Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Witam, Jola możesz spokojnie wysłać l4 poleconym.Ja zawsze wysyłam na nazwisko kadrowej.Na dostarczenie l4 masz 7 dni roboczych. Taido jak samopoczucie? Podpisuję się pod tym co napisała mama gość.Dużo rozumiem bo czasy są jakie są ale żeby tak od razu po porodzie zostawić takie maleństwo to dla mnie niezrozumiałe.Przecież Ono potrzebuje jeszcze matczynego ciepła a nie rąk obcej kobiety.Też nie mówię o tym żeby zasiedzieć się w domu no ale bez przesady.Mam wrażenie że dla takich kobiet dziecko jest tylko dodatkiem do życia.Ja w każdym razie jak urodziłam córkę siedziałam z nią 1,5 roku w domu ale byłam świadkiem jej pierwszego uśmiechu,pierwszych kroków,słów itp.Teraz mam plan pozostać w domu około roku. Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dola.Nie mogę spac:) Zaczynam kolejna i raczej ostatnia stymulacje do ivf i nie mogę sobie poradzić z tym wszystkim.Boje się jak cholera i nie wiem co mam ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco kochana sciskam cie. Kurcze iitv zblokowali i chyba bede musiala mame poprosic zeby mi kupila pl karte sim z doladowaniem zebym mogla to sobie miesiecznie placic bo holera mnie strzela bo nie mam w sumie gdzie seriali ogladac i w sumie od paru dni oglaam filmy... Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest wejdź w google pod haslem iitv i poczytaj jak tam ludzie się zala na to cale premium:(Ale zawsze ktoś podaje link z ominietym limitem.Ja tak robie i codziennie praktycznie korzystam.A jak nie to może na kinomaniaku albo zalukaj czy alekino znajdziesz to co lubisz.Czasem jeszcze patrze sobie na ekino tylko tam jest wszystko z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co to za serialowe tematy? :) x Chcialam się podzielić, ze mam termin do Invicty na 10 styczeń w Gdyni, do prof. .Lukaszuka. Czyli już za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wien co oni dziś tam w Invicta wyprawiają, ale dodzwonić się tam to graniczy z cudem! ponad godzine wisiałam na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio to super,ze w nowym roku z marszu podejmiesz takie działania.Ja czekam na@ i mam zacząć brac antyki i prawdopodobnie w styczniu stymulacja.Z tym,ze mam uzgodnione z lekarzem,ze jak tylko rokowania będą marne to natychmiast przerywamy i podchodzimy do ifv z kd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już raczej nie mam wyjścia.Z racji zaawansowanego wieku i niskiej rezerwy jajnikowej mam wiadomo jakie szanse na własne komórki.Ale chce mieć takie wewnętrzne poczucie przyzwoitości wobec samej siebie,ze zrobiłam co mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio wspaniale. Dwaj znac na bierzaco co i jak u ciebie. Coco dziekuje ci. Ja bardzo lubie te stronke i wole za nia olici niz korzystac z innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, czego sie boisz? to swietnie, ze sie zdecydowaliscie, zycze Wam powodzenia 🌻 - bedzie dobrze, zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco Jakie super wieści. Trzymam mocno kciuki za twoje złote jajeczko. Będzie dobrze, masz alternatywę w postaci kd, staraj się jak najmniej stresować. I Jola oczywiście L4 można wysłać poleconym, w terminie o którym pisze Mandarynka, dla pewnośc***owinno się też zawiadomić pracodawcę np. telefonicznie, w terminie 2 dni, o tym, że jesteś na zwolnieniu. I Mojej koleżance się oberwało. Zgadzam się generalnie z wpisami tylko, że ona nie jest na umowie o pracę więc żaden macierzyński jej nie przysługuje. Oczywiście to jej do końca nie usprawiedliwia bo faktycznie nie wyobrażam sobie zostawić maleństwa kilka dni po porodzie z nianią. Jestem jednak daleka od potępiania jakichkolwiek wyborów bo może się okazać, że taka kobieta mimo wszystko będzie lepszą matka niż ta która siedzi z dzieckiem non stop a zajmuje się głównie malowaniem paznokci. W Polsce generalnie powinno się jeszcze wiele zmienić, niestety rzeczywistość jest taka, że w przypadku szczególnie nie szeregowych stanowisk pracy kobieta, która wraca po rocznym macierzyńskim dostaje wypowiedzenie, a przecież nie taki był zamysł ustawodawcy. Jest kilka kruczków prawnych, które mogą obronić przed zwolnieniem po macierzyńskim, jak ktoś będzie zainteresowany to napiszę. Tyle tylko, że dla mnie była by marna pociecha z pracy gdybym wiedziała że pracodawca chce mnie zwolnić, a nie robi tego tylko dlatego, że jakiś przepis mu to uniemożliwia. I Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio, czekam na relację z wizyty. Niestety trudno się do nich dodzwonić. Poproś o adres mailowy na recepcję w Gdańsku. Ja tak często załatwiałam sprawy z Invicta Warszawa. Tak czy inaczej nie powinno tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso jak milo,ze zaglądasz:)Boje się kochanie tego,ze może niepotrzebnie podchodzę kolejny raz i znow uslysze,ze jestem czyjas porazka:(mam na myśli lekarza,ktory w ten sposób się ze mna pozegnal.Caly czas mysle,ze może powinnam od razu myslec o kd a nie tracic kolejne cykle,czas i nerwy.O finansach nie wspomnę. Taido wiem,ze masz racje,niepotrzebnie się nakręcam.I tak jeszcze nie wiem w której klinice podchodzilabym do ivf z kd.Nie znam dobrze tego zagadnienia wiem tyle ile się dowiedziałam od Ciebie.Nie wiem która klinika jest lepsza pod tym względem,Salve ma podobno lepsze laboratorium i embriologa.Mam od Jagodzianki namiary na forum na Bocianie to się tam zakrece.. Biest no i co chodzi ta strona?Zaloze się ,ze masz już umyte okna:P Wisiolek nic nie pisze,pewnie już się dziewczyny rozpakowaly. Mon cheri tez już na wylocie:)Mandarynka i Jolka to wiosne przywitają z Maluchami i Taida....ale fajnie. Karmi,Liilly,SM skoro nic nam nie wychodzi jeśli chodzi o starania to piszmy dalej o czymkolwiek,polubilysmy się,wiele Wam zawdzięczam i smutno tu bez Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) ja po wizycie u ginekologa, wszystko ok, Coconut jesteś super, twoje wpisy to miód na moje serce ;) Taida, Biest, Liilly, Karmi, Tesso, Stefanio, Mandarynko, SM, Gerwazy, Migotko, Mon cheri, Wiesiłek ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matka
Taido, zgadzam się z Tobą, że są i takie matki, które będąc z dzieckiem w domu, praktycznie się nim nie zajmują lub zajmują byle jak, byle tylko dzień zaliczyć (choć ja osobiście takich nie znam) i wiem, że obok ilości ważna jest też jakość czasu poświęconego dziecku, ale jednak nigdy nie zrozumiem kobiety, która zostawia w domu noworodka (czyli dziecko do ukończenia pierwszego miesiąca życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matka
chodzi mi o zostawienie dziecka z powodów materialnych lub społeczno-towarzyskich, a nie naprawdę ważnych np. drugie dziecko w szpitalu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) 🌼 Coco moja kochana ty zawsze umiesz podnieść na duchu :) ❤️ Coco Ty jednak cokolwiek masz jeszcze szanse zdziałać a ja niestety mając takiego upartego 102 w domu mam chyba wiesz o co chodzi hehehe :P 🌼 Pozdrawiam buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tam nie chce chwalić ale mam wysprzatana kuchnie na wyjściowo:P Tylko lodowka mi została ale dzisiaj to padłam na ryjek i mogę ewentualnie w wannie posiedzieć.Taki fajny kawior do kapieli dostałam i zobaczymy co to za cudo. Niedawno miałam remont i było milo ale dzisiaj dojrzałam,ze mam tak popękane sufity we wszystkich pomieszczeniach,ze szok.Wyglada to dużo gorzej niż przed remontem:(Jednak dopóki nie wlazłam na drabine i nie przyjrzałam się to było mi lepiej.Krotkowzrocznosc jest jednak czasem blogoslawienstwem:P Jolka Ty się kochana pewnie nie możesz doczekać Swiat.Bedzie dla Ciebie duuuuuuuzo sledzi:)Fajnej kurtki to ja już dawno na oczy nie widziałam w sieciowkach.Szkoda,ze nie mieszkasz w Lodzi to byśmy skoczyly do Rzgowa tam jest masa ciuchow i to roznych fajnych mniej znanych firm.Ja kupiłam sobie od polskiego producenta przyzwoita kurteczka ale co z tego jest ladna i zgrabnie uszyta ale zimna jak cholera.U mnie takie zimnisko,ze kozuch przeprosze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę nie zastanawia Was tak długie milczenie mon cheri???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie na drugim topiku tez jej nie widać.Moze bebik już jest na swiecie:)Czekamy na dobre wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Coco jak tam kąpiel w kawiorze? :) Ja też jestem krótkowzroczna i od dawna przeglądam się w lustrze bez okularów. Od razu człowiek ma lepszy humor. I Tak, Mon cheri powinna się już zdecydowanie odezwać. Czekamy na dobre wiadomości! I Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido ladnie pachniało to cos.Ja mam swira na punkcie mydelek,zeli,kremikow i wszystkiego co ladnie pachnie.Tylko jak trzeba sprzatac w łazience to jest jazda:P Biest no i co działa? Dziewczyny jakie macie plany swiateczne i sylwestrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że Mon cheri mogła się już rozpakować. Coco wspaniała silna kobieto oby tym razem los okazał się dla Ciebie łaskawy i przyniósł Ci na ten Nowy Rok wymarzone maleństwo. Taido jak samopoczucie?Czujesz już ruchy córeczki? Stefanio mam nadzieję że w nowej klinice trafisz na specjalistów którzy doprowadzą do szczęśliwego finału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasna mandarynka i reszta dziewczyn, milo ze o mnie myślicie:) wyniki z badan stopniowo przychodza przez internet. Chyba Ty podpowiedzialas mi o tej mykoplazmie , w każdym razie to badanie tez zrobiłam i mam w organizmie przeciwciała, czyli na pewno chorowałam ,a nic mi o tym nie wiadomo, mam tez przeciwciała na cytomegalie. Troche się zszokowałam tymi wynikami, bo nic nie zauwazylam u siebie i zadnych objawow nie mam .nie umiem za bardzo ich zinterpretować jakies Igg, Igm..., musze czekac na wizyte:( do mnie jutro przylatuje siostra, wiec trochę ogarniam mieszkanie, pomalu czuc swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Czas leci jak oszalały, znowu narobiłam sobie zaległości w czytaniu:D Jola, mam nadzieję, że w końcu upolowałaś kurteczkę dla siebie i córci:)Chociaż ostatnio trudno trafić z odpowiednim ubraniem, bo pogoda jak w kalejdoskopie. Plusowa temperatura, przymrozki, deszcz, śnieg, wiatrzysko i tak na zmianę. Co do zostawiania noworodka z nianią, to właściwie nie powinnam się wypowiadać, bo przecież nie mam dzieci i doświadczenia. Jednak tak czysto teoretycznie, to nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.....to przecież taka mała i bezbronna kruszynka....wszystko jest jednak relatywne, nie można generalizować. Zawsze uważam, że człowiek wie, jak się zachowa dopiero jak sam znajdzie się w konkretnej sytuacji. Czasami sami możemy siebie zaskoczyć.... Taido, dobrze, że u Ciebie już spokojniej:)Jola, u Ciebie to wręcz książkowa sielanka:)Mandarynko, Ty też całkiem dobrze sobie radzisz:) Coco, czas przyniesie Ci na pewno spokój, ale pewnie do tego momentu postresujesz się jeszcze....oby jak najkrócej:)Za to dom będzie lśnił;)Co takiego spowodowało, że popękały u Was sufity?... Ja też uwielbiam piękne zapachy wokół siebie:) Co do planów świątecznych, to w tym roku rodzinna wigilia jest u nas:)Przygotowań oczywiście mnóstwo, ale cieszę się:)Mam poza tym super asystenta w osobie m:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, kilka słów nie zaszkodziłoby:)Przecież wiesz, że my ciocie chcemy być na bieżąco:)Odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×