Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenamoja

10 kg do zrzucenia, 16 kg już za mną. Zapraszam.

Polecane posty

Gość lenamoja

Mam nadzieje, ze ktos sie przylaczy. Jestem juz na jednym temacie, sa tam wspaniale dziewczyny, ale bardzo rzadko tam piszemy, watek ma jakis kryzys, a ja nie moge sobie na to pozwolic. Zapraszam wszystkie dziewczyny, ktore dopiero zaczynaja walke z kilogramami, i rowniez te ktore juz sa w polowie badz na koncu drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim pierwszym celem jest 60kg do konca czerwca. Pozniej powolutku nastepne 5kg i stabilizacja wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim pierwszym celem jest 60kg do konca czerwca. Pozniej powolutku nastepne 5kg i stabilizacja wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do Ciebie!!! właśnie jem obiad: buraczki, bułka pełnoziarnista, kotlety dwa /rybne,do kawy mam napoleonkę, a na podgonienie perystaltyki kefir Krasnystaw. Wiem wiem dużo, ale wszystko obliczone mam:) na kolacje dwa kotlety rybne i pomidory. Dodam że kotletów nie smażę i jem bez panierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc Izulka:) fajnie ze dolaczylas. choc ja tamtego watku na bank nie opuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc Izulka:) fajnie ze dolaczylas. choc ja tamtego watku na bank nie opuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc Izulka:) fajnie ze dolaczylas. choc ja tamtego watku na bank nie opuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc Izulka:) fajnie ze dolaczylas. choc ja tamtego watku na bank nie opuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie zamierzam, ale jak tam tak cicho i pusto to i mi motywacja spada jakoś. Nie pamiętam kiedy ćwiczyłam, bo nikt ze mną nie ćwiczy. Ja jednak stadna jestem jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus ja za cwiczeniami jestem jak najbardziej za. Ostatnio calkowicie je zaniedbalam. Jedyne co to spacery mi wychodza. Ja swego czasu czesto cwiczylam z mel b. Bardzo mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Moim celem było 27 kilogramów i cel osiągnięty :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kawce. Na obiad planuje piersc pieczona w folii i ogoreczki do tego. Agus z twojego topiku nigdy nie odejde, o to sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek ja na obiad mam bułkę pełnoziarnistą i jajko na twardo:/ brak inwencji twórczej. Drugą kawę będę pić. Nastawiłam też dwa kubki i filiżankę zielonej herbaty. Po tej ilości otrębów muszę dbać żeby korka nie zrobić. A co z ćwiczeniami? Coś wymyśliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza zaczynam od jutro mel b. Wszystko po kolei. Mam nadzieje ze bedziesz mnie wspierac, bez ciebie nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek ok, od jutra cardio 15 minut bysmy robily. To podobno dlugo po cwiczeniach spala kalorie. Moze byc? Bysmy jakis system przyjely? Tydzien jedno cwiczenie i zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok iza zaczynamy od cardio. Ja z reka na sercu bede sumienna. Tylko powiedz mi kiedy najlepiej cwiczyc? Ja lubie cwiczyc z rana. Jesc cos przed cwiczeniami? Kompletnie sie na tym nie znam. Ty obyta jestes wiec napisz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek trzeba coś zjeść przed i po treningu. Ja też mało wiem ale tego pewna jestem.Ja z braku czasu ćwiczę wieczorami, jak wszyscy śpią i leci mój serial. Z kolei lepiej ćwiczy się rano, te endorfiny, które się wydzielą, będą napędzać Cię pozytywnie. No musisz być sumienna:) liczę tak tydzień to, potem zmiana Ty wybierz ćwiczenie:) i tak na zmianę:) A raz w tygodniu jakiś dłuższy trening np skalpel Chodakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro_jest_dzis
Cześć. Mogę się do Was dołączyć? ;) mam na imię Agnieszka, na początku maja miałam wagę 77,8 kg jak to zobaczyłam to się załamałam bo po ciąży moja waga przez 4 lata wynosiła non stop 72,73 kg, teraz ważę 71 kg ;) a mój cel jak na razie to 60 kg ;). Mam 170 cm wzrostu. Stosuję dietę po swojemu ;) tak mniej więcej jem 1000 kcal, ćwiczę z Ewą Chodakowską skalpel 2 i biegam 2,3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuli_tuli
Zapraszam Panie do poszukiwania kompanek na daymynews.pl. Loguje się tam wiele dziewczyn, które tak jak Wy mają ambitny plan redukcji swojej wagi:) Na pewno się dogadacie i utworzycie świetną paczkę:) Zapraszam raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×