Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

''Uwaga na oszustwa w internecie''

Polecane posty

Gość gość

Wiele osób do tej pory daję się nabierać na tego typu oszustwa ! przeczytaj http://www.ebroker.pl/wiedza/uwaga-na-oszustwa-w-internecie/2663 i nie daj się oszukać. Moja mama, kochana i zarazem biedna , bo nabrana przez takich oszustów..;/ Nigdzie nie było , nawet tzw. ''maczkiem'' napisane o jakiś dodatkowych opłatach czy coś, a więc swoich rodziców czy dziadków warto stale i wciąż przestrzegać przed wszystkim takim chłamem...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosławww
Użytkownik mediaprojekt_pl wprowadza w błąd Kupujących, gdyż wszystkie jego aukcje są to oferty pośrednictwa w zakupie (czyli powinny być umieszczone w sekcji 'usługi'). Aukcje tego użytkownika są tak opisane, jakby sprzedawał przedmioty (telefony, sprzęt rtv itp), natomiast faktycznie sprzedaje tylko usługę pośrednictwa między kupującym a nieznaną firmą w Azji (której danych nie chce udostępnić- ustawa o ochronie praw konsumentów tego wymaga!) i jedyne potwierdzenie jakie kupujący dostaje, to faktura za 'prowizję od sprzedaży', a nie za wystawiany towar. Użytkownik ten -firma Media Projekt Mariusz Fraszczak wprowadza klientów Allegro w błąd, aukcje nie są przejrzyste, odwołuje do własnego regulaminu, a użytkownik nie ma możliwości dowiedzenia się skąd towar zamawiany w jego imieniu w ogóle pochodzi. Cały proceder to pozorny dropshopping i jest niezgodny z Ustawą o prawach konsumenta -Art.12 oraz Art.24 tej ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stankowa
Przez to zawsze staram się robić zakupy w sprawdzonych sklepach, polecanych tez przez znajomych. Ostatnio zamawiałam telefon na sferis.pl wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i pilnować się na każdym kroku.Moją mamę oszukali przez telefon więc teraz od nieznanych numerów telefonów nie odbiera tylko spisuje je na kartkę a jak u niej jestem to sprawdzam jej te numery na czyjnumertelefonupl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×