Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania1211

Dwie kreski w polu C na teście ciążowym

Polecane posty

Witajcie! Kochane kobietki dziś mam 23dc kochałam się z mężem w dni płodne a dziś rano robiłam pink test i jakieś cuda mi wyszły ;) Najpierw była jedna krecha widoczna tylko w okienku C , po jakimś czasie pokazała się druga jaśniutko różowa ale obok a nawet można powiedzieć w tym samym okienku C . jak się przypatrzyłam przez moment widziałam tylko zarys kreski w okienku T ale później znikł , natomiast kreska jasno różowa przy tej grubej została. Znaczy to ,że mam dwie kreski na teście ale w okienku C a nie jak powinno być w C i T po jednej. Miała któraś z was tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniq
A moze to oznacza, ze test jest niewazny? Sprawdz w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałam test jest nie ważny jak nie ma żadnej kreski albo jakjest tylko w polu T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zrobić test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniq
Wg mnie jestes w ciazy, ale zrob jeszcze jeden test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem że najlepiej test z krwi ale ja już poczekam , najwyżej zrobię za kilka dni znów test innej firmy. Zrobiłam ten ,ponieważ jest napisane że wykrywa nawet 6 dniową ciążę. Pytanie brzmi czy któraś z was spotkała się już kiedyś z czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniq
Najlepiej zrobic test w dniu planowanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie 6 dniową a nie 6 dni od owulacji a to jest ogromna różnica.Ta 6-ci dniowa ciąża wypada właśnie w czasie miesiączki.Poczytaj o tym a potem płódź potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam "gość " a skąd wiesz kiedy ja miałam owulację i jakie mam cykle bo o tym nie pisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani,żeby była jasność mam 32 lata męża i dziecko oraz jestem po dwóch poronieniach ktoś mi tu chce napisać coś o planowaniu potomka to niech pisze ale żadnych nowości się od niego zapewne nie dowiem . Zapytałam jasno czy któraś z kobiet miała już kiedyś taki przypadek ? Trudno czytać ze zrozumieniem gościu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba tego wiedzieć żeby to stwierdzić moja droga.Każdy mądry wie kiedy się robi testy ciążowe i jak one działają. ''Zrobiłam ten ,ponieważ jest napisane że wykrywa nawet 6 dniową ciążę. '' Po tym stwierdzam że jesteś przed terminem kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wracając to początku-ten test jest nieważny.Musisz zrobić drugi.Tego bym nie brała pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nic takiego się nie przydarzyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
mi sie przydarzyło, wywaliłam ten test, był nieważny, zrobiłam kolejny po dwóch dniach-był negatywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELUNKA
ja mialam ten sam przypadek wczoraj ten sam test takie same kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola122344567
Ja miałam na trzech pink testach dwie kreski pod C, w ciągu pięciu dni. Myślę, że te testy są wadliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny reklamujcie te testy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia12

Witam ja dziś zrobiłam test ciążowy i wyszły mi dwie kreski na polu C.  Ale ta jedna widoczna pod światłem .  Test który kupiłam nazywa się pre test  . Co to może oznaczać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla

Witam kochane zrobiłam test ciążowy i mam jedną kreskę na c a druga ciut powyżej myślicie że to ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla
4 minuty temu, Gość Syla napisał:

Witam kochane zrobiłam test ciążowy i mam jedną kreskę na c a druga ciut powyżej myślicie że to ciąża ?

Proszę pomóżcie miały panie coś takiego kiedyś . Wiem że się powtarzają pytania w internecie ale nie wiem co już myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tak miałam... Na początku od razu pokazały się 2 kreski, druga była bardzo bladziutka... A po kilku minutach test zaczął szaleć i myślałam, ze nie jestem... Bo najpierw były 3 kreski później jeszcze pojawiła się kolejna i razem były 4. Ale czytałam na opakowaniu z testu, ze mogą sie pojawić prążki na teście i nie oznacza to, ze test jest fałszywy pod warunkiem, ze na początku sa 2 tak jak powinno być. Wg mnie jesteś. Zapisz się na wizytę u ginekologa i wszystko będzie jasne. Ja nie potrafiłam sie doczekać i byłam od razu u ginekologa na 2 dzień... Był już wtedy 7 tydzień i już na 1 usg słyszałam serduszko... Byłam w takim szoku, ze się teraz z siebie śmieje, bo od razu podał termin porodu. Byłam szczęśliwa, przerażona, mieszane uczucia... Serce mi biło jak szalone... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ps. Ten test, który tak oszalała po czasie, Ale był pozytywny to bobotest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla

Kurcze nie wiem co myśleć raz bym chciała raz nie mam już córeczkę 6 latek a ja mam 25 i nie wiem czy chce teraz czy jestem gotowa choruje na tarczycę i boje się że coś może być nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla

Ale powinny kreski być na c i t a ja mam dwie na c jedna jest wyżej jak c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja chyba miałam dwie w okienku "T". Tzw napewno te kolejne kreski pojawiły się w okienku w którym pojawiła się kreska potwierdzająca ciążę. I pisało też w instrukcji, ze jeśli pokaże sie w okienku tam gdzie jest "negatywny" to jest fałszywy test. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla

Jutro powtórzę test dla pewności . Partner pewnie by się cieszył gorzej z córką bo nie bardzo chce rodzeństwo . Dziękuję za pomoc 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentttt

skoro nie jestes pewna czy chcesz to na ch** sie bierzesz za dziecko nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×