Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fanka Manchesteru United :)

Kulinarnie

Polecane posty

Zapraszam Was wszystkich serdecznie do przeglądania bloga kulinarnego mojej siostry - kuchennewspomnienia.blogspot.com Może akurat jakiś przepis wpadnie Wam w oko i będzie chcieli go wypróbować? :)) Napiszcie co o nim sądzicie, czy coś trzeba w nim poprawić i jakie są Wasze odczucia. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przybędzie więcej kategorii ? Jeśli nie to dla mnie to spory minus bo brakuje mi też ciast z owocami,tart,przekładańce,drożdżowe itd :-) Ale ogólnie - to przepisy,szablon mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
blog nie dla mnie, bo stram sie jesc zdrowo i oszczednie, ale od strony wizualnej prezentuje sie przepieknie i bardzo estetycznie :) fajne zdjecia, zgodne z obecymi trendami fotografii kulinarnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że szukasz wskazówek? moim zdaniem powinnaś bardziej skupić się na czymś szczególnym i wyjątkowym, czymś charakterystycznym dla tego, co lubisz piec, jakimś osobistym i niezwykłym "typie" tego bloga blogów kulinarnych z przepisami na muffinki itp. z dobrymi zdjęciami jest masa, zastanów się, co zrobić, żeby nie zginąć w tłumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×