Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość gość
Mon Cheri - ogromne gratulacje ❤️ Wszystkiego dobrego na Waszej nowej poczwórnej drodze życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri - moje gratulacje ❤️ ciesze sie razem z Wami - Tosia, piekne imie wybraliscie, naprawde, no i spora z niej dziewuszka :) , moja cora tez miala 4 kilo jak sie urodzila. x Wszystkiego dobrego dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mon cheri, twoja corunia jest sliczniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) 🌼 Mn cherii najserdeczniejsze gratulację ślicznej cudownej córeczki niech zdrowo rośnie ucałuj stópki odemnie proszę maleńkiej ❤️ 🌼 Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco to my jestesmy nastepne w kolejce jak nic :-) Ja w nastepnym cyklu jadę Do kliniki na badania wiec pewnie mnie wyprzedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri❤️Jestem pod wielkim wrażeniem:)Maleńka jest prześliczna, taka idealna❤️Postarałaś się wspaniale, z małą pomocą m oczywiście;)Najchętniej wyściskałabym Cię z całych sił:)Tyle lat oczekiwań...i teraz takie szczęście. Buziaki od cioci Liilly😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri serdeczne gratulacje. Córeczka jest piękna. Wszystkiego co najlepsze! I Coco, Biest 2014 będzie też Waszym rokiem na ciąże. Cieszę się że działacie. To najważniejsze, efekty na pewno nadejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri Gratuluję i witam w klubie świeżo upieczonych mamusiek U nas już tydzień mija - c.c była 03 01 20214 > pod koniec ciąży trochę komplikacji i szpital i samopoczucie takie że z neta wcale nie korzystałam, więc pewnie nikt mnie tu nie pamięta, ale piszę po to, żeby udowodnić że rok przed 40 tką można zajść , donosić i urodzić zdrowego dzieciaka nawet jak ma się pco Mój dowód na to śpi obok, ma 3050 kg, 55 cm, długie (serio!!!) czarne włosy > wiem już skąd ta paskudna zgaga była ...i ogólnie przewróciła mi świat do góry nogami czego wszystkim z tego wątku życzę serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyyy
Mon Cheri, Gratulacje!!! Slodka dziewczynka ❤️ Oraz jaka duza :-D Mam nadzieje, ze wkrotce napiszesz troche wiecej wrazen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) dzieki w imieniu Tosi :) Troche jestesmy zmeczone , bylo troche gosci , ale jedno wam napisze : Po cc doszlam do siebie w tempie expresowym, prawie zadnych boli, mala mialam 24 godziny na dobe , a na koncowym badaniu ordynator spytal : i co chce pani miec jeszcze dzieci , bo prosze pamietac , zeby teraz odczekac z nastepna ciaza przynajmniej rok i dopiero sie starac :) ;) :) - on wiedzial ile mam lat i nie widzial nic niestosownego w ciazy za rok :) , wiec glowy w gore . Pozdrawiamy was wszystkie serdecznie i zyczymy kazdej spelnienia marzen o maciezynstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefania31 Hej dziewczyna, dziekuje za zainteresowanie , nawet Gerwazy się odezwala:) Dzis wrocilismy z weekendu w Warszawie, bo jednak wizyte w Invikcie miałam w Warszawie-profesor :Lukaszuk zmienil plany> x oglnie klinika prezentuje się tak sobie, tzn mowie o wizulanej ocenia. Jakos tam ciasno, a z ulicy to się praktycznie wpada do rejestracji. Najpierw mielismy pogadanke z pielegniarka, która robila z nami historie choroby i uzupelniala dane. Potem czekaliśmy na pieterku na wizyte.*******aja spory, poczekalnia pelna. Nawet była jakas para , która mowila po rosyjsku( na oko po 40) , M się smial ze to pewnie te ich dawczynie komorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w końcu mielismy spotkanie z prof. Jest faktycznie mało kontaktowy, sam za dużo nie powie, trzeba wyciagac od niego informacje. ogolnie stwierdził, ze poprzednie leczenia były ok. Ale:1.Wyniki które ma mój M, bo zrobiliśmy w Niemczech tez to badanie fragmentacji plemnikow, uznal ze wogle się nie licza, bo bl;y zrobione meteda HALLO, a ona się nie nadaje. Troche się wkurzylam, czyli ze to badanie za które zaplacilam 250 euro jest do niczego. M dal na szczęście rade po 7 godz oddac nasienie do badania które będzie wykonane ta ich meteda. 2. zaproponowal mi ta histeroskopie, która jest tez zaplanowana na luty w Berlinie i tez mowil o tym skrobaniu wysciolki. 3. Mam zrobić jeszcze 2 badania immunologiczne, które wyklucza poronienia na tym tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnioski: jeśli te badania będę prawidłowe, to dla niego w 80 % te poronienia sa spowodowane przez genetykę, czyli tak jak myslalam ze proponuje diagnostyle zarodkow przed podaniem. Zalecil wtedy Gdansk, bo tam maja ta maszyne, wtedy można zrobić to na swiezym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x ja się zgadzam z tym co on mowi i gdybym nieszkala w pobliżu to nastepna proba był by tam, ale ja mam do Gdanska 7 godzin i przy długim protokole to nie wiem jak bym to zorganizowala. M chce żeby jeszcze raz sprobowac w Berlinie, a jak się nie uda to w Invikcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio my robilismy Scsa test na chromatyne. A jakie masz zrobisz badanoia immunologiczne? Pewnie zrob te histeroskopie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie kobietki, mam pytanko : czy orientujecie się czy przeciwciała jądrowe ANA 1:100 są dodatnie ? ginekolog mówi że tak a reumatolog i endokrynolog że nie, nie wiem czy będzie mi potrzebny encorton przy in vitro, staramy się 3 lata, mam nied tarczycy , i te przeciwciała ana, ale niewiem czy 1:100 to dodatnie , prosze pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy  gość
mon cherii GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż przepraszam że weszłam na wasze forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri GRATULUJĘ:) Córcia śliczna... Myślałam o Was, szybko doszłaś do siebie:) Coco, muszę się uporać z samą sobą:( Robiłam porządki w szafie i znalazłam śpioszek który kupiłam 14 miesięcy temu, kiedy "byłam pewna" że udało się za pierwszym razem... Taida zdrówka. Dziewczyny ściskam i uciekam spać. Gość zaloguj się proszę pod nickiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest no kilka z nas jest tu do wyboru do zaciazenia:POby Twoje słowa okazaly się prorocze:) A lubisz Roberta Pattinsona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×