Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Loniu wizyte mam za godzine siedze wlasnie w aucie. Ja mam nadzieje ,ze mi zrobia usg i nie bede musiala jutro drugi raz jechac. No ja mam nadzieje ,ze bedzie tyle Po zaplodnieniu w razie niepowodzenia byly choc 2,3 mrozaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec..Po jednej stronie mam 18,17,16 i 3 razy 15mm.lewy jajnik byl slabo widoczny ale 16 , 15mn chyba 3 razy 12mm jakos tak. 13-14 zadzwonjajka. wynikami krwi i One zdecyduja czy punkcja bedzie w sobote czy przetrzymaja Do poniedzialku zebym wyprodukowala jeszcze 2 jajj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - no to pięknie!!! gratuluję :-) Dobrze zliczyła, że masz teraz 11 jajeczek? To ju jesteś spokojniejsza, leki ładnie zadziałały :-) A który masz dzień cyklu dzisiaj? Bolą Cię jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare dni bolaly dosc mocno ale od wczoraj mam tylko znikomy bol. Nie wiem ile jajek wymienil ale cos kolo 10,11,staralam sie zapamietac wszystkie mm na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jakie dobre wieści:) Biest no to niezła jesteś z tym wysiadywaniem - super :) Lonia teraz kolej na ciebie :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola - ja już pisałam, że na razie wysiedziałam 3 jajeczka w 8dc, na więcej nie liczę i jestem zadowolona z takiego wyniku jak u mnie :-) Biest - nie napisałaś który dc u Ciebie jest? Moncia - to niedługo u Ciebie zacznie się kręcić :-) życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie z popołudniową herbatką .Biest super 11 jajeczek super wynik .Lonia kciuki się na pewno przydadzą , czekam na dalsze wieści od was .Pozdrawiam wszystkie koleżanki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Biest - nie napisałaś który dc u Ciebie jest?'' A pisze juz-14dc. Po 7 dniach Puregonu moglby byc gorszy wynik ale nie wiadomo ile z nich bedzie gotowych i zdolnych do zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biest :) wyglada to niezle , po wielkosci sadzac kilka powinno pieknie dojrzec , to za pomyslne polaczenie !!! x lonia .- to calkiem niezly wynik , teraz wazne by byly dobrej jakosci , bo przeciez jedno dobre wystarczy ... powodzenia ... x monciu , szybko przeleci - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ale wynik:) Lonia Ty tez fajnie. Moncia Ty tez dołączysz do koleżanek lada chwila. Lili a Ty nie myślisz o invitro? Miłego dnia i dalej za was trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Biest ty już na nogach :) u mnie zimno, 0 stopni, jestem przeziębiona, leżę w łóżku, pozdrawiam, miłego dnia, czekam na dobre wieści :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) 🌼 Biest słońce wiesz ze jestem z Tobą i myślę cały czas trzymam kciuki mocno ❤️ 🌼 Pozdrawiam wszystkie koleżanki i nasze ciężaróweczki i mamuśki i staraczki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM dziekuje ci. COCO co u ciebie bo nic nie piszesz? Reszta tez jest jakas leniwa. MON CHERI I GERWAZY wiecie moze co jest odpowiednikiem Encortonu w Niemczech? Calcort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco co Ty nam raz się pojawiasz raz znikasz wracaj do nas bo brakuje tu Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane wrocilam dzisiaj z Krakowa i jestem tak przeziebiona,ze szok:(Zgrzalam się w muzeach a później zmarzłam jezdzac takim pieprzonym busikiem.Ledwo widze jak pisze.Jutro będę caly dzień w domu to nasmaruje cos więcej.Pozdrawiam Was ale nie caluje żeby nie sprzedać kataru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco witaj :-). Milego dnia zycze wszystkim. Jestem od godziny na nogach i zbieram sie poalu do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Biest no to trzymam kciuki, daj znać co i jak :) Coconut Kraków uwielbiam, 5 lat studiów w tym pięknym mieście - ech wróciłam bym tam na stałe ;) ja zawsze raz w roku muszę Kraków odwiedzić, w te wakacje też tam byłam :) Coco ja też jestem zakatarzona ; z nosa mi się leje :( pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że choroby się zaczęły, wracajcie do zdrówka dziewczyny. Coco zdecydowanie za rzadko pojawiasz się tutaj. Biest ja też trzymam kciuki tym bardziej, że dzisiaj chyba bedzie wiadomo kiedy i co. ja mam dzisiaj do pracy na 10.30 i dlatego kawkę tutaj pije rano. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Wczoraj już nie miałam siły pisać bo wróciłam późno z monitoringu po pracy. Pęcherzyki są nadal, rosną, ale endometrium nadal cieniutkie 5mm no i za chwilę jadę (znów muszę się zwolnić z pracy) na podanie specjalnego leku do macicy, który ma ponoć odżywić endometrium. Później szybko wracam do pracy a o 16-tej jadę na wymianę kół. Ten tydzień taki zabiegany, że już nie mogę doczekać się weekednu... Biest - mój największy pęcherzyk ma 16mm i w poniedziałek mam punkcję. Ty też? Coco - zawsze w ruchu i przelotem :-) masz siłę, żeby w taką pogodę zwiedzać :-) Pozdrawiam Cię mocno!!! Pozdrawiam całą rzeszę koleżanek, które podczytują 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyy
Mala_Biest, odpowiednik Encortonu to jest Prednisolon. Ale z tym trzeba ostroznie. Nie wolno nagle przerwac tylko musisz schodzic wolno z dawki noi moze to miec tez negatywny efekt na rozwoj plodu. Tak, ze przedyskutuj to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dzieki. Jajka odrobinke podrosly ,endometrium 10mm i ok 16 mam zadzwonic Po wyniki krwi i wtedy poznaćm godzine poniedzialkowej punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, Gerwazy - ten lek, który mi podano dziś (jak transfer) nazywa się TevaGrasim, jest w formie zastrzyku, podano mi go cewnikiem. Podobno ma odżywić endometrium i pogrubić o ok.3mm w dwa dni. Warto spróbować. Ja jutro dowiem się o której godz.w pon.będę miała punkcję. Będzie to mój 13dc. A u Ciebie Biest jakoś w 18dc będzie punkcja, tak? Co lekarz mówi na jajeczka? Nie popękają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w 18dc. Nie znam tego leku nawet nie wiedzialam ,ze cos takiego jest. Lekarz jest zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest dalas czadu:)Piekny wynik 3mam kciuki za poniedzialkowa punkcje zarówno Twoja jak i naszej Loni.Obejrzyj sobie na pocieszenie Ravenswood i the Originals.Bo już niedługo to będziesz musiala ogladac w słuchawkach z maluszkiem na reku:PA jaki masz estradiol kochanie?Dosyc pozno ta punkcja ale przynajmniej komóreczki dojrzeją:) Loniu jak na Twoje amh to baaaardzo przyzwoicie,rowniez mam pytanie odnośnie estradiolu.Jak się czujesz po stymulacji? Ale się dzieje teraz będziemy czekac na zapłodnione maluszki,transfery i bete:) Karmi ja zaglądam caly czas ale sama wiesz jak jest...moje szanse sa jak powiedział piaty lekarz w tym roku tylko z komorka dawczyni.Mialam ostatnio jedna IUI na cyklu naturalnym ale niestety lipa:(Jedynie,ze,urobek mojego meza się poprawil bo podano 8,5 miliona plemnikow.To chyba niezle?Jak myślisz? SM kochana mam wysoka goraczke i nie mam sily nawet zrobić sobie kanapki co przy mojej zarlocznej naturze jest absolutnie nienormalne.Nie mam ani kaszlu ani nic mnie nie boli tylko dreszcze mna poniewierają. Jolka Krakow przecudny ,to była moja druga wizyta i zapewne nie ostatnia.Runda na Wawelu i po kościołach dala mi w kosc ale jestem zachwycona.Zajefajne to muzeum pod Sukiennicami.Knajpy tez wyborne,ze o cukierniach nie wspomnę. Jak się czuje nasza patronka Mon cheri i Najszczuplejsza Ciezarna Roku czyli Taida:P Niewymienione koleżanki z imienia ,nazwiska i numeru buta sciskam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×