ja też bym miała cykora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, właśnie siedzę na lotnisku i czekam na samolot. Zaraz po świętach wracam. Do doktorka na termin u wykupić lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie , czytam wasze forum jeśli byłoby zamknięte nie trafiłabym tu nigdy, tez jestem po przejściach i długo staram się o dziecko . Jak czytam to co przechodzicie podnosi mnie to na duchu , że nie tylko ja tak zmagam się z losem. Nie zamykajcie tego forum. Osoby które tu prowokują, wylewają swój jad muszą mieć naprawdę ubogie życie i jedynie co im przynosi satysfakcję to właśnie sianie zamętu . Moim skromnym zdaniem to nie reagować nawet najbardziej wytrwałemu trollowi sie znudzi, ale rozumiem że po wpisie o zaśniadzie groniastym jedno co zostaje to tu nie zaglądać.... Pozdrawiam PipiLena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Mon Cheri jakos tak wzruszyl mnie Twoj wpis bardzo :) Pewnie, ze nie warto pozwolic aby jakies zalosne (I chyba nieszczesliwe) typy triumfowaly bo to forum jest zbyt cenne - wielkie dzieki, ze je zalozylas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Megi ale fajnie - tez mnie korci aby wsiasc w samolot i przyleciec na swiata... nigdy nie myslalam , ze bede tesknic za tradycyjnymi swietami i tym zamieszaniem w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuza, ja jestem na święta wielkanocne pierwszy raz od 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trole, gdzie jesteście? co tak milczycie? nie macie o czym pisać czy was już administrator zablokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych i zdrowych Świąt dziewczyny. Megi co tam po wizycie u naszego doktorka? Jakie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej was zablokowalo bezplodne rury i nie możecie nawet pół dziecka urodzić :D Wesołych bezplodnych świąt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati fajnie, ze Jestes Tez chcialam zlozyc Wam Dziewczyny Zyczenia Wielkanocnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolu, dlaczego kaleczysz język polski?Czemu piszesz bez polskich znaków?Czyżbyś nie posiadał polskiej klawiatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taki człowiek ma w głowie pisząc takie teksty złość i g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie teraz nasz troll zasiada do wielkanocnego stołu z rodziną pełen miłości do bliźnich ;) niech tylko uważa. żeby się nie zadlawic tej złości jajeczkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komentujecie i prowokujecie jakichś żałosnych typów? Olać ich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Jasne, ze olac tych zalosnych typow... To pewnie bardzo smutne dla nich, ze nikt ich nie zaprasza , nikt ich nie lubi , pewnie sami siebie nawet nie lubia wiec sie wpieprzaja z buciorami do innych- sa smieszni i zalosni i nawet jest mi ich zal . Ale ten motloch nie jest wart odpowiedzi czy nawet najmniejszej uwagi - ignorujmy ich i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Witam was dziewczyny, wam też życzę miłych i spokojnych swiat wielkanocnych i jeszcze reszty z tego co zostało. X Pati byłam u doktorka, w czerwcu zaczynam jak nie będę miała cyst, bo teraz miałam 2:-( mam brać od następnego @ antyki, cześć lekarstw już wykupiona. X Zuza a co tam u ciebie, doszły mnie słuchy ze zajączek coś ci od invikty dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Megi przeciez mialo byc w maju ... Ale do czerwca szybko zleci Tak , Megi u mnie zaczyna sie :) jestem cala w nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zuza, najpierw tak planowałam, ale to tez by było dopiero w drugiej połowie maja, ale tam mam tylko 9 dni urlopu a na początku czerwca 2 tygodnie. Poza tym trochę lepiej się wycisze przez antyki. Boje się tylko żeby te cysty się nie robiły:-( A kiedy ty będziesz w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie. Wiecie moze po ilu dniach odstawienia antyków dostaje się @? Bo na 7 dzień stymulacji muszę być na kontroli No a muszę to zgrać z moim urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Cos mi chyba posta zjadlo Megi ja dostaje @ po2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowim plackiem w was
Buhahahaah to was wszyscy żałują, nie ważne co napiszecie tu na formu, w życiu jesteście żałosne i wszyscy to widzą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alchemikkkkkkk
P oje bie jeden to twoje buhahahaaaahaa już jest dobrze znane od czasu jak buhaaahowalas Gerwazowa ty c i p o jedna smierdzaca. Jestes tym samym p*************y m smieciem od lat. Krowim plackiem się nakarm i obys tylko tego krowiego placka w gebie swojej parszywej miała do zeżarcia i do ssania smieciu jeden. Od tej pory będziesz lajzo jedna miała ksywke buhahacz bo trzeba jakos nazwac taka swinie nie obrazajac rasowych swin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn , że ten Troll to osoba o Nicku Gerwazowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, buhahahcz strolował Gerwazową. Dziewczyny to jest kafe, gimbaza tu szaleje a adminów nie ma, liczą się kliki w reklamy więc nie spodziewajcie się cudów, niech się pryszczaci onaniści bawią, co im zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha rozesmialam sie na caly glos - dobor slow to strzal w 10! no bo jak mozna pryszczatego onaniste potraktowac powaznie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta były, a tu takie wpisy... Naprawdę smutne to jest, ale czego się spodziewać na anonimowym forum, jeżeli w obecnych czasach człowiek potrąci człowieka autem i nawet się nie zatrzyma... Pisałam Wam kiedyś o naszej kulejącej suni. Leczyli ją na nerw, inni na więzadła, kupiliśmy dwie ortezy. Wydaliśmy ponad 2 tys. zł. i żadnej poprawy. W końcu w Wielki Piątek pojechaliśmy z nią do Czech do dr'a Nowaka i wiecie jaka jest diagnoza?; pęknięty fragment kości w stawie, który jej się przesuwa. Tak się cieszę, że w końcu trafiliśmy do odpowiedniego lekarza (naprawdę polecam). Szkoda tylko, że od 4 mies. tak się męczy biedna :-(, ale w naszej zasranej Polsce tak jest, że każdy leczy byle leczyć i zgarnąć kasę. Trzeba by być specjalistą w każdej dziedzinie. Najważniejsze, że wiemy w końcu co jej dolega i że można to "naprawić". Dziewczyny powiem Wam, że chyba zaczynam się powoli stresować też moim zabiegiem, a to jeszcze tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati ciesze sie, ze w koncu wiadomo jak psieskowi pomoc. Nie jestem specjalista ale wyobrazam sobie, ze zwykle przeswietlenie by pokazalo to odlamanie kosci... Biedna tak sie nacierpiala. Chyba bym sie domagala zwrotu i odszkodowania od tych pseudo specjalistow (nie dla kasy ale dla zasady a kase niech na schronisko przekaza). Niech nastepnym razem sie lepiej zastanowia zanim zwierzaka na cierpienie niepotrzebne naraza :/ Nie martw sie zabiegiem; wiesz przeciez, ze Jestes w dobrych rekach . Warto abys to miala juz z glowy ;) juz niedlugo - bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Pati to jeszcze dalej sie to ciągło z twoja sunią? Ale to dobrze, ze znalazłaś fajnego weterynarza i ci pomoże. Ja już znowu w N. I jutro do pracy:-( ten czas tak szybko przeminął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×