Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Witajcie kochane:) Biest co u Ciebie napisz choć slowko jak się czujesz i jak transfer?Caly dzień bylam w biegu i ide przyswoić jakiś pokarm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dopiero od 30 min w domu. Jestem tak padnieta... Wiec jestem juz po transferze i maluchy sa juz ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest na taką wiadomość czekałam........czekamy:) Stefanio u nas na początku topiku była Stefania, ale to raczej nie TY chyba? Prawda? Ale tak czy inaczej pisz z nami. A jakie masz AMH? No i faktycznie tyle wadliwych zarodków daje do myślenia. Pozdrawiam resztę koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biest trzymam kciuki za ciebie i twoje maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest :) to zaciskasz kolana i trzymasz je mocno . Ja teraz trzymam kciuki i zycze powodzenia :) x Taido ciesze sie , ze wszystko dobrze sie toczy , oszczedzaj sie . Ja mam jeszcze troche czasu , dobrze by bylo , zeby mala wytrzymala co najmniej jeszcze 2 tygodnie w srodku ... x trzymam kciuki za wszystkie obecnie probujace i przygotowujace sie , zycze szczescia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od godziny juz na nogach. Wrocilam wczoraj padnieta z kliniki ale szczesliwa. Maluchy sa juz ze mna i teraz zostaje mi tylko odczekac co z tego wszystkiego wyjdzie. Mon cheri na kiedy masz termin? Bo nic o sobie nie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest popatrz , jak tu super beze mnie funkcjonuje :) , co bede truc , teraz wy jestescie wazne i wasze powodzenie:) Termin 10 01 , ale mala ostatnio zle sie odwrocila wiec duze prawdopodobienstwo kaiserschnittu , a te planowane robia wczesniej . Ale jeszcze 2 tygodnie to bedzie donoszona ;) Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Biest no to teraz niech dzieciaki zdrowo rosną :) leż i odpoczywaj, mój mały już się zaczyna rozpychać, dzisiaj w nocy dokazywał:) Mon cheri ty już prawie na finiszu ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ty nie wypisuj tu glupot kobito :-) Az sie nie chce wierzyc, ze ty juz za 2 tygodnie bedziesz miec malucha przysobie. Doskonale pamietam jak tu z nami biadolilas na @ a tu patrz. Daj koniecznie znac jak urodzisz bo my tu czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MonCheri Daj znac jak urodzisz i koniecznie wstaw zdjecie malej dla internetowych ciotek! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny donoszona w sensie wykonczona na tyle , by mogla sie urodzic ewentualnie juz ..., bo wciaz sie obawiam ze wyjdzie za wczesniej ! Sadze , ze przede mna jeszcze jakies 5 tygodni ! x Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi jakie mam AMH to nie wiem, bo nikt mi tego nie badal!! ale juz nadrabiaml zaleglosci i przez te 2 miesiące przebadam się dokładnie! Lacznie z AMH, kariotypami itd. pozdrawiam x tak wogle to juz dawno Was dziewczyny podczytywalam , zwłaszcza watek Gerwazowej, ale cos znikla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Odliczanie trwa. Ja też trzymam kciuki. I Mon cheri Niech mała siedzi jak najdłużej ale nie ukrywam, że bardzo czekam na "nasze" pierwsze forumowe dziecko :) I Ja dziś w gorszej formie. Zapalenie gardła mnie dopadło. Mam nadzieje, że szybko minie bo z lekarstw to głównie szałwie stosuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) 🌼 Biest zaciskam kciuki za śliczne bliźniaki :) jestem z Tobą całym ❤️ 🌼 Pozdrawiam wszystkie was dziewczynki i nasze ciężaróweczki ;) i głaski dla brzusiów mniejszych i większych :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile wieczorowa pora zyczyc wszystkim miłego weekendu:) Mam dzisiaj sporo pracy i musze ogarnąć rejony. Biest nasmarowałam do dziewczyn na in vitro bo wlasnie się tam na Ciebie natknelam.Jaka mila niespodzianka.Ale tam u nich takie dramaty,ze az slow brakuje:( Jak Ty się kochanie czujesz?Brzuch nie boli,dzieciaki nie fikaja za mocno:P? Czytalam,ze na zagniezdzenie jest dobre picie soku ananasowego.Lubie sok ananasowy ale z Zubrowka albo jeszcze lepiej z Ouzo:P Jutro wypije Twoje zdrówko bo mam imprezke.Co tam teraz oglądasz? Buziaki dla wsiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ogolnie dobrze sie czuje. Troche pobolewa mnie brzuch ale to nic wielkiego. Teraz moge jedynie czekac ale takie sa uroki staran :-) Ja tam za bardzo nie czytalam co na tamtym watku sie dzieje ale zajrze. Mon cheri masz pewnie wszystko gotowe na przyjscie malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyy
Biest, Kiedy testujesz? Trzymam kciuki za dwie kreski :) x Coconut, Z tego co wiem to nie sok anansowy tylko sam "srodek" ze swiezego ananasa pomaga podobno w zagniezdezeniu bo zawiera jaks specjalny enzym. Ale nie wolno z iloscia przesadzac. Z jednego ananasa nalezy wykroic sam srodek (ktory normalnie sie wyrzuca) i pokroic sobie na 5 plasterkow i kazdego dnia brac po plasterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyy
Ten enzym nazywa sie Bromelain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biest, strasznie mocno trzymam za Ciebie kciuki!!! koleżanka ze starego topiku C.Ob. ;) M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie czueje sie dobrze. Od dzis zaczal mnie bolec brzuch zobaczymy na co heheh. Troche posprzatalam mieszkanko i sie wyleguje. Dziekuje za kciuki...z takim wsparciem musi sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy też działali, owu była tak wyraźna, że nie można było jaj przeoczyć. M dzielnie wytrzymał do "tych dni" i poszaleliśmy. Teraz tylko czekać...:) Termin @ mam na 4 grudnia...Barbary, patronki trudnej pracy:) Oj, natrudziliśmy się, że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×