Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ygor

Wielkość łechtaczki

Polecane posty

Gość Ygor

Witam! Mam takie pytanie związane z wielkością łechtaczki u kobiety, zuwazyłem, że u żony wraz z wiekiem ten bardzo ważny damski organ robi się coraz mniejszy. Czy ktoś to też zauważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ygor
Pewnie się pogarsza ale nie aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ygor
Ależ używam jak najbardziej, też ssam . Dobrze, że wrazliwość jest ok, tylko malutka się zrobiła a kiedys wystawała z c*pki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwne, dziwne SM ... Bo ja jak zaczynam ssac to czuje jak mi rośnie w ustach! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wczoraj ciupa ciupsa ssałem i też coraz mniejszy mi się robił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja pierdziu, niech ktoś zaprzeczy albo lepiej niech wrzuci jakieś badania z USA [zgłoś do usunięcia](nie)normalna" I A wiesz, że ja nawet czytałam o takich badaniach! Proszę: "Badaczom z Uniwersytetu Kalifornijskiego udało się ustalić przyczynę zanikania lechtaczki u kobiet. Jak się okazało za ten proces odpowiedzialne są piersi. A właściwie, jak wyjasnia prof. Titsson, jedna z gałęzi układu nerwowego. Nerwy owe łączą bowiem bezpośrednio sutki z lechtaczką - to one właśnie są sprawcami orgazmów sutkowych. Niestety wraz z wiekiem, kiedy piersi wiotczeja i naturalną koleją rzeczy - opadają jednocześnie powodują nadmierne naciagniecie owych nerwów, a w konsekwencji - wciąganie lechtaczki wglab ciała. Jak podkreśla prof. Titsson, czociaz proces ten jest nieodwracalny dobrym i bardzo skutecznym polsrodkiem jest unoszenie piersi mocnymi stanikami - lechtaczka ma możliwośc wysunąć się wtedy na swoją naturalna wielkość. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ygor do gość
a to peszek, nie dali drugiego w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz jakiś czy co?
a może ktoś jeszcze po za Ygorem jej liże i dla tego łechta zużywa się szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ygor do gość
a to peszek, nie dali drugiego w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j I A wiesz, że ja nawet czytałam o takich badaniach! Proszę: "Badaczom z Uniwersytetu Kalifornijskiego udało się ustalić przyczynę zanikani Jak podkreśla prof. Titsson, czociaz proces ten jest nieodwracalny dobrym i bard "zo skutecznym polsrodkiem jest unoszenie piersi mocnymi stanikami - lechtaczka ma możliwośc wysunąć się wtedy na swoją naturalna wielkość. a lechtaczki u kobiet. Jak się okazało za ten proces odpowiedzialne są piersi. A właściwie, jak wyjasnia prof. Titsson, jedna z gałęzi układu nerwowego. Nerwy owe łączą bowiem bezpośrednio sutki z lechtaczką - to one właśnie są sprawcami orgazmów sutkowych. Niestety wraz z wiekiem, kiedy piersi wiotczeja i naturalną koleją rzeczy - opadają jednocześnie powodują nadmierne naciagniecie owych nerwów, a w konsekwencji - wciąganie lechtaczki wglab ciała. a pierdziu, niech ktoś zaprzeczy albo lepiej niech wrzuci jakieś badania z USA [zgłoś do usunięcia](nie)normalna""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do Ygora
no niestety,tylko po jednym lizaku dawali,jak wiadomo słodycze na zęby szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do Ygora
no niestety, po jednym tylko dawali,słodycze na zęby szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei dzięki ale nie o takie badania prosiłam 😭 no nic trudno - wpisuję pancerny stanik na listę moich jutrzejszych zakupów, a koronkowe staniki oddam do pck albo jakimś zboczeńcom 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglaszam zapytanie
(nie)normalna,a inne części bielizny też masz do oddania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jesteś zboczeńcem? xxx co do innych części bielizny, wszystko zależy od badań amerykańskich naukowców. wierzę im bezgranicznie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn jestem na tyle zboczony, zyby nie pozostawic ci wyboru gdy zadasz sobie pytanie czy chcesz do mnie wrocic z kolejnym miekkim stanikiem jestem zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×