Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pola24

ludzie pomocy!!

Polecane posty

witam, czy jest taka możliwość zadowalaliśmy się z chłopakiem pettingiem po dotykaniu jego członka wytrysk nastąpił na brzuch następnie chłopak wziął papier i wytarł spermę z brzucha a później przytuliliśmy się do siebie znaczy wtuleni ale nasze narządy nie dotykały się!! i dalej za jakieś około 10 minut znowu był petting i chłopak wkładał mi palce do pochwy a cały problem polega na tym iż po pierwszym pettingu nie umył rąk czy podczas tego wycierania spermy papierem mógł mieć na palcach(ręku)posiadać żywe plemniki do zapłodnienia przystępując do dalszych pieszczot które mówię były w odstępie 10 minut nie więcej mogły te plemniki jeszcze żyć?? stres mnie zżera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dohtór na delegancji
Jasne będzie nowy obywatel.Ciesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedo
witam...moim zdaniem niemasz sie oco martwic!mialem nie raz taka przygode i zadna dziewczyna niebyla w ciazy takze spokojnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć niektóre plemniki to takie bestie, że nawet przez dżinsy się przegryźć potrafią! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedo
do PS...poprostu nieudalo sie i tyle...a plemniki sa ok bo mam juz dziecko takze...ale masz racje duzo ludzi ma problem z nasieniem zajsciem w ciaze takze trzeba sie cieszyc jak sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedo
do PS...plemniki mam ok bo posiadam dziecko ale czasami ludzie maja problem i niemoga miec dzieci to jest smutne bo jak sie niechce to sie uda a jak sie stara to jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×