Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość mamadzidziusia
pozdrowienia dla wszystkich z tego topiku X X gosciu spadaj stąd, tak jak i z sąsiedniego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama dzidziusia a ty myslisz ze kazdy gosc na kafe to ta sama osoba?? ty tepa pało,masz zryty sagan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z dziewczynami co dzień całym serduchem i bardzo wszystkie lubię,myślę że są za inteligentne,żeby zwracać uwagę na takie prostackie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pobolewa mnie głowa. To chyba te zawirowania pogodowe....Kawa podana, może będzie lepiej:) Mandarynko, ciekawe, co Ci dzisiaj gin powie?:)Zresztą, co ma powiedzieć: "Jest pani w ciąży, gratuluję!":D Włączyłam tv, a tam stare odcinki "M jak miłość":DJej, jakie to wszystko stare:DNawet obraz całego ekranu nie zajmuje:D Pozdrowionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Witam wszystkich :) u mnie szczyt urlopowy to widać, słychać i czuć rano do pracy jechałam 10 minut a zawsze tak ok 30 nawet do 40.....uuuu pustki na ulicach, jak dobrze tym co na urlopach...rozmarzyłam się;) o Biest o Liilly trzy wiadomości wczoraj do Ciebie wysłałam, mam nadzieję,że odpisałaś, za chwilkę sprawdzę... o Kochane miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie :) 🌼 Mon Cherii odezwij się do nas :( martwimy się ❤️ jestem przy Tobie i myślami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dostałam maila z kliniki, że mam czekać cierpliwie bo nie ma dawczyni o cechach, które zgłosiłam. miało być tak szybko i pięknie, niestety rzeczywistośc jest jaka jest, a w mojej sytuacji muszę być pokorna bo inaczej dadzą mi jakieś straszydło :) Zastanawiam się czy nie szukać w kilku klinikach jednoczesnie. I Nadal kiepsko sie czuje ale siedzę w pracy. Prawdopodobnie mam zapalenie pęcherza. zobaczymy jak badania, które dzisiaj zrobilam. I Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Taida, znasz moja opinie na temat kd. Ty masz na to jeszcze lata! Nie ma sie po co spieszyc :) Nie namawiam ale moze jednak warto by bylo dac szanse wlasnym komorkom przez pare miesiecy? x Nie zamierzam spedzic reszty zycia goniac za ruchomym celem wiec powiedzialam sobie, ze podejdziemy w Colorado do IVF gora 2-3 razy a potem dam sobie spokoj. Nastepnym razem lecimy w sierpniu na druga polowe monitoring i punkcje. Bilety juz wykupione, dom wynajety, samochod tez. Rachunek tez juz zaplacony bo wymagaja zeby zaplacic wszystko przed poczatkiem stymulacji . Obecnie jestem w trakcie "priming" przed wlasciwa stymulacja. My zdecydowalismy ostatecznie, ze nie chcemy komorki dawczyni. Ogolnie humor mi nawet dopisuje mimo, ze nasze szanse sa mikroskopijne. Wszystko sie wyjasni do konca roku wiec moge zyc z taka perpektywa. Najgorsza byla w tym wszytkich staraniach ciagla niepewnosc, nadzieja i rozczarowania. Teraz wiem, ze jezeli do listopada nie bede miec ani jednego normalnego zarodka to finito i juz. I czuje sie z tym dobrze. Na szczescie, zawsze bylam zadowolona z zycia z M wiec mam do czego wracac nawet jezeli projekt Kruszynka zakonczy sie monumentalnym fiaskiem. x Karmi, zazdroszcze Ci tych rowerow i bujnego zycia towarzyskiego! :-D Przez te wszystkie starania odsunelam sie jakos od ludzi i jak czytam Twoje posty to stwierdzam, ze tesknie za wlasnym zyciem :) Na lekarzy juz patrzec nie moge :O Zdrowe jedzenie wychodzi mi bokami :O Oraz stwierdzam, ze IVF czy nie, kompletna abstynencja latem powinna byc nielegalna :) x Wspomne jeszcze, ze jezeli ktos bierze Coenzym Q10 to polecam rowniez PQQ. Warto jest to brac razem bo podobno obydwa specyfiki maja dobroczynny wplyw na zwiekszenie energii komorkowej, ktora naturalnie tracimy z wiekiem. Przynajmniej u szczurow bo na nich wykonywano badania :) Ludzka dawka PQQ wynosi 10-30mg dziennie. Obydwoje bierzemy wszystkie polecone suplementy ale chyba bardziej w ramach tego, zeby potem niczego nie zalowac niz dlatego, ze wierzymy ze to cos da :) x SM, ten program w Heildebergu o ktory pytalas dla znajomej to nazywa sie "green fertility". Polega to na tym, ze robia IVF bez stymulacji, na naturalnym cyklu. x Pozdrawiam wszytkich! I czekam na kolejne topikowe ciaze! :) Mandarynko - gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, wszystkie na nie czekamy:D Mandarynki, jak wizyta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko no właśnie bo Ty chyba miałaś wizytę u gina i co i co pisz nam tutaj szybko ;) jak tam Mandaryniątko się ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko mon cheri -co u was jak wasze maleństwa. Witam Was wszystkie i pozdrawiam .Gerwazy witaj -fajnie ,że piszesz .Ale wstrętna pogoda ,miłego wieczoru papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wieczorem. dzisiaj byłam już w pracy i odliczam dni do urlopu, moje dolegliwości @ dają mi się już w kość, na rowerze nie jeździłam 3 dni z powodu pogody no i sobotniego grila, jutro startujemy:) Gerwazy fajnie, że sie odezwałaś i uwierz, że nie masz mi czego zazdroscić bo to moje zycie towarzyskie jest bardzo powierzchowne, wolałabym mieć przyjaciółkę której mogłabym się zwierzać ze swoich problemów, a tak to szalejemy tylko, a mi i tak zadra w sercu pozostała po tych całych staraniach i często bardzo smutno mi się robi:( ale przynajmniej nie myślę tak intensywnie jak kiedyś o tym wszystkim, tak na dzień to ostatnio przypominam sobie o mojej porażce 2-3 razy to i tak sukces jak dla mnie. Taida no widzisz mówiłam Ci, że muszą znaleźć odpowiednią komóreczkę, czekaj cierpliwie a zostaniesz wynagrodzona:) No to idę spać dobrej nocki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy zycze wam powodzenia...kuzwa mam nadzieje, ze sie wam uda. Daj koniecznie znac co i jak u ciebie. ok? **** Ja sie w koncu przelamam i napisalam przedwczoraj maila do naszego profesora w sprawie podejscia do Icsi i ewentualnego terminu w klinice. Zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Gerwazy:D trzymam kciuki za Ciebie, miło ,że napisałaś od razu lżej na sercu, jak człowiek wie, że wszystko na dobrej drodze. o Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej U mnie jakby wrzesień za oknem.... Biest, pierwszy krok za Tobą:) Coco, ale się napisałaś:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dzięki że pamiętałyście.Wczoraj lekarz za dużo nie zobaczył na usg tzn jest pęcherzyk ciążowy który odpowiada wiekowi ciąży tzn wczoraj był 4.6 tydz.Kazał zrobić mnóstwo badań i przyjść za trzy tyg.A ja nadal wariuję bardzo się boję bo nie mam objawów ciąży.Wiem że powinnam się uspokoić ale nie potrafię bo nie mam najlepszych przeczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko, nie możesz tak mysleć....Spotkało Cię przecież coś dobrego... szczęście, o którym wszystkie marzymy i do którego dążymy:)Trzy tygodnie, to na pewno bardzo długo i jasnym jest, że nie będzie Ci łatwo dotrwać do następnej wizyty. Może jednak, jak porobisz badania, to będzie łatwiej spojrzeć pozytywnie na wszystko:)Tego Ci z całego serca życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) kwasna mandaryno ja tez objawów tak wcześnie nie miałam a i wymiotowałam bardzo mało nie martw sie tym pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coconut ty chyba nic nie masz pod ta pusta strzecha. Po co wchodzisz po pijaku na topik? Moze poczekaj zeby nastepnym znajomym obrobic d*pe bo to ci akurat dobrze idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie ;) 🖐️ 🌼 Mandaryneczko nie powiem nie zamartwiaj się, bo tak się nie da, wiem to po sobie człowiek niby nie chce a mimo wszytko myśli wracają i obawy ............powiem, tylko kochana że jestem z Tobą ❤️ i myślami bo tyle tylko mogę ;) 🌼 🌼 Gerwazy dziękuję :) i miło że jesteś a raczej wróciłaś ;) Pisz do ans jak tam twój projekt Kruszynka ;) Trzymam mocno kciuki za powodzenie :P 🌼 Biest powodzenia trzymam mocno łapki ;) 🌼 Pozdrowienia dla reszty dziewczyn :) miłego dnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny witam ! Najpierw gratuluje Zuzce i Mandarynce ! Przelecialam strony pobieznie , doczytam pozniej . Niedawno m przywiozl mnie z kliniki w ktorej przelezalam plasko 11 dni , nie mogac sie ruszyc. W zeszla sobote poczulam , ze cos ze mnie leci - okazalo sie ze mam pekniecie i wyplywaja wody plodowe , bylam pewna , ze juz po malym !!!! 7 dni non- stop kroplowki z antybiotykiem , jeszcze okazalo sie , ze mam alergie na jeden z nich - horror . Ale przedwczoraj na usg okazalo sie , ze dziecko ma sie dobrze i wody sie zregenerowaly !!!! Pekniecie sie zaciagnelo - to byl prawie cud , ciaze udaje sie utrzymac moze w 2% przypadkow , a nam sie udalo . Ale psychicznie mam dosyc !!! Zeby tylko znow cos sie nie zdarzylo , bo zwariuje w koncu .. Teraz musze plasko lezec w domu i wierzyc , ze bedzie dobrze !!! Marwie sie jaki wplyw moga miec na dziecko , te wszystkie antybiotyki .... Dobra wiadomos to tez to , ze na ostatnim usg , kilka podejrzen sie nie spelnilo , a brakiem kosci nosowej i krotkimi koscmi udowymi nie bede sie na razie przejmowac ... Bedzie co bedzie , po tym horrorze , nie dam malemu nic zrobic , za bardzo sie balam ... Sorry , ze tyle o sobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff Mon cheri:) to kamień z serca:) leż, bycz się, niech wszyscy tam dbają o Ciebie.....piszesz o maluchu tak fajnie, jakby to był chłopczyk, he,he. Nie zamartwiaj się na zapas kobietko! o Mandarynka spokojnie...toż dopiero 4 tydzień jeszcze cztery i wymioty i mdłości murowane.:) o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri nareszcie jesteś....przeszłaś koszmar w szpitalu, ale najważniejsze, że wszystko póki co na dobrej drodze. Masz racje nie przejmuj się tak tymi usg bo sama widzisz, że wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Bardzo mocno kibicuje Ci aby wszystko dobrze sie skończyło, bo nie może być inaczej. Pozdrawiam Cie mocno mocno:) Pozdrawiam też pozostałe koleżanki, za oknem buro i ponuro...co to za lato???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie i tak musze lezec , jak za tydzien bedzie ok , to wychodzic na spacery , ale w domu i tak jest pieknie !!!!!!! A male raczej dziewczynka - tak sie poki co wydaje , ale to jest nam obojetne ... Zle napisalam kosc nosowa jest widoczna , tylko niedorozwinieta , ale moj m ma plaski nos , a corka po urodzeniu miala malutki , zadarty nosek . A moje nogi sa krotkie w stosunku do reszty wiec przyjmuje wersje o cechach dziedzicznych ! Czasu na myslenie mialam ostatnio za duzo . Wazne , ze np. przeplyw krwi u dziecka byl jak trzeba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! i tak masz myśleć! Tylko faktycznie jak tak się leży to same myśli w głowie się kłębią. Dziewczynka - super! czyli obalasz teorie o możliwości zaplanowania płci, bo jak pamiętam strzał był w owulację:) o Karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko wedlug chinskiego kalendarza wychodzi chlopak , ale moja corka do 6 miesiaca miala byc chlopcem , wiec kto wie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz naprawdę jestem ciekawa, swego czasu fascynowałam się tą teorią, myślałam, że to takie proste..po prostu wystarczy chcieć...hm.. fajny był też topik - kiedyś na kafe "planowanie płci", oj!!! Były tam emocje : dziewczyn, które czekały na dziewczynkę a tu trzeci chłopak. Fajnie się to czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka fajnie ze sie udalo , a nie przejmuj sie wcale brakiem objawow , to przyjdzie jeszcze i bedziesz z tesknota wspominala piekne czasy bez mdlosci , jak ja to robilam kleczac przed muszla ! Wazne , ze usg odpowiada wiekowi ciazy !!! Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×